• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10620

Guest
Nepřijde mi to neuvěřitelný, o to víc reálný to je pokud má u sebe více měst (Doba obchodu po ostrově je max kolem 15-16 min pokud máš kapitána. Stačí aby měl v tom městě full surky + další 2-3 města s dojezdem kolem 20-25 min a máš 100 OL jak nic. Pozlatíš a máš hotovo, nic co by se nedalo zvládnout.

Navíc s tou rychlostí, zohlednil si všechny bonusy ? nejenom botu, ale i kartografii a maják ?
 

DeletedUser

Guest
mě se nejvíc líbí věty mám důkazy, můžu je doložit, ale mě se nechce, to je jako by obhájce hájil odsouzeného, měl důkazy, ale nechtělo se mu je předložit :)
 

DeletedUser10932

Guest
5yhsnb.jpg
 

DeletedUser10620

Guest
No vida, vyzlacení 100 OL je strašně neuvěřitelný a skoro nemožný, ale vystavění hradeb z 0 na 25 za necelé 3 hodiny je v naprostém pořádku. A pak se tu vedou zbytčné řeči o tom kdo je jaký zlatič, tady vidíte že zlatí všichni ať jsou kde jsou ;) To je jen tak pro zamyšlení, neberte to jako útok na někoho.
 

DeletedUser5567

Guest
Losik: formálně z toho nejde poznat, že to je vážně tři hodiny po sobě, protože slovo dnes se tam může obejvit klidně za týden...

Ale jako tohle je asi přehnané a asi by nebylo úplně od věci tomu dát nějaká omezení (počet zkrácení na výstavbu apod.).
 

DeletedUser10683

Guest
Nemám dôvod ukazovať nepravdivé reporty a zmenšená verzia tých repov bola práve pre to aby nezabrala polovicu stránky na forume.

Nikoho s tým nechcem uraziť a ani nijak inak človeku ktorí tie reporty vidí z druhej strany škodiť.
Chcem poukázať iba na fakt že zlatia všetci a zlatia pomerne dosť. Tento hráč nie je jediný z môjho okolia čo takýmto spôsobom hrá. Jeden z nich zbúral full mestečko do druhej fázy a nemyslím si že ho to stálo malý peniaz.

Niekto vyzlatí raz za čas zápalky, niekto pri každom povstaní vyzlatí hradby a ďalší zas zbúra full mesto za 10 hodín a investuje zlatky do takejto činnosti.

INNO nám umožnilo používať zlaté mince a je na každom človeku ako, kde a kolko zlatiek použije.

16m0g82.jpg


iw4pax.jpg
 

DeletedUser

Guest

jen poznámenán když sem dal poprvé report na ofiic forum kde byly vidět nick jméno města byt jen moje dostal jsem varování na blokaci že by zase jedna vyjimečka ....

pravidla by ste mohly udělat fakt trochu stejný nebo zamakat na tom že rychleji zametete důkazy...

muže my to někdo vysvětlit co tu těd dělaj ? reporty s nazvy města niků hráče ? nemá to být podle pravidel anonymní co ?


MIMOCHODEM :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Zašli mi odkaz nebo orientační čas, kdy ti upozornění za něco takového bylo uděleno. Nevím o tom, že by bylo něco proti pravidlům uveřejnit hlášení s kompletními informacemi. Nezdá se to jako nesmysl nejen mě, ale netrestá se to ani jinde (ba naopak, viděl jsem i fóra, kde se určitá hlášení v článcích zesměšňovaly a vyhlašovaly se top lamy)... takže? Je to sice nesolidární vůči obránci/útočníkovi (podle situace), ale ne proti pravidlům.
 

DeletedUser

Guest
a cápku varinat na vystavbu je víc :)

bud zase někdo zjistil jak zprovoznit bug jak mít okamžitou rekrutaci myslím že sem to zažil při eventu minulého haloweeenu

recept byl CCA ASI JESTLY SI TO PAMATUJU : posilení tyché+bonus z ostrovního ukolu + porodnost ale to myslím už opravily ale tak je to jen program muže tam bejt cestička

a jak kdo zlatí je jeho věc na tu tady v té debatě nikdo nenaražel jen se cápek celkem slušně zeptal kolik to tak mohlo stat né že je to podvod či podlost jen zvědavost kolik zlatých když se zastanu KOLEGY

//Pokud mohu doporučit, smaže-li ti moderátor nevhodné části příspěvku (v tomto případu narážky vůči členům Grepolis týmu), rozhodně není řešení je dopsat zpátky, v gradované formě!
Thasoss
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
bud zase někdo zjistil jak zprovoznit bug jak mít okamžitou rekrutaci myslím že sem to zažil při eventu minulého haloweeenu
Myslíš tento?
Viz update 2.53:
Změněn způsob, jakým jsou aplikovány bonusy ke zrychlení doby stavby a rekrutace, aby nedocházelo k okamžitému rekrutování jednotek. Namísto přidávání jsou nyní násobeny (vzoreček: doba_stavby * [1 * bonus_1 * bonus_2 * ... * bonus_č]);
Vzorec byl upraven již v polovině ledna letošního roku, právě proto, aby k tomuto nemohlo dojít. ;)
 

DeletedUser10938

Guest
losik75

Nechci přispívat na forum, které si spravují hráči co hrají na tomto světě a prezentují pouze informace, které se jim hodí pod vlastním ziskem, či pošpiněním druhých a zbylé info mažou a přispívající banují.
Pravda je, že jsem si ráno vyzlatil hradby. Měl jsem vzpouru, je na tom něco divného? Zlatky si kupuji když chci a kdy chci si je používám. Rozdíl mezi mnou a třeba Thassosem a Kruelem a dalšími ... je v tom, že oni zlatky dostávají za bůhvíco, čert ví za co a s jakým limitem? Místo toho, aby byli dost soudný a přestaly toho zneužívat k vlastnímu prospěchu snaze být "někdo", tak se tu ještě naváží do mě za to, že jsem si vyzlatil ráno hradby, abych se mohl proti tomuto jednání bránit.
Koupil jsem si auto tak s nim jezdim kdyz si koupim mince tak je utracim a nikde neni napsano kolik jich muzu myt kolik jich muzu utrati a za co je utratit.
 

Thasoss

Grepolis tým
Až ti někdo bude nadávat, nebudeš proti, abych s tím něco udělal, nebo ano?
Ono ani tak nejde o to ti něco vytýkat (jsou to tvé zlaté), ale spíše poukázat na to, že zlatkaři nejsou jen a pouze u Resetu, jak si někteří myslí.
A za co těch pár zlatých mám? Za dělání špinavé práce, překlady oznámení a údržbu wiki... jednoduché. :) Nepopírám, že mám někdy pocit, že ta částka je malá, za ty hodiny, co nechám nad prací pro Grep... ale nu což, holt s Innem se nedá hnout a částky jsou dané, ať udělám bůhvíkolik práce nebo naprosté minimum.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
to je omyl, nikdo se do nikoho nenaváží, nezačali jsme s debatou my na téma zlacení, zlato máme za odvedenou práci a nemáme ho zas tolik, určitě ho nemáme, aby jsme byli někdo, banujeme tady, trestáme kartami a promiňte, ale debata o krámách - menstruaci a podobně, urážka bezdůvodná to opravdu sem nepatří, být tu jakýkoli moderátor věřte trestá stejně

píšeš koupil jsem si auto jezdím, za co si ho koupil , za výplatu, tu máš za odvedenou práci, práce je hodinová mzda, my zde trávíme čas, za ten máme zlato, no a tak zlatíme, máme určitou výplatu co měsíc stejnou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mě se nejvíc líbí věty mám důkazy, můžu je doložit, ale mě se nechce, to je jako by obhájce hájil odsouzeného, měl důkazy, ale nechtělo se mu je předložit :)

Nejdřív si přečti ty jeho rozohněné a potrefené obhajování sebe a a reset, pák se možná nebudeš strapnovat .. vid Loke z Reset ...

Nechci přispívat na forum, které si spravují hráči co hrají na tomto světě a prezentují pouze informace, které se jim hodí pod vlastním ziskem, či pošpiněním druhých a zbylé info mažou a přispívající banují.
Pravda je, že jsem si ráno vyzlatil hradby. Měl jsem vzpouru, je na tom něco divného? Zlatky si kupuji když chci a kdy chci si je používám. Rozdíl mezi mnou a třeba Thassosem a Kruelem a dalšími ... je v tom, že oni zlatky dostávají za bůhvíco, čert ví za co a s jakým limitem? Místo toho, aby byli dost soudný a přestaly toho zneužívat k vlastnímu prospěchu snaze být "někdo", tak se tu ještě naváží do mě za to, že jsem si vyzlatil ráno hradby, abych se mohl proti tomuto jednání bránit.
Koupil jsem si auto tak s nim jezdim kdyz si koupim mince tak je utracim a nikde neni napsano kolik jich muzu myt kolik jich muzu utrati a za co je utratit.

Až ti někdo bude nadávat, nebudeš proti, abych s tím něco udělal, nebo ano?
Ono ani tak nejde o to ti něco vytýkat (jsou to tvé zlaté), ale spíše poukázat na to, že zlatkaři nejsou jen a pouze u Resetu, jak si někteří myslí.
A za co těch pár zlatých mám? Za dělání špinavé práce, překlady oznámení a údržbu wiki... jednoduché. :) Nepopírám, že mám někdy pocit, že ta částka je malá, za ty hodiny, co nechám nad prací pro Grep... ale nu což, holt s Innem se nedá hnout a částky jsou dané, ať udělám bůhvíkolik práce nebo naprosté minimum.

Hlavně u resetů , u resetů jsou správci tohohle fora, u resetů jsou lidi z vedení Grepolis, u resetů je vždy vše obhajitelný, protože reset nejpoctivější ali páč co se tu řekne proti reset, což je Thasson a Lioke alias Solupos je vždy provokace proti supportům a nebo je to spam
Já mam Tolik Napomenutí a varování že si už můžu odtěhle dvou resetáků vytapetovat v kanclu jednu stěnu.
Kolega říkal jak to že sme už naně nedali trestný oznámění :), že otom mluvil s bráchou ....z SKPV že už jednou v minulosti podobnej server řešili. Tahali z lidí prachy podobným systémem jako se to asi děje na tomhle světě - čím víc zlatí, tím víc musí zlatit okolí pokud chce uspět a za tvoje prachy maj voni ještě víc zlatek a pořád dokola až to začíná být všechno jen ne hra.
Nevím jestli je to nastavené i zde, ale nikde není napsáno že to tak není.
Thasson bude povídat o bludech, lioke(salupos) o spamu a dohromady mně pohaní až do nebe. :DDD
Samo že nejsou všichni reseti z Grepolis cz ali vybrali si společníky co do toho narvou ... mraky ... aby se jim vyrovnali nebo v mohých případech (potrefení) daleko více
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nemám dôvod ukazovať nepravdivé reporty a zmenšená verzia tých repov bola práve pre to aby nezabrala polovicu stránky na forume.

Nikoho s tým nechcem uraziť a ani nijak inak človeku ktorí tie reporty vidí z druhej strany škodiť.
Chcem poukázať iba na fakt že zlatia všetci a zlatia pomerne dosť. Tento hráč nie je jediný z môjho okolia čo takýmto spôsobom hrá. Jeden z nich zbúral full mestečko do druhej fázy a nemyslím si že ho to stálo malý peniaz.

Jestli ses nevšiml, nedával sem žádné reportý, nikoho sem nejmenoval nick ani ali
Nebýt vého kolegi .... Resetáka potrefeného
Ozval se jako potrefená, do té doby ste se tu neobjevili, do té doby ste dělali mrtvé brouky, a tet tu spamujete s reportama a ukazujetre na druhé?
To si děláš alibi a chceš odvézt od sebe pozornost? :)
CHYBKA, PRÁVĚ SI JÍ NA SEBE UPOUTAL :O)
Gumkáčik1 a gumkacik jsou jedna a tatáž osoba? dohromady maj sůrek mraky a i dohromady inventář čítá dvacet kousků ..., to vydrží na pár útoků, ale ne na stovky, tak si houpejte poníka....

