• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10683

Guest
Pozdě, ale přece. Na prozření není nikdy pozdě

vidíme ako jeden zakomplexovaný pán ktorí nedostáva plat (že by nemal zamestnanie??) od nudy a z pocitu menejcennosti dokáže pobúriť celý národ. :O Striehneš tu celé dni,chytáš sa na každý príspevok ktorý sa tu objaví. waw GPS súradnice ti mám zopakovať či trafíš na to miesto aj sám???

grizz-lee...vcelku zaujímavé čo píšeš hlavne keď si už korunovaný.....To si čakal že na tau pre teba korunku zabezpečia oni tak si šiel rýchlo k nim. Majú veľa bodíkov však.? Ja vám to prajem. Nasadte mu na hlávku korunku a možno na ďalšom svete zas zmení názor a bude pre zmenu básniť o vás.
 

DeletedUser9349

Guest
vidíme ako jeden zakomplexovaný pán ktorí nedostáva plat (že by nemal zamestnanie??) od nudy a z pocitu menejcennosti dokáže pobúriť celý národ. :O Striehneš tu celé dni,chytáš sa na každý príspevok ktorý sa tu objaví. waw GPS súradnice ti mám zopakovať či trafíš na to miesto aj sám???

grizz-lee...vcelku zaujímavé čo píšeš hlavne keď si už korunovaný.....To si čakal že na tau pre teba korunku zabezpečia oni tak si šiel rýchlo k nim. Majú veľa bodíkov však.? Ja vám to prajem. Nasadte mu na hlávku korunku a možno na ďalšom svete zas zmení názor a bude pre zmenu básniť o vás.

nesel sem k nikomu pro korunku (nepotrebuji 2 nebo 3 nebo....)
oslovili me hraci ktery znam z NY, vy jste tu jeste nebyli ....
asi tak
 

DeletedUser

Guest
vidíme ako jeden zakomplexovaný pán ktorí nedostáva plat (že by nemal zamestnanie??) od nudy a z pocitu menejcennosti dokáže pobúriť celý národ. :O Striehneš tu celé dni,chytáš sa na každý príspevok ktorý sa tu objaví. waw GPS súradnice ti mám zopakovať či trafíš na to miesto aj sám???
Luciollko, já chápu, že tě rozčiluje, že se tady propírají věci, o kterých nechcete, aby se mluvilo. Ano, jsem rád, že jsem tu debatu rozpoutal a že mi i někteří začínají dávat za pravdu, neboj budu v tom pokračovat. :)
Klidně pokračuj v osobních invektivách, mě to neuráží, ale zesměšňuješ sama sebe.
A bát se nemusíš, že bych snad byl bez zaměstnání. ;)
 

DeletedUser10683

Guest
nesel sem k nikomu pro korunku (nepotrebuji 2 nebo 3 nebo....)
oslovili me hraci ktery znam z NY, vy jste tu jeste nebyli ....
asi tak

No a keby ele na tento svet prišiel skôr tak by si teraz bol s nami a písal tu niečo úplne iné však? Prípadne u nás na forku. :)

Mrzí ma že práve človek ktorí videl ako sme sa na divoch nadreli napíše niečo ako si napísal ty. Odišiel si légie za vidinou výhry, teraz tu zhadzuješ mojich ludí ktorí ťa prijali medzi seba. Nejak ten kabátik moc často meníš. :)
 

DeletedUser9349

Guest
No a keby ele na tento svet prišiel skôr tak by si teraz bol s nami a písal tu niečo úplne iné však? Prípadne u nás na forku. :)

Mrzí ma že práve človek ktorí videl ako sme sa na divoch nadreli napíše niečo ako si napísal ty. Odišiel si légie za vidinou výhry, teraz tu zhadzuješ mojich ludí ktorí ťa prijali medzi seba. Nejak ten kabátik moc často meníš. :)
spatne to chapes
sere me, ze nemam sanci proti suportu vyhrat kdyz si postavi hlavu ze nevyhraju
naopak me klido i zablokuje a napise: stezuj si do Nemecka joudo, stejne to resit nebudou

No a keby ele na tento svet prišiel skôr tak by si teraz bol s nami a písal tu niečo úplne iné však? Prípadne u nás na forku. :)

