• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser9072

Guest
Měl bych takovou technickou připomínku či prosbu na zdejší exekutivu. Pár lidí co by rádi vložili příspěvek do výše zmíněné ankety dostalo za diskusi na toto téma blokaci pro zdejší fórum. Nešla by vyhlásit pro tyto případy nějaká podmíneční amnestie ?
Píšou mi po Skype, jestli by to nešlo nějak dojednat.
Pokud najdete pochopení, seznam lidí předložím :)
 

DeletedUser11658

Guest
:D :D Nebyť týchto problémov, tak fórum by mohli rovno zabaliť, tak nechápem, na čo sa sťažujete :D. Toto bude furt, pokým budú modi alebo supportéri hrávať na Grepo svetoch. Kto zažil Lambdu, ten vie :p :D. Tak sa toľko nenadchýnajte. Zobrali ste túto prácu, tak ste museli aj trošku vedieť do čoho idete. A Kenzíček, ty by si určite žiadnu Slovenku nezbalil :p :D.

Ako vieš? s jednu mám diet'a a byval som tam dlhé roky :D
 

DeletedUser

Guest
Kenzino,možná místo kňučení tady by jsi měl něco hrát na grepu,já jedu jen se správcem a nemám dojem,že jsem nějak pozadu za ,,údajnýma,, zlatkářema:))))A když koukám na tvůj stats,tak vidím spíš problém ve vaší alianci,přijít o 6 měst a přitom nabrat jen 25 000 deff bodů,svědčí o něčem jiném,než o tom,že by útočníci mooooc zlatili,přeber si to sám:)))))
 

Thasoss

Grepolis tým
Měl bych takovou technickou připomínku či prosbu na zdejší exekutivu. Pár lidí co by rádi vložili příspěvek do výše zmíněné ankety dostalo za diskusi na toto téma blokaci pro zdejší fórum. Nešla by vyhlásit pro tyto případy nějaká podmíneční amnestie ?
Píšou mi po Skype, jestli by to nešlo nějak dojednat.
Pokud najdete pochopení, seznam lidí předložím :)
Žádné udělené tresty nemají permanentního trvání. Byli několikrát slovně, posléze žlutou a červenými kartami varováni... jejich věc, že neuposlechli. Holt se svým cenným názorem budou muset počkat do uplynutí blokace. Odblokovávat kvůli jednomu příspěvku nepřipadá v úvahu.
 

DeletedUser

Guest
CHYBKA, PRÁVĚ SI JÍ NA SEBE UPOUTAL :O)
Gumkáčik1 a gumkacik jsou jedna a tatáž osoba? dohromady maj sůrek mraky a i dohromady inventář čítá dvacet kousků ..., to vydrží na pár útoků, ale ne na stovky, tak si houpejte poníka....

hehehe, som rada, ze je o nas zaujem:D
mam pre teba pozitivnu informaciu, dalsi svet budeme piati gumkaci, dufam, ze ti to neubere zo spanku:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Nějak to tady utichlo :(. Že by klid před bouří?:D:D:D

Myslím, že další diskuse nemá význam, Tady se řešilo, jestli je správné, že určití hráči využívající výhod přístupu k informacím, ke kterým nemají přístup ostatní , aby hráli , nebo ne.
Místo toho to přešlo na hádku a vyčítání hráčům, kteří u hry sedí ve dne v noci a cpou do ní " celoživotní " úspory. Těžko se pak přidávat. Ta hra je na penězích a čase přeci založena.
 

DeletedUser

Guest
Jo,jo,máš recht,budu se opakovat,ale ani v historii neměl každý panovník stejnou startovací čáru a možnosti,jeden si holt zaplatil 2 000 žoldnéřů a byl v boji den co den,třeba jako Jan Lucemburský,i když kvůli tomu rozprodal celé naše království a nebo si najal jen 500 vesničanů a věnoval se zahradě a třeba učil zpívat květiny:))))Tak to holt chodí co je svět světem,když budou mít všichni stejné pozice bude remíza:)a na tu se nehraje,ani tady ani v reálu:)))))))
 

DeletedUser

Guest
hehehe, som rada, ze je o nas zaujem:d
mam pre teba pozitivnu informaciu, dalsi svet budeme piati gumkaci, dufam, ze ti to neubere zo spanku:d

až ti dojdou lowe, dojdoutí rádoby kámoši a jejich bodré plácaní po zádech, zbude ti jen chocholoušek, ale to v metrixu nepochopíš, až jednou zase mrkneš do reality, budeš bílá slabozraká ...........mimoň