Co bys dokázal ty a 2/3 reset kdyby sis zaplatil jen prémko a Thantos by vám nepodával informace - byl bys nicka která by nevydržela jeden měsíc
Normální hru už neumí ani jeden zvás - to by ste museli totiž myslet a to bolí ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nepřijde mi to neuvěřitelný, o to víc reálný to je pokud má u sebe více měst (Doba obchodu po ostrově je max kolem 15-16 min pokud máš kapitána. Stačí aby měl v tom městě full surky + další 2-3 města s dojezdem kolem 20-25 min a máš 100 OL jak nic. Pozlatíš a máš hotovo, nic co by se nedalo zvládnout.

Navíc s tou rychlostí, zohlednil si všechny bonusy ? nejenom botu, ale i kartografii a maják ?



Neoblbuj, 140 sirek za 30 minut neuděláš .. (Stačí aby měl v tom městě full surky + další 2-3 města)
Na to je potřeba celkem cca 7 fůl
urychlíš pokud tam narveš přes 1000 zlatek :eek:))))))
To je jen pouhej jeden útok Gumančíka


Hraju to první věk a žádám o vysvětlení! protože tohle mě opravdu dokáže vytočit! myslel jsem si, že je to férová hra a jestli tohle necháte (gamemastři) bez povšimnutí tak to jdu hrát asi jinou hru!!!!!

Pamatuj si
tady se maximálně dozvíš nějakej paragraf
vše se zase zahraje do autu a bude se čarovat
vše se smaže
dozvíš se nějakou trapnou povídku
a ve finále budou hrající moderátor s ali reset nejpoctivější co tahle hra za své roky mněla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11650

Guest
Pamatuj si
tady se maximálně dozvíš nějakej paragraf
vše se zase zahraje do autu a bude se čarovat
vše se smaže
dozvíš se nějakou trapnou povídku
a ve finále budou hrající moderátor s ali reset nejpoctivější co tahle hra za své roky mněla

Ať si moderátoři hrajou za RESETY, ale mají to zapotřebí podvádět a dělat si jen samé výhody? =) Hele jestli vás to GMčka těší, proč ne, ale je to sprostodárná ubohost od vás! Jak od prezidenta vlastizrada! Ale jestli vás to takhle baví, proč ne....jen je vidět, že se stejnýma zbraněma by jste se prostě neudrželi! :-DD sbohem a šáteček
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Co bys dokázal ty a 2/3 reset kdyby sis zaplatil jen prémko a Thantos by vám nepodával informace - byl bys nicka která by nevydržela jeden měsíc
Normální hru už neumí ani jeden zvás - to by ste museli totiž myslet a to bolí ...
Proč tato aliance tedy ovládla 5 světů? A český svět do toho spadá jen jeden. :))))) Ach, já zapomněl... vždyť ovládám i počasí!!!

Gumkáčik1 a gumkacik jsou jedna a tatáž osoba? dohromady maj sůrek mraky a i dohromady inventář čítá dvacet kousků ..., to vydrží na pár útoků, ale ne na stovky, tak si houpejte poníka....
Jo no, kdo nezná inventář napakovaný čistě prozíravostí z Halloweenu a z Thráckého dobývání... ten nepochopí. :hmm A evidentně jsi i humorem nepoznán... když šli na CZ, tak se sem záměrně nalogovali pod podobnými přezdívkami. Na Pí těch gumkaciku bylo ještě víc. Takže nejen humorem, ale i informacemi neobeznámen. :))

@Tutakh4men: O veškerých přídělech zlatých, účinků jako například volných obyvatel. atd. musí být informován a musí to i schválit, hlavní správce komunity (tedy už člen vývojářského týmu) J. Coutout, resp. v současnosti to má na starost jeho zástupce, R. Vitoriano. TO je praxe. A kvůli tomu se spouštění soutěží pozdržuje i třeba o týden, dva... než jsou schváleny sumy. Takže by mě zajímalo, jakým způsobem a v jaké oblasti bych mohl podvádět. Nebo mám všechno a všechny podplacené? I InnoGames?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9242

Guest
Něco podobného se řešilo už na více světech a je to zbytečné. Pokud budou hrát v normální hře i moderátoři, bude to stále stejné, ať už má pravdu ta nebo ta strana. Když chcete něco vyřešit, tak musíte eliminovat situace, ze kterých problémy vznikají, jinak je veškerá konverzace o ničem.
 
Nahoru