• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

Thasoss

Grepolis tým
Měl by být, ale v moci nikoho z InnoGames to rozhodně není, neboť se jedná o stránku třetí strany... prostě o fan page.
 

DeletedUser7082

Guest
Pro zatím můžu doporučit https://www.grcrt.net Jdou zde vidět statistiky a je to takový malý grepostats .. Lepší jak nic ..
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser12308

Guest
Jojo díky. Mě by se to právě zrovna teď moc hodilo tak jsem se zeptal
 

DeletedUser

Guest
ahoj
tak mam takovy pocit,ze nam zabili Ferdinanda-tedy spise-take vam spadl grep?
 
ec75937214b14bcda2da3a484e982a51.png


1/tak tohle to je pěkná kravina, podporu pro to neděláte už dlouho. jasně jsem s příchodem Artemis psal, že ikony jsou převzaté od Hery a nic se nezměnilo. vůbec nechápu proč to někomu může vadit a nutně to rozhraní musí rušit.

.... zdvojení možnosti přihlášení přes PC a webové rozhraní současně (tak jak to bylo cca půl roku na začátku) jste dávno odstranili .... takže webové rozhraní pro starý toolbox vidim jak naprosto vyhovující podle pravidel fair play (samozdřejmě bez podpory, a proto taky ten link nepropagujete na oficiálních stránkách).

2/ vaše vylepšení hraní s integrovanýma mapama do hry ze vzoru grepomaps.org je podle mě sto let za opicema (po grafické i funkční stránce) ... vývojáři by se měli raději inspirovat zpracováním "strategických" map z grepotools ... aby tu hru dělali zajímavější a ne se hrabat v kravinách viz. bod 1/
 

DeletedUser12695

Guest
...No, nakonec to tady byla zábava :) Kromě pár chvilek, kdy jsme měli problémy se špehy v alianci nebo třeba když přestoupili Koblížci, to byla radost hrát:)
Ale stejně doufám, že další světy budou lepší a jaksi... vyrovnanější... Ono když má první aliance 73170936 off bb a druhá 19296325, tak to jinak dopadnout nemohlo... jenom y mě zajímalo, jak moc domluvený byl přestup koblih a jak to bylo se špehy od Inka.
 

DeletedUser9364

Guest
Žádnej přestup původně domluvenej nebyl, žádní špehové ve Vaší alianci nebyli...
 
Nahoru