Mrzí ma že práve človek ktorí videl ako sme sa na divoch nadreli napíše niečo ako si napísal ty. Odišiel si légie za vidinou výhry, teraz tu zhadzuješ mojich ludí ktorí ťa prijali medzi seba. Nejak ten kabátik moc často meníš. :)
a kabatek casto nemenim, byla dohoda mezi ritirema a ele, za kdo bude chtit pujde k vam stavet divy a ja chtel
surky sem posilal poctive a mozna jako jeden z mala poslal ke vsem 140 mestum u divu zvonky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
grizz-lee: Zní to, jako kdyby těch našich 4000 zlatek připsaných údajně zadarmo (k tomu se ještě dostanu), mělo být podle tebe něco méně než 4000 zlatých koupených tebou za 500 Kč. Přemýšlel si někdy nad tím, že si ten svůj plat musíme oddřít na úkor svého vlastního času v reálném životě (což samozřejmě ne vždy stačí) + musíme obětovat i kouska času, který bychom mohli věnovat hře? U mě je to cca 220 hodin měsíčně, kdy jsem připraven být hráčům k dispozici pro jakýkoli herní či fórumový problém + dělám x věcí dalších, které bych ani dělat nemusel. Mimochodem, i počet zlatých/měsíc má svůj strop, Němci nechtějí moc chudnout, ale to víme.

Možná můj špatný dojem a ty si to takto nemyslel, ale pro tuto dobu to tak vidím.
 

DeletedUser

Guest
vulvul možná se pletu, ali selection a byl se mnou s lioke- na ostrově, sebelepší hráč, měl vzpouru ne ode mně , přesto chodila jsem k němu půl dne pro surky sem a tam , žádný odpor čekala jsem má vzpouru podpoří ho a nic.
Jinak zlata mám tolik co každý jiný z týmu a kde jsem , moc daleko ne.
Jen o zlatu to není, ať ho slůně má, nebo nemá, že má tolik měst tím není.
Ať je slůně kdokoli, to řešit nebudeme, máte možnost si s ním zahrát, ukázat mu , že to umíte ne jen brečet na fóru.
 

DeletedUser10612

Guest
Já taky posouvám budovy zlatáky, abych co nejrychleji vyjela pro město.A Salupos má pravdu místo toho aby jste se tu dohadovali kdo to je, tak si proti němu zahrajte.
 

DeletedUser

Guest
za chvíli budou dobývat všichni, mít desítky měst a tak se ukažme, kdo umí líp hrát, protože ať má někde titul, funkci, nebo korunku, až při bojích se ukáže, kdo umí a kdo jen mluví :p
jinak není problém na ostrově kde jsem já a slůně, vše kolem defnout, ne nás, donutit nás jít útočit přes moře a co radím, myslete strategicky ve hře ne tady hučet o nespravedlnosti, spojte se, domluvte , bojujte ...
 

DeletedUser

Guest
já taky posouvám budovy zlatáky, abych co nejrychleji vyjela pro město.a salupos má pravdu místo toho aby jste se tu dohadovali kdo to je, tak si proti němu zahrajte.

tak prrr, všichni ste se tu nějak rozohnili že je vlastně vše v pořádku.
To je přeci blbost!
Drazí modi a supy, vyskočte na pár měsícu z grepo týmu, a pojdte hrát proti nám - pokud to uděláte, budu vám pak případné vítěztví přát a vážit si vás jako protivníka.

V současných podmínkách a nastolených pravidlech, nemá žádnej hráč jistotu nebo přesvěčení že hrajete fér.
neodsuzuju vás, za to že hrajete, ale nemůžete chtít, abychom věřili, že se při hře dokážete odprostit od všech vymožeností které vám vaše funkce skýtá.


to prostě nejde - taková transparentnost tu není a neviděl sem tu žádnou hmatatelno snahu - pouze "slova".
 

DeletedUser

Guest
a vy hráči hrajete fér, kde my máme tu jistotu, těch multiúčtů co pořád hráči mají, chození na účet druhým a podobně, to je fér hraní, hráči káží o poctivosti a že nám se nedá věřit, kdyby vám se dalo věřit není tu support potřeba a můžou hrát v klidu .
 

