• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
Pokud si někdo bude fotit svůj nepochybně skvostný zadek a prezentovat jej na Grepolisu, možná by tak mohl vykonat aspoň v antickém ošacení, není-liž pravda? Ať máme všichni stále ten dobrý pocit, že hrajeme hru týkající se antického Řecka.
 

DeletedUser10646

Guest
Pokud si někdo bude fotit svůj nepochybně skvostný zadek a prezentovat jej na Grepolisu, možná by tak mohl vykonat aspoň v antickém ošacení, není-liž pravda? Ať máme všichni stále ten dobrý pocit, že hrajeme hru týkající se antického Řecka.

jo vždyt v té době chodily jen z těmi ( plenkami) :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud si někdo bude fotit svůj nepochybně skvostný zadek a prezentovat jej na Grepolisu, možná by tak mohl vykonat aspoň v antickém ošacení, není-liž pravda? Ať máme všichni stále ten dobrý pocit, že hrajeme hru týkající se antického Řecka.

jo pokud si pamatuju něco k tomuhle tak erestos zapíchne cosi druhému do zadku(či úst) aby ho naučil co je pravá lásky cca v 15 letech neb žena to poskytnout nedokáže tam jde jen o EROS schválně to zkusím vyhledat je to z knížky O založení ŘÍMA kdyby chtěl někdo moralizovat ...

myslím že Vlčiče nebo Vlčata se to jmenovalo to k těm odhalených stařeckým zadkům
 

DeletedUser9349

Guest
CKAPNN :

Neustále brečíš........ příteli ?? Nevím tedy jestli Tě mohu nazývat přítelem protože si myslíš že jsem zradil nějakou druhou stranu barikády..??
Kdy si konečně uvědomíš, že Reset potažmo ELEMENT na pí vyhrál né kvůli zlatkám, ale kvůli sehranosti a kvůli partě?
Ty lidi jsou hráčskou kvalitou někde jinde, a sehraností úplně někde jinde než 90 % lidí na grepolisu.

Ano, přiznám že ANGINSAN mi zachránil krk, když mě přijal mezi svoji partu.
Ale hlavní důvod proč jsem se pro ně rozhodl byla kvalita a né kvantita.
Chci se po strategické a herní stránce naučit a kde jinde se učit než od mistrů.

Ty jsi zrovna v alianci, kde kvantita převládá nad kvalitou. 1/4 Vaší aliance je neaktivní.
No musim konstatovat, ze na PI ELEMENT a na TAU RESETACI, opravdu hraci kolem ANGINSAN jsou sehrani profici a musim rict, ze na ne v tuto chvili nikdo nema.
A pokud budou hraci porad tvrdit, ze hrajou jen pro zabavu, tak budou vzdycky jen druhy
 

DeletedUser11399

Guest
My hrajeme jen pro zábavu a aby bylo trochu veselo, tak svět Tau míníme vyhrát ;)
 

DeletedUser9349

Guest
komu poklonkuju?
jen konstatuju jak hrajou, tot vse
na Tau hraju proti nim a nikdo vyhody z toho ze jinde hrajeme spolu nema
 

DeletedUser

Guest
Magnusi a k čemu gratuluješ?:)))Berou to prostě jako hru,každý svět je jiný,jednou jsi přítel a jindy nepřítel,má to svá kouzla,taky to znám:))))
 

DeletedUser

Guest
Ja ho nepoznám, na Tau ho vidím po prvýkrát, takže neviem s kým sa ťahal v iných svetoch....
 

DeletedUser

Guest
třeba to musíme dešifrovat a bude to plnohodnotný příspěvek :)
 

DeletedUser

Guest
mám v plánu napsat článek o perském dobývání , jen co skončí :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsem zvědav co v něm bude,ale mám dojem,že nikoho kdo má za sebou aspoň dva světy nepřekvapí,není dle mně o čem psát,prostě někdo dobyl a někdo ne,tak to chodí,odměny známe,ale nechám se překvapit,třeba smeknu klobouk,modrásku:)))))Jinak tvojí aktivitu vítám,nesnižuju,protože to tady vůbec nežije,tak se bude aspoň něco dít:))))))
 

DeletedUser

Guest
třeba to musíme dešifrovat a bude to plnohodnotný příspěvek :)

Tvuj příspěvek je dozajista duchapřínosnější :eek:)))

ááá, mazači zase MAZALI PŘÍSPĚVKY A makali přes čas , o víkendu, to jsou panečku služby, nechceš pane xxy práci u našich městských služeb, takhle aktivní platí zlatEm :eek:)))))))))

Věřím že Thasson v manuálech vyštourá odpověd na můj dotaz

Máme s partákem při, ... já říkam že ne, on že ano :)
Svět Tau - po součtu všech možných urychlení a kouzel co je k dostání na Tau,
za hodku udělat cca 130 sirek za 50 minut?
Pokud ano, tak v jaké posloupnosti přidávat koření do guláše na urychlení výstavby ?

Otazka je samozřejmně pro všechny soutěživé, a nejen pro Thassonovi manuáli :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru