• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Nechme to už být, ono ho taky vyignorovat by nebylo špatné..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser7082

Guest
No spojka už zde vznikají a myslím si, že i je cílené...

ALIANCE + Dlouhoprsťáci + Délský námořní spolek ...

Ale zatím je to takové to zaliďňování ostrovů a chystačka na ty větší boje, mezi špičkama .. :)
 
tak jedna pani povidala inkognito nema špojko a ani neplanuje zvyk hrat proti všem pretrvava mozna az zacnou divy ale to je vzdalena hudba budoucnošti je zacatek zacnou prazdniny a po prazdninach muze treba vše vypadat uplne jinac i mapa a okolni ali tam uz jšme zaznamenali naky naznaky kamaradeni ale nerešime to nejak vyrazne
 

DeletedUser7082

Guest
Tak ono, v dnešní době já mám názor na spojenectví, že to dělá dost neplechu, většinou to skončí tím, že se spolupráce přetrhne, protože se hráči nedokáží dohodnout a pak na sebe hází špínu z jedné strany na druhou ..
smiley_emoticons_panik4.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Léto je často větší bijec než sebelepší soupeř, to je fakt. Uvidíme. Jsem velmi zvědav, jak to tu proběhne. Omezuje někoho nějak morálka? Nebo tam tak nějak obecně držíte spolu krok? Případně není tu někdo takový extrém, že schválně neroste, aby pak mohl střílet do velkých bez rizika nějaké citelné odvety? Sem tam jsem viděl i tuto taktiku... a zažívám to i na SK. Vozí se do mě hráči, kteří jsou 8x i víckrát menší jak já. :/
 

DeletedUser12432

Guest
Uvidíme jak to vše nakonec bude:)Jak říká kizi72 ještě se toho hodně změní a ty prázdniny tomu dost pomohou.
 

DeletedUser7082

Guest
Léto je často větší bijec než sebelepší soupeř, to je fakt. Uvidíme. Jsem velmi zvědav, jak to tu proběhne. Omezuje někoho nějak morálka? Nebo tam tak nějak obecně držíte spolu krok? Případně není tu někdo takový extrém, že schválně neroste, aby pak mohl střílet do velkých bez rizika nějaké citelné odvety? Sem tam jsem viděl i tuto taktiku... a zažívám to i na SK. Vozí se do mě hráči, kteří jsou 8x i víckrát menší jak já. :/

Před světem jsem se bavil s Duckinem a oba máme podobný názor, že morálka je dosti na dvě věci ..Rozdíl zde jde vidět, zvláště při téhle rychlosti. Ono člověk, když chce modrat ostrov a narazí na tyhle génie, tak si vymlátí veškerou armádu na 30% morálce 5. lvl hradeb a 30 šermech se 40 lukama ..
smiley_emoticons_panik4.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Poho: Největší problém paktu je rivalita a závist a absence rovnocennosti. Málokdy jde totiž o spojenectví, kdy obě strany dávají stejnou měrou, jakou i berou. Takže pak už jsou otázkou chvilky výčitky, závist... a konec, nazdar, čau. :D Popřípadě mocenské boje o jedno území, nedůvěra od počátku... kdy si spojenec záměrně buduje města i na území toho druhého, což jistě nějakou reakci vzbudí... ono je fakt možná spojence lepší ani nemít.

Jj, znám, mám morálku bez postihu pouze na 65 hráčů...
 

DeletedUser7082

Guest
To je jasné, tak to je.. Třeba na Slovenském Chi, jsem na posledním serveru zažil něco podobného .. 1. a 2. nejlepší aliance na světě spolupráce, ale dojelo se na jednoduchou věc. Měli jsme pod palbou jinou alianci a postupně jsme je stěhovali na kraj mapy, bohužel, vůdce druhé aliance u nich viděl + v bodech a vyhoupnutí se a spojenectví šlo do kelu..

Já zastávám názor, že nějaké koalice a takové blbosti jsou k ničemu..