DeletedUser

Guest
a vy hráči hrajete fér, kde my máme tu jistotu, těch multiúčtů co pořád hráči mají, chození na účet druhým a podobně, to je fér hraní, hráči káží o poctivosti a že nám se nedá věřit, kdyby vám se dalo věřit není tu support potřeba a můžou hrát v klidu .

to je jeden z důvodů proč tu jste - to znamená, dohlížet na hru - K TOMU VÁM ZAMĚSTNAVATEL DAL PROSTŘEDKY, KTERÝCH SE LECHCE ZNEUŽIJE KDYŽ SE VĚNUJETE HŘE NA MÍSTO DOHLÍŽENÁ NAD CHODEM HRY.
Sám mně nutíš svejma odpověďma k rozšíření konverzace o další nepříjemná témata.
a nemam chut nechat ze sebe dělat hlupáka, tak budu na tyhle odpovědi reagovat


Tvrdit že ste všichni stejní nemůžem, ale ekzistuje něco jako kolektivní vina - to aplikovat na hráče grepolis nemůžeš na rozdíl od týmu Grepolis cze, v takovém týmu jakým jste, lze udělat pořádek, aby ste nemuseli řešit tyhle trapný epizody
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dobrá budeme týden bez večerníčku, sladkosti a dáme si zaracha a budeme doma :)
jinak co takhle hrát a méně řešit viny .
 

DeletedUser

Guest
konečně správný přístup, když už, tak víte proti komu a máte možnost hrát :)
 

Thasoss

Grepolis tým
CKAPNN: Ano, těch prostředků se dá lehce zneužít, tohle si InnoGames plně uvědomuje, proto se to dá i snadno dopátrat. Nicméně proč by to někdo dělal? Určitě se někdo takový může přihlásit, že chce do Týmu, ale tací přes síto neprojdou. Dost se toho dá vyčíst mezi řádky ze samotné přihlášky... a zbytek se projeví při pohovoru. Ono kdo věřit nechce, stejně neuvěří. Kdybychom „vyskočili“ z Grepo týmu, kdo by to celé pak hlídal? Nikdo... a kdybychom si někoho najali na suplování, dotyční, kteří proti nám už teď něco mají, budou psát, že Grepo stále ovládáme - buď nám nebylo vše, co s naší funkcí souvisí, odňato, nebo to odstartuje sérii výkřiků, že jsme stále „u moci“ právě přes tyto dočasné zástupce. Před nedávnou dobou jsem se kupříkladu doslechl, že všechny členy Týmu mám plně „pod palcem.“
Pokud máš zájem to vzít bod po bodu, navrhnout realizovatelné změny chodu, můžeš do Návrhů. Nemám problém se tím zaobírat a co bude v našich pravomocích a bude to tzv. blbuvzdorné, můžeme klidně zavést do praxe. Jen dopředu říkám, že Support tým hrát dle mého názoru musí. Momentálně můžeme na Grepolisu pozorovat řadu změn, se kterými je nutné se seznámit při normální hře. Už takto musím ledaskdy obeznámit kolegy o připravovaných nebo už implementovaných změnách, pokud na to přijde, tzn. jim dorazí ticket s dotazem. A myslím, že bychom se neradi dočkali toho, že při jakémkoli dotazu by vám dorazila odpověď „Bohužel nevíme, informace jsme neobdrželi.“ A že je opravdu nedostáváme... všechno si musíme vyzjistit sami (i na to, jak se počítá % bonus k urychlení jednotek, jsem se musel dotazovat veřejně) blouděním po anglickém fóru, wiki, DevBlogu... Ty dotazy hráčů jsou mnohdy opravdu nekonkrétní a je nutné si dokreslit zbytek, např.: poslal jsem s karavanou všechny své vojáky a mám tak zobrazeno 0/9. Neumím si představit, že bych bez aktivního hraní věděl, o co jde. Není řešením tázajícího se bombardovat řadou dalších dotazů, abychom ho ještě více zmátli.
Zlaté za práci, kterou odvádíme, mají pak motivační prvek (jako odměna) a také je lze chápat jako usnadnění, abychom měli odkud brát potřebný čas na svou práci. Normální hráč si v reálu něco odpracuje, dostane výplatu, z reálných peněz si ještě dokoupí zlaté (pokud chce). Lidi z Týmu (přeskočíme-li etapu reálného života) pracují a za odvedenou práci dostávají jako protiváhu zlaté, jejichž reálná finanční hodnota (za kterou lze stejný obnos pořídit) má jakýmsi způsobem sloužit jako výplata, jelikož není možné, aby InnoGames vyplácelo všechny své dobrovolníky reálnými finančními prostředky. Ač by to bylo nepochybně lepší - bylo by už pak čistě na nás, jestli ty peníze vrátíme InnoGames, nebo s nimi naložíme jinak.

