• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
To, co jsem psal, se netýkalo přestupu zakladatele nějaké aliance, to vůbec neřeším. Je to normální rozebírání dění na Tau. Nelíbí se mi ten soustavný spam od CKAPNN, kterým nejenže zahlcuje toto téma něčím, co tu nikdo moc nevítá (ani z řad hráčů, několikrát jsem si vyslechl, proč to tu vůbec nechávám), ale ještě tím i provokuje. Kritika vede kupředu, spolu s náměty, ale tohle, co tu dotyčný předvedl, byla čistá provokace obohacená o osočování nepodloženými informacemi.

Nepředpokládám, že si všechny své příspěvky screenuješ, ale přesto, máš-li na paměti aspoň čas +-, můžeme to spolu probrat přes soukromku, nevidím problém. Ale tuto diskusi tím nechci už víc zaplňovat.

jediní kdo to nevítá jsi ty a salupos a někdy pohunkové.... KTEŘÍ NEVÍ OČEM JE ŘEČ PÁČ JSI PODSTATU PROBLÉMU SMAZAL - SMAZALA

Tím vašim věčným mazáním příspěvků podle svého vytrháváte ostatní z kontextu a tet je tady na foru z5 paskvil chaoz a příchozí nemaj páru očem je řeč - oto vám jde.
Salopos má pernamentní vidiny
thasoss se pernamentně vyhýbá přímé odpovědi a odpovídá vytvářením nových témat oničem
dohromady mažete jak diví
úžasnej páreček

byla bych ráda kdyby se už vynechalo téma piškot, což pak na tau se nic jiného neděje ?
A debata ve smyslu, že moderátor moderuje svět .

tohle téma jsi založila ty i přesto že jsi věděla jaký názor na tohohle cipa má podstatná část lidí kteří jsou obeznámeni ....
Tento příspěvek vypovídá o tvém chování na tomto foru

PS
Cip přeloženo z Hantecu znamená chlap :eek:)
ti to vysvětlím aby jsi zase nepálila čarodějnice zneznalosti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnes, 08:26 #8
salupos
salupos je nyní online
Avatar hráče salupos

Založen
18.12.2010
Bydliště
Brno
Příspěvky
1,576

Standartní

vysledovala jsem, že aliance EUFORIE se sloučila s aliancí DARK-SELECTION, můžeme jen spekulovat, proč EUFORIE nabrala většinu hráčů ze DARK-SELECTION, snad tím chce posílit, snad jedna ali bude fungovat lépe než dvě, proč někteří u DARK-SELECTION zůstali též nevíme, budou to hráči na dovolené a zbylí patrně nestáli za to, aby je EUFORIE přijala.
poznámka EUFORIE se vyjádřila - bez komentáře .

Naposledy upraveno salupos; Dnes v 08:30.


Ani se jim nedivim :eek:)

Taky bych se nevyjadřoval někomu co má potěšení si vést ... nač nelze reagovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tolik práce zkopírováním a výsledek jedna věta, že se nedivím asi snaha o post za každou cenu, jinak s hráčem s vedení EUFORIE jsi i tak píši, asi to se mnou nebude tak zlý .
 

DeletedUser

Guest
Někteří lidi jsou trpělivý, to je jako když se Pana Marie smilovala i nad volem (zvířetem) :eek:)
 

DeletedUser10513

Guest
Pár dní na dovče, a hezky se EUFORIE potrhala. Zřejmě super parta. :D
 

DeletedUser10231

Guest
Nevím v jaké míře je trapné to o čem píšete vy ale to co dělá aliance There is not victory je taky dost trapné :D to bych vám přál zažít.
 

DeletedUser

Guest
Myslím v globále tieto "masové" prestupy a výstupy....Väčšinou len z trucu :D. Neviem, s tú alianciu som ešte nemal skúsenosť.
 

DeletedUser10231

Guest
no minimálně zatím u nich není nouze na multi účty a druhý správce aliance jedním účtem špehovsl u nás a ještě to na plnou hubu prokecl :D
 

DeletedUser

Guest
Bože můj,proč se pořád někdo diví,že je někde špeh?Ten existuje od chvíle,co v lidském mozku seplo vlákno zvědavost,akorát,že špeh ho ještě zdokonalil,celý svět špehuje i přímo v každé hře máš špeha,tak co se divíš,draku?
 

DeletedUser10231

Guest
Ani už se nedivím, štve mě to, je to jako koukat při hraní jiným do karet ;) pořád je to jen hra :-/
 

DeletedUser10513

Guest
Ono je jedno, jestli hraješ se špehem, nebo s lidmi, co tě podrazí. Oboje stojí za ho*** a vyjde to na stejno.
 

DeletedUser

Guest
Thrácke dobývanie sa už pomaly chýli ku koncu....Je nejaká šanca, že by ho ešte predĺžili o pár dní?
 

DeletedUser

Guest
Jsem si myslel, že když je jasný, kdo tenhle svět vyhraje, tak že mě to nebude vůbec bavit, tak opak je pravdou... Baví mě to víc než Sigma(přes rok jsem nehrál) ale tady ty žabomyší války jsou hodně ubohý. Ale ten svět je sám o sobě docela v pohodě, je jasný, že se ještě hodně změní, ale ty normální ali mi přijdou docela vyrovnaný, takže zábavy je dost. Blbý je, že to bude hodně ulehčený od září, kdy bude hodně školáků končít, nebo budou miíň aktivní. To síla supportu a aktivních zlatkařů ještě vzroste, ale co stím se stejně počítá :)

Každopádně díky za zápisník ať už ho píše kdokoliv, ale snaha se má vždy ocenit.

No a pokud jde o mě, tak svou kůži nedám lacino :)
 

DeletedUser

Guest
píšu zápisník já :)
jinak prosím podívejte se někdy kolik členů grepolis tým má a kolik má aliance RESEŤÁCI členů a snad vám dojde, že všichni nejsou týmu a nezlatí :)
 
Nahoru