• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Jsem to nemyslel špatně, mě je jedno kdo je supp a kdo zlatí, já můžu zlatit taky. Jen jsem chtěl říct, že je prostě hra proti těmto hráčům těžší, to je vše :)
 

DeletedUser

Guest
kdyby v alianci bylo příklad 50 hráčů a z toho 10 členů týmu co zlatí, tak pořád většina 40 hráčů nezlatí tak pokud máte problém s takovou aliancí, nebude to o zlatu, ale o tom, jak hrají. Upozorňuji to to je příklad :)
 

DeletedUser

Guest
Celkem špatný příklad modrásku,někdy mám dojem,že ti uniká vůbec strategie a způsob boje této hry,ale stejně řešíte pořád dokola to co je prostě dané a bylo to tak i v historii,prostě někdo má peníze a může si zaplatit žoldáky,jiný má také,ale nechce je investovat,jiné panství zase spoléhalo na loajalitu a hrdost a tak pořád dokola:))))A aby mě někdo nechytal za slovo,tak hrdost a peníze se nevylučují,naopak je to vražedná kombinace pro nepřátele:)))))Tak se s tím smiřte a nezapomínejme na čas věnovaný hře,to je dost podstatná věc,pokud tu budu hodinu denně,můžu platit jak šejk z Abů-Dabí a stejně neuspěju.
Tomu se říká realita života a této hry především:))))
 

DeletedUser11399

Guest
Zdravím sousedé,
protože se zde vyskytují převážně informace, které u mne vyvolávají nelibost a negativní pocity, rozhodl jsem se napsat něco pozitivního. Tímto chci poděkovat hráčům, mé malé, mírumilovné aliance, za jejich píli a budovatelské úsilí, kterým se nám podařilo vystavět naše městečka na takovou úroveň, že jsme dosáhli průměru více než 100.000 bodů na hráče.

S pozdravem Bořek Stavitel

PS: protože se potýkáme s nedostatkem surovin na další plynulou výstavbu, tímto bych apeloval na hráče z ostatních ally, kteří jsou s námi v kontaktu, tj. jsou na stejném ostrově jako my, nebo poblíž, aby neváhali a dobrovolným posíláním surovin, naše budovatelské úsilí podpořili. Předem děkuji.
Hlavně pohoda, klídek a cigáro a k tomu nějaká Tullamore :D prostě - A tak tu žijem
 

DeletedUser

Guest
Pro EDW1:
vaše vojáky mám na hradbách několikrát týdně,draku:)Ale nedám ani špachtli zadarmo a já teda preferuji sklenku červeného,něco mně to evokuje,když vidím,že přicházíte nezváni:)))))))
 

DeletedUser11399

Guest
Na hradbách?
Přesto, že jsem tě ještě nepoctil svou návštěvou, je mi jasné, že máš stále hradby starého typu, které neodpovídají novým směrnicím EU a jsou životu nebezpečné. V rámci dobrých sousedských vztahů jsem ochoten poslat ti na pomoc s jejich bouráním těžkou techniku a jejich následné výstavby by se ujala naše firma, tak aby odpovídaly všem normám, zejména ČSN 8936 a směrnici EU č. 783/2014. S výstavbou nových hradeb má naše firma dlouholeté zkušenosti, používáme nejkvalitnější materiály a vzhled odpovídá nejnovějším módním trendům. Na ceně se jistě domluvíme.
S pozdravem Bořek Stavitel, generální ředitel stavební společnosti, A tak tu žijem, spol. s r.o.
 

DeletedUser

Guest
Naopak draku,jsou to pěkné body,bez nichž nemáš další město,ať už pro útočníka,tak pro obránce,že Bořku?:))))))Na kraji mapy se jen pachtíš,takhle se pořád něco děje a hra frčí:)))A hlavně i když o město přijdeš máš hned na nové,jen to chce být optimista:)))
 

DeletedUser11399

Guest
Přesně tak a k tomu trochu fungující alianci ať tě podpoří.
 

DeletedUser

Guest
Jo,jo,draku,fungující ally je základ,je zadarmo,každý se může (a měl by) se podílet na její funkčnosti a přesto je to nejvíce nedostatkové zboží,které nekoupíš ani za milión,když se podíváme,kolik aliancí hraje,tak jich funguje max. 7.a proč?No právě proto,že to hrajou lidi,různých povah,věků a časových možností a né v každé se sejde ta správná parta ,,psycho,, hráčů:)A ani ty finance bych vlastně nedával bokem:))))

Sorry,jsem si po lahvince červeného malinko zafilozofoval:)
 

DeletedUser11399

Guest
Někde jsem četl názory, proč hráči končí s hraním, rozpadají se aliance. Jedním z důvodů je chování některých hráčů, kteří si zde léčí své mindráky, nemají vychování, uráží ostatní a dělají jen rozbroje.
Dnes jsen dostal žádost o přijetí do ally -
" Stannis Baratheon
Stannis Baratheon dnes v 15:08 hod.
Znam svoje práva ty špíno.A špína není ve slovníku vulgárních slov
EDW1 dnes v 15:07 hod.
Tvou odpověď si uschovám a na tomto světě si hraní dlouho neužiješ.
Stannis Baratheon dnes v 15:06 hod.
Na kappě jsem postavil 4 divy a byl 10 nejlepší hráč co jsi dokázal ty?hrát na 50 serverech v den kdy začne server
Stannis Baratheon dnes v 15:05 hod.
pravopis ke svému zaměstnání nepotřebuji ty špíno jedna
EDW1 dnes v 15:05 hod.
Určitě ne, najdi si něco blíž a nauč se pravopis, zejména i a y
Stannis Baratheon dnes v 15:01 hod.
Ahoj nevzaly by jste mě prosím do aliance?"