P.S. Reagoval jsem rozsáhleji na vícero autorových příspěvků, nikoli jen na ten poslední. Komu se nechce má slohovka louskat, tak ho nikdo do toho nenutí. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
CKAPNN: Ano, těch prostředků se dá lehce zneužít, tohle si InnoGames plně uvědomuje, proto se to dá i snadno dopátrat. Nicméně proč by to někdo dělal? Určitě se někdo takový může přihlásit, že chce do Týmu, ale tací přes síto neprojdou. Dost se toho dá vyčíst mezi řádky ze samotné přihlášky... a zbytek se projeví při pohovoru. Ono kdo věřit nechce, stejně neuvěří. Kdybychom „vyskočili“ z Grepo týmu, kdo by to celé pak hlídal? Nikdo... a kdybychom si někoho najali na suplování, dotyční, kteří proti nám už teď něco mají, budou psát, že Grepo stále ovládáme - buď nám nebylo vše, co s naší funkcí souvisí, odňato, nebo to odstartuje sérii výkřiků, že jsme stále „u moci“ právě přes tyto dočasné zástupce. Před nedávnou dobou jsem se kupříkladu doslechl, že všechny členy Týmu mám plně „pod palcem.“
Pokud máš zájem to vzít bod po bodu, navrhnout realizovatelné změny chodu, můžeš do Návrhů. Nemám problém se tím zaobírat a co bude v našich pravomocích a bude to tzv. blbuvzdorné, můžeme klidně zavést do praxe. Jen dopředu říkám, že Support tým hrát dle mého názoru musí. Momentálně můžeme na Grepolisu pozorovat řadu změn, se kterými je nutné se seznámit při normální hře. Už takto musím ledaskdy obeznámit kolegy o připravovaných nebo už implementovaných změnách, pokud na to přijde, tzn. jim dorazí ticket s dotazem. A myslím, že bychom se neradi dočkali toho, že při jakémkoli dotazu by vám dorazila odpověď „Bohužel nevíme, informace jsme neobdrželi.“ A že je opravdu nedostáváme... všechno si musíme vyzjistit sami (i na to, jak se počítá % bonus k urychlení jednotek, jsem se musel dotazovat veřejně) blouděním po anglickém fóru, wiki, DevBlogu... Ty dotazy hráčů jsou mnohdy opravdu nekonkrétní a je nutné si dokreslit zbytek, např.: poslal jsem s karavanou všechny své vojáky a mám tak zobrazeno 0/9. Neumím si představit, že bych bez aktivního hraní věděl, o co jde. Není řešením tázajícího se bombardovat řadou dalších dotazů, abychom ho ještě více zmátli.
Zlaté za práci, kterou odvádíme, mají pak motivační prvek (jako odměna) a také je lze chápat jako usnadnění, abychom měli odkud brát potřebný čas na svou práci. Normální hráč si v reálu něco odpracuje, dostane výplatu, z reálných peněz si ještě dokoupí zlaté (pokud chce). Lidi z Týmu (přeskočíme-li etapu reálného života) pracují a za odvedenou práci dostávají jako protiváhu zlaté, jejichž reálná finanční hodnota (za kterou lze stejný obnos pořídit) má jakýmsi způsobem sloužit jako výplata, jelikož není možné, aby InnoGames vyplácelo všechny své dobrovolníky reálnými finančními prostředky. Ač by to bylo nepochybně lepší - bylo by už pak čistě na nás, jestli ty peníze vrátíme InnoGames, nebo s nimi naložíme jinak.

P.S. Reagoval jsem rozsáhleji na vícero autorových příspěvků, nikoli jen na ten poslední. Komu se nechce má slohovka louskat, tak ho nikdo do toho nenutí. ;)

Viva Thansoss
tímhle románem, jsi vše vyřešil, sem z toho tet moudřejší, než kocour v botách :eek:)
Omlouvám se, ale nemohl jsem jinak ... :D



"Pane doktore, všichni mi říkají, že jsem lhář!"
"Tomu nevěřím."
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
Možná to bude znít vulgárně, ale do těhlech sraček jste se dostali sami.
Ale opravdu bych radši, aby se tu méně diskutovalo, a více hrálo.

A zrovna to že hraje Thassos mi nevadí. Mě vadí smutnesluně.
 
Nahoru