ZA TY PRACHY RADĚJI LAHEV MNAM VÍNKA,Squash,PĚTIHVĚZDIČKOVÁ DOVČA I PÁR DNÍ NA FESTOVOU TŮRU DO HOR S KÁMOŠEMA JSOU TY LOWE VYNALOŽENÝ LÉPE ... ALE KDYŽ CHCE NĚKDO FETOVAT NEBO INVESTOVAT DO SVÉHO ANONIMNÍHO EGA PÁČ V REALITĚ NEDOKÁŽE S OSTATNÍMA ŽÍT, TAK CO SE DÁ DĚLAT :DD

Gumkáči jsou nesmrtelní - a jestli se s tím někdo nedokáže smířit tak hold má smůlu :)
MYSLÍŠ ZDEJŠÍ SMŮLU ? (SMŮLA SE POČÍTÁ V REÁLU TUNŤO)

kéž by:))))zákon akce a reakce je super:))

myslíš zdejší zákony ?
Já sem někdo, já můžu a ještě můžou moji patolízalové?
Ostatní spam, nevhodné ...rovná se ban?

PRO OBA ..
To je opravdu super A za to bahno za ušima tI TO jistě stojí :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pro CKAPNN,
taky jezdím na tůry,popíjím své oblíbené červené a to hlavně tady,když se bavím hrou,sport už jen v telce a pod.,ale pořád si tady můžu zahrát pohodovou hru,nechápu ten stres a deprese co někteří máte,je to prostě jen a jen o času,který tomu chceš věnovat,lidech,se kterýma se dáš do party a co se týče peněz,tak tři stovky měsíčně je labůžo proti tomu,co nechám v restauraci za jeden večer,když si chci od vás odpočinout:)))))))
 

DeletedUser

Guest
Pro CKAPNN,
taky jezdím na tůry,popíjím své oblíbené červené a to hlavně tady,když se bavím hrou,sport už jen v telce a pod.,ale pořád si tady můžu zahrát pohodovou hru,nechápu ten stres a deprese co někteří máte,je to prostě jen a jen o času,který tomu chceš věnovat,lidech,se kterýma se dáš do party a co se týče peněz,tak tři stovky měsíčně je labůžo proti tomu,co nechám v restauraci za jeden večer,když si chci od vás odpočinout:)))))))

Hele ty jsi gumkačík1 že se ozýváš?? :D
 

DeletedUser

Guest
Už to neber ani ředěný draku,reagoval jsi i na můj příspěvek,ale dle statsu,jsi stejně jen sup a zobeš mršiny co aliance nechá,takže vlastně nemáme spolu o čem debatit,naber trošku bojových zkušeností,pokud na to budeš mít nervy a pokecáme:)))))Ale bacha draku,může ti u toho ,,umřít,, i pár virtuálních vojáčků:))))Nerad bych tě viděl na Nově,jak tě odřezávají z houpačky,nesmíš si to tak brát,život je pes a my jsme jeho štěňata,na to pamatuj:))))
 

DeletedUser

Guest
hehehe, som rada, ze je o nas zaujem:D
mam pre teba pozitivnu informaciu, dalsi svet budeme piati gumkaci, dufam, ze ti to neubere zo spanku:D

až ti dojdou lowe, dojdoutí rádoby kámoši a jejich bodré plácaní po zádech, zbude ti jen chocholoušek, ale to v metrixu nepochopíš, až jednou zase mrkneš do reality, budeš bílá slabozraká ...........mimoň

ZA TY PRACHY RADĚJI LAHEV MNAM VÍNKA,Squash,PĚTIHVĚZDIČKOVÁ DOVČA I PÁR DNÍ NA FESTOVOU TŮRU DO HOR S KÁMOŠEMA JSOU TY LOWE VYNALOŽENÝ LÉPE ... ALE KDYŽ CHCE NĚKDO FETOVAT NEBO INVESTOVAT DO SVÉHO ANONIMNÍHO EGA PÁČ V REALITĚ NEDOKÁŽE S OSTATNÍMA ŽÍT, TAK CO SE DÁ DĚLAT :DD
Pro CKAPNN,
taky jezdím na tůry,popíjím své oblíbené červené a to hlavně tady,když se bavím hrou,sport už jen v telce a pod.,ale pořád si tady můžu zahrát pohodovou hru,nechápu ten stres a deprese co někteří máte,je to prostě jen a jen o času,který tomu chceš věnovat,lidech,se kterýma se dáš do party a co se týče peněz,tak tři stovky měsíčně je labůžo proti tomu,co nechám v restauraci za jeden večer,když si chci od vás odpočinout:)))))))