Takže zkušený hráč, z Kappy, žádá o přijetí do aliance s hrubou pravopisnou chybou, jednou větou, ani si nepřečte profil ally, kde je uvedeno, že máme plno a po zamítavé odpovědi začne urážet. Jeho zkušenost se projevila i v tom, že je u nás blízko, jen 8 hodin cesty.
Ale každopádně mi zkazil náladu. Mít takového hráče v ally, tak je během krátké doby odejit bez měst. Každopádně je to hráč, kterého nemám a nebudu mít rád.
 
no, tady bych řekla, že byl problém na obou stranách... já bych si nikdy nedovolila někomu napsat, že má v dopise pravopisnou chybu, a co občas dostávám, to je na restart celého vzdělávacího systému... mám pocit, že je to dokonce i v pravidlech, že nikdo nesmí poukazovat na pravopisné chyby... u tebe by uplně stačila ta první část odpovědi ... - URČITĚ NE, NAJDI SI NĚCO BLÍŽ... neznáš toho člověka, nevíš proč to takhle napsal, může to být dyslektik či tak... rozhodně není chyba jenom na jeho straně...
 

DeletedUser11399

Guest
Dyslektik to nebude, protože "ty špíno jedna" napsal správně ;)
Hlavně, že zná svá práva a slovník vulgárních slov, takže se nemohu cítit uražen.
Máš pravdu, nebudu poukazovat na pravopisné chyby a proto budu takové zprávy, zdvořile, bez odpovědi mazat. Nebudu si kazit náladu tím, že bych musel číst i odpověď ;)
A mimochodem vzdělávací systém tě, sám o sobě, psát, číst a počítat nenaučí. A nenaučí tě ani slušnému chování. Učitel nejsem, ale ti za to stejně nemohou a nějaký restart vzdělávacího systému nic nezmění.
 

Thasoss

Grepolis tým
Od půl jedenácté dopoledne mi dodělává Grep (a dalšímu spoluhráči začíná taky)... protáčí se přesýpačky. :( Taky ho máte v posledním tažení, nebo to štěstí máme jen my dva u nás? :hmm Samozřejmě mazání cookies, restart PC a změna prohlížeče proběhla... jinak bych se ani neptal. Být bez Grepa 2 až 30 minut v době, kdy bych u něj byl rád, je značně frustrující. :D

E: Zase hurá do hry... na chviličku? :)))
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Mne to občas robieva, no stačí mi vypnúť a zapnúť hru....Aký si mal predtým prehliadač?
 

DeletedUser8946

Guest
no nemám co dělat tak jsem to tu pročetl a nasmál jsem se jako zvíře:))A jen abych si tu do někoho rejpl tak jsem si vybral angelu:))Ty angelko není to tak dávno co jsi posílala všem chlapům v okolí svoje "sexy fotečky" s prosíkem o útoky na toho či onoho a když si byla odmítnutá začla si dělat kdejaké nesmyslné akcičky a intriky a tady hraješ šílenou moralistku???K smíchu ty nejen že své názory měníš jako aprílový počasí (to dělám já:)) ty je měníš jako ponožky!
A pro tvý info bych to už s těmi fotkami nezkoušel stačí když si zajdeš na bazén a vidíš těhle povadlejch celulitidovejch zadnic dost než abys to vyhledával někde ve hře :)))
 

DeletedUser10231

Guest
Koukám že jeden koment vedle druhého se nic nemění, zase všichni nadávají na to jak za všechno může support a hodnota nulová :?
 

DeletedUser10646

Guest
no nemám co dělat tak jsem to tu pročetl a nasmál jsem se jako zvíře:))A jen abych si tu do někoho rejpl tak jsem si vybral angelu:))Ty angelko není to tak dávno co jsi posílala všem chlapům v okolí svoje "sexy fotečky" s prosíkem o útoky na toho či onoho a když si byla odmítnutá začla si dělat kdejaké nesmyslné akcičky a intriky a tady hraješ šílenou moralistku???K smíchu ty nejen že své názory měníš jako aprílový počasí (to dělám já:)) ty je měníš jako ponožky!
A pro tvý info bych to už s těmi fotkami nezkoušel stačí když si zajdeš na bazén a vidíš těhle povadlejch celulitidovejch zadnic dost než abys to vyhledával někde ve hře :)))
máš se taky fotit a máš klid :D
 
Nahoru