Ale zase, tuším to bylo na Psí, kde byla trojkoalice, Černí piráti, dál si nemohu vzpomenout, je to dost dávno a světy se mi míchají a tam to šlapalo, co vím, ono jde o to, jestli se lidi dokážou respektovat a dosti na tom, jestli se znají, potom ví, od čeho jdou obě strany .. :)
 
na pši do naš šel celej švet a bylo jim to prd platny je pravda ze na divy jšme hodili špojko š drackama a dracicema a byl to ten špravnej krok kterej nam pomohl k zišku korunky a navic špravna parta i kdyz pred tim jšme proti šobe na jedny hranici bojovali
 

DeletedUser12446

Guest
Což o to spojenectví dvou aliancí, alespoň po určitou dobu, ještě reálné je, pár takových se už objevilo. Ale tam kde je uskupení tři a více aliancí, tak tam to už zavání tím, že to půjde velmi rychle do kopru. Ukočírovat nějaký kolos o 120 a více lidech je skoro nemožné. Jsem hodně zvědavá jestli to na Korintu zvládne trojspolek ALIANCE, Délský námořní spolek a Dlouhoprsťáci. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Tak ono mě osobně zarazilo to, že vedení Aliance "Aliance" bylo ze začátku i součástí vedení aliance Délský Spolek, kde se stal konflikt .. A tyhle vedení teď spolupracují, dle mě to dlouhého trvání nebude, ale tak to jsou spekulace a pro mě a mou alianci bude prospěšné, když spolu budou spolupracovat, protože, tahle trojkoalice vznikla z důvodu potlačení Inkognita . Čímž vznikají dole určitě konflikty mezi 3-koalicí X Inkognitem .. Což hraje dost do karet nám Čučoredkám na severu .. :3
smiley_emoticons_confusednew.gif


Ale co si budeme, Inkognito je perfektní nastartované a díky tomu, že mají 2 aliance, tak mají dostatek kvalitních hráčů .. :)
 

DeletedUser12446

Guest
Společné ostrovy. A předpokládám, že to byl hlavně krok proti INKOGNITU.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevím, připadá mi lepší občas toho druhého požrat a až potom se trochu rozvinutý věnovat někomu silnějšímu. Takto si dost zúžili určitě prostor pro expanzi, takže jim zbudou jen těžké cíle v podobě Inkognita?
 
coí ši budem povidat je to tak opet jšme trnem v oku ale verim ze še š tim opet še cti poperem a naopak mi dotlacime je az k jejich uplnymu rozpadu ale co je to hra a opravdu zacatek a ty prazdniny v tom udelaj gulašek i kdyz verim ze u naš ne naopak ocekavame ze zuštanem jen jedna aliance konecne mnohym nevoni ze naš je tolik uvidime hlavne ze neni nuda na bojišti
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
No právě táhle myšlenka mě vrtala akutálně hlavou, co to řešíme. Ostrovy mají plně společné a teď je tu velký otázník, jak chtějí řešit společné ostrovy, takřka všechny ostrovy mají propojené 50/50 .. Nevěřím, že zde dokáže vzniknout kompromis v podobě výměny všech měst .. Dle mého je to jen dočasné, aby se potlačilo Inkognito, ale otázka, jestli se jim to povedené, ale hlavní nepřítel je právě mezi nimi navzájem, protože tohle nezůstane jen tak .. :)
 

DeletedUser12446

Guest
Myslím, že jejich nejbližší sousedé jsou právě INKOGNITO a Bojovníci z pekel, ale směrem na J a V je ještě dost menší aliancí, předpokládám, že tam se budou postupně sunout a snažit se dobývat zdejší města.
 

DeletedUser7082

Guest
Aegea: Je pravda, že mají JV Auroru, ale tak je to trojkoalice, ta by měla tlačit Inkognito a ne, aby oni byli ti, kteří se budou stahovat .. :)
 
Nahoru