Hele ty jsi gumkačík1 že se ozýváš?? :D



Už to neber ani ředěný draku,reagoval jsi i na můj příspěvek,ale dle statsu,jsi stejně jen sup a zobeš mršiny co aliance nechá,takže vlastně nemáme spolu o čem debatit,naber trošku bojových zkušeností,pokud na to budeš mít nervy a pokecáme:)))))Ale bacha draku,může ti u toho ,,umřít,, i pár virtuálních vojáčků:))))Nerad bych tě viděl na Nově,jak tě odřezávají z houpačky,nesmíš si to tak brát,život je pes a my jsme jeho štěňata,na to pamatuj:))))

Poplácej se blesku

Ale abych také nebyl až příliš negativní, s dovolením si vypůjčím tvou metodu cukru a biče, příteli z nejmilejších. Cítím až ve svém obýváku tvou patologickou touhu, abych tě vyvěsil a ukázal světu, co jsi za hlavu pomazanou, a nepochybuji, že ti poté zduří veškeré měkké tkáně a nebudeš mít dost rukou na poplácávání se po ramenou. Ano, jsem dalek toho, považovat tě za typický vzorek mých dopisovatelů, tedy naprosto lopatu či nezletilého . Rovněž nehodlám popsat normostranu vykreslením tvého předčasného narození, nešťastného vývinu, sourozenecké vazby mezi rodiči či banánu v čokoládě, kterým tě tatínek v mládí častoval. Ne. To dělám výhradně za peníze. Omezím se tedy pouze na to, co logicky vyplynulo z tvé nutkavé potřeby mi napsat. Já nebudu předstírat, že bych z tvého písemného projevu okamžitě a dokonale objektivně profiloval tvou osobnost, každý nemůže mít tak unikátní dar od Freuda jako ty a v zádech kvanta skvělých uživatelů, co mu dávají za pravdu. Omezím se tedy jen na skromný osobní názor. Ten zní, že jsi jen sebestředný šulínek, jemuž ego několikanásobně přebujelo intelekt, a který absolutně nemá kapacitu na to, aby mě jakkoliv pobral, natož přesvědčen o své důležitosti pro fungování vesmíru připustil, že se tu někdo může prostě s někým bavit.


Ale mohu se samozřejmě mýlit. Raději s dalšími soudy počkám a nechám si nejprve dát za pravdu dalšími uživateli s doktoráty z psychologie.


Moc doufám, že trochu té subjektivní upřímnosti nenaruší naše krásné přátelství a já alespoň trochu přispěl k hladkému průběhu tvých příštích ovulací.


Skloněn před tvým přesvědčením o vlastní velikosti
S přáním mnoha úspěchů v okresních přeborech provinčních tlučhubů
Tvůj věrný přítel na život
Cápek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:)))))Je to marný,je to marný,je to marný:)))Já se poplácám po ramenou a ty si naplácej na holou a budeme vyrovnáni.Konečně vím,co znamená staré české pořekadlo, ,,hrách na stěnu házeti,,:)))))
 

DeletedUser

Guest
:)))))Je to marný,je to marný,je to marný:)))Já se poplácám po ramenou a ty si naplácej na holou a budeme vyrovnáni.Konečně vím,co znamená staré české pořekadlo, ,,hrách na stěnu házeti,,:)))))[/QUOTE]


screenshot_00003.jpg
tohle je jediný nač sem tobě reagoval a už nehul

Už chápu, pán je rytířek s černou vlajkou, potažno otrok resetáčků :)
Tak to je fakt marný ... snohsledem
-------------------------------------------------------
ale
já převzal tři města po odchozích

a ty ....Cituji jednoho chytráka
...dle statsu,jsi stejně jen sup a zobeš mršiny co aliance nechá,takže vlastně nemáme spolu o čem debatit,naber trošku bojových zkušeností :Dpokud na to budeš mít nervy a pokecáme:)))))Ale bacha draku,může ti u toho ,,umřít,, i pár virtuálních vojáčků:))))Nerad bych tě viděl na Nově,jak tě odřezávají z houpačky,nesmíš si to tak brát,život je pes a my jsme jeho štěňata,na to pamatuj:))))

screenshot_00005.jpg screenshot_00006.jpg


screenshot_00011.jpg
 

Přílohy

  • screenshot_00004.jpg
    screenshot_00004.jpg
    108 KB · Zobrazení: 9
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hehehe, som rada, ze je o nas zaujem:D
mam pre teba pozitivnu informaciu, dalsi svet budeme piati gumkaci, dufam, ze ti to neubere zo spanku:D

Při tempu jakým se srocujete s mody a těmi co jsou schovaný pod jinejma nickama, očekávám že po tomhle excelentním světě kde se ve správných barvách ukázalo jak to funguje v zákulisí, vám ubyde dost nepřátel,
Příští či popříští budete sedět v zasedačce jedné "organizace" a budete si to akorát rozdávat mezi sebou.
... štastný vítězové globu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru