• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser11650

Guest
Jasně, všechno zamést pod stůl, hrozně by mě to bavilo mít výhody před ostatníma. Všem je asi jasné, že to normální s těma hradbama není....
 

DeletedUser9783

Guest
Tak ten hráč s těma hradbama je ale náš nepřítel. :)


Prosimte ale nersis to ze nemate ten pocit ze je tu nejaky stret zajmu. je vam to uplne jedno. Nejste nestrani a bohuzel tyto diskuze se vedly na vice svetech a vzdy to konci stejne. My jsme cisti a jic jsme neudelali atd porad ta stejna pisnicka. Osobne si myslim, ze by jste meli by placeni ale mit zakazany hrat. protoze at je to pravda neboi nebo ne, nikdy nebudete pusobit duveryhodne.

Dokazes nam tady vsem ukazat smlouvu s Ineem at vime k jakym informacim mate pristup a jake moznosti ovlivnovat?
Prijde my ze v hodne pripadech budete jak soudci tak i zalobci zaroven coz my neprijde spravne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Prosím jakkoli nezmiňovat na fóru blokace, natožpak ty herní, jmenovitě hráče k tomu. Důvod zablokování účtu se vždy řeší, z důvodu ochrany osobních údajů, pouze mezi herní podporou a dotyčným vlastníkem účtu. A je poměrně dosti nešikovné se veřejně dotazovat, proč ten či ten má BAN, a upozorňovat na tento fakt celý svět.
 

DeletedUser8285

Guest
dotaz

Prosím jakkoli nezmiňovat na fóru blokace, natožpak ty herní, jmenovitě hráče k tomu. Důvod zablokování účtu se vždy řeší, z důvodu ochrany osobních údajů, pouze mezi herní podporou a dotyčným vlastníkem účtu. A je poměrně dosti nešikovné se veřejně dotazovat, proč ten či ten má BAN, a upozorňovat na tento fakt celý svět.
Rád bych se zeptal, na základě čeho usuzujete, že jméno uživatele spadá pod ochranu osobních údajů?
A předkládám, že moderátoři mají přehled o zablokovaných uživatelích a době jejich blokace. Jinak by nemohli zodpovědně hlídat diskusi na fóru. Nebo se mýlím?
 

DeletedUser9783

Guest
Prosím jakkoli nezmiňovat na fóru blokace, natožpak ty herní, jmenovitě hráče k tomu. Důvod zablokování účtu se vždy řeší, z důvodu ochrany osobních údajů, pouze mezi herní podporou a dotyčným vlastníkem účtu. A je poměrně dosti nešikovné se veřejně dotazovat, proč ten či ten má BAN, a upozorňovat na tento fakt celý svět.

Je zajimave ze dostal ban bez ochrany kdyz se na neho utocite a ty se me tady ohanis ochranou osobnich udaju, jde videt ze ten zakon vubec neznas, jinak by jsi to tady nerikal.

Vypada uplne jinak - co tim dosahnes kdyz na offiko zakazes diskutovat o banech? Aby se otom ostasni hraci na serveru nedozvedeli, ze ma ban? Nebo jaky je duvod? Je ironicke ze hrac ma komunikovat s podporou aby vyresil ban - ale ta herni podpora na neho utoci? Prijde ti toto fer a nestrane chovaní? Je to co jsem ti zminoval, pokud jsi herni oficialni podpora a de fakto zastupce firmy tuto hru poskytujici. Bohuzel thasossi i ty luciolo nemate moralni kredit aby jste mohly delat oboje zaraz.

A je poměrně dosti nešikovné se veřejně dotazovat, proč ten či ten má BAN, a upozorňovat na tento fakt celý svět. - Delas is ze me srandu ze bych mel davat na toto pozor, kdyz to vi vsichni resetaci ze ma ban, Luciola byl tak ferova ze i nadale utoci i kdyz ma ban. Ta co si stezovala na Losika.


Aporpo porad se ptam na tu smlouvu mezi tebou a tvurci hry, jake mate pravomoce a co vse vidite to by me opravdu zajimalo. Jinak si opravdu o vas nemohu zlepsit nazor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Delas is ze me srandu ze bych mel davat na toto pozor, kdyz to vi vsichni resetaci ze ma ban, Luciola byl tak ferova ze i nadale utoci i kdyz ma ban. Ta co si stezovala na Losika.
Protože jsi byl natolik chytrý, že ač jsem ti to smazal, tys to tam dopsal zpět? Nebýt spoluhráčů na skypu, kteří začali psát, že xxxx kolega psal na fóru, že má ban, ani o tom nevím, žes tam tu větu dopsal zpátky... můžete si za to sami, že o tom ví i ostatní... Blahopřeji! Od hráče cato to byl brilantní tah, jak si oddělat spoluhráče. Proč jsem asi psal ten příspěvek, abys nepublikoval jméno hráče, jenž je zablokován? Abys mu tím neuškodil... né, raději bez dalších komentářů. :)

Vypada uplne jinak - co tim dosahnes kdyz na offiko zakazes diskutovat o banech? Aby se otom ostasni hraci na serveru nedozvedeli, ze ma ban? Nebo jaky je duvod? Je ironicke ze hrac ma komunikovat s podporou aby vyresil ban - ale ta herni podpora na neho utoci?
Neútočí na něj herní podpora, ale dva moderátoři a dva řadoví hráči, pokud vím.

@lepidus: Moderátoři o tomto přehled nemají, je to informace pro nás zcela nepodstatná, a tudíž zbytečná. Navíc to nespadá k našim pravomocem. Hrajeme si, k tomu dohlížíme na fórum a já na wiki, toť naše role v této hře.

A s losikem jsme si tu publikaci hlášení vyříkali včera, navzájem jsme se omluvili a došli k závěru, že ač byly rozčilené obě strany, nikdo se neurazil.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9783

Guest
Thasossi ofifcalne se te ptam jestli me tady potvrdis , ze nikdo ale nikdo nevedel ze dany hrac ma Ban?

Brilatni tah je takovy ze nekdo dostane BAN a nekdo kdo ze systemu vi ze ten hrac ma BAN tak na nej utoci - > tomu rikam brilatni tah. Byt tebou bych si zacal zjistovat co se stalo na hre Travian taky moderatorum ( tusim byl to TS4 tak dva tri roky zpatky). Musim na tvou ochranu rici ze oni zneuzivaly svou pozici horsim zpusobem, ale nasledky, ktere si pakodnesly myslim ze si je pamatuji jeste dnes.

Je ironicke ze hrac ma komunikovat s podporou aby vyresil ban - ale ta herni podpora na neho utoci? odpovis na tuto otazku? Prijde ti to jako zcela rovne podminky?

 

Thasoss

Grepolis tým
[SPOIL]
k46oef.jpg
[/SPOIL]
Mohu ti potvrdit, že o tom nikdo nevěděl, až do doby, kdy si to dal podruhé na forum, do tohoto témata... podruhé, protože poprvé jsem ti to smazal. No, nesleduji fórum každou vteřinu, takže jsem to nestihl včas odstranit. Navíc několik lidí z Resetu bylo na fórum připojeno a sledovalo ho, viz předešlá štěkanice.

Nebýt právě této oscreenované konverzace na skypu, zmínka o blokaci daného hráče by v tvém příspěvku visela až do doby, kdy by někdo přispěl další příspěvek... dříve bych si toho nevšiml, za to mohu ručit.

Je ironicke ze hrac ma komunikovat s podporou aby vyresil ban - ale ta herni podpora na neho utoci? odpovis na tuto otazku? Prijde ti to jako zcela rovne podminky?
Neútočí na něj herní podpora, ale dva moderátoři a dva řadoví hráči, pokud vím.
@lepidus: Moderátoři o tomto přehled nemají, je to informace pro nás zcela nepodstatná, a tudíž zbytečná. Navíc to nespadá k našim pravomocem. Hrajeme si, k tomu dohlížíme na fórum a já na wiki, toť naše role v této hře.

Viz má odpověď.

Pozn. ta věta, že spolu jsme dobří, se vztahuje ke gratulacím k dobytí města Fallenům, aby si někdo nemyslel... :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9724

Guest
Pánejo, nekonečné plačky na téma Support podvádí...:-D Cápek si od Kappy neškrt, tak asi musí frustrace ven...:-D
Cato, že vaše ali dojíždí na donekonečna vlastními silami krmenou pověst tlučhuby v jejím čele, není způsobeno ani zlatkama, ani nějakými zákulisními tahy... Ostatně ještě pár jeho mistrných tahů v odhalování špehů a budete to hrát tak ve třech lidech...:-D
 

DeletedUser

Guest
reset a lháři

Proč tato aliance tedy ovládla 5 světů? A český svět do toho spadá jen jeden. :))))) Ach, já zapomněl... vždyť ovládám i počasí!!!


Jo no, kdo nezná inventář napakovaný čistě prozíravostí z Halloweenu a z Thráckého dobývání... ten nepochopí. :hmm A evidentně jsi i humorem nepoznán... když šli na CZ, tak se sem záměrně nalogovali pod podobnými přezdívkami. Na Pí těch gumkaciku bylo ještě víc. Takže nejen humorem, ale i informacemi neobeznámen. :))

@Tutakh4men: O veškerých přídělech zlatých, účinků jako například volných obyvatel. atd. musí být informován a musí to i schválit, hlavní správce komunity (tedy už člen vývojářského týmu) J. Coutout, resp. v současnosti to má na starost jeho zástupce, R. Vitoriano. TO je praxe. A kvůli tomu se spouštění soutěží pozdržuje i třeba o týden, dva... než jsou schváleny sumy. Takže by mě zajímalo, jakým způsobem a v jaké oblasti bych mohl podvádět. Nebo mám všechno a všechny podplacené? I InnoGames?

Proč lžeš Resetáku - Lžeš stejně jako v začátku když podváděl sup ?
vždyt jeto pořád a ty dva nicky by mohli být multák
Za další vaše zabanování Bratra ... by se mnělo vztahovat i na Gumančíka
dám se teda reporty a doufám že mu to s Lioke vybeháš + ban, do zjištění zda má multák - tak jak to děláte těm okolo které potřebujete odstavit a samozřejmně bez ochrany
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak ten hráč s těma hradbama je ale náš nepřítel. :)
No a proto ste si ho zabanovali resetáci a tet ho konečně můžete vymlátit když vám to do tet nešlo

Protože jsi byl natolik chytrý, že ač jsem ti to smazal, tys to tam dopsal zpět? Nebýt spoluhráčů na skypu, kteří začali psát, že xxxx kolega psal na fóru, že má ban, ani o tom nevím, žes tam tu větu dopsal zpátky... můžete si za to sami, že o tom ví i ostatní... Blahopřeji! Od hráče cato to byl brilantní tah, jak si oddělat spoluhráče. Proč jsem asi psal ten příspěvek, abys nepublikoval jméno hráče, jenž je zablokován? Abys mu tím neuškodil... né, raději bez dalších komentářů. :)



Neútočí na něj herní podpora, ale dva moderátoři a dva řadoví hráči, pokud vím.

@lepidus: Moderátoři o tomto přehled nemají, je to informace pro nás zcela nepodstatná, a tudíž zbytečná. Navíc to nespadá k našim pravomocem. Hrajeme si, k tomu dohlížíme na fórum a já na wiki, toť naše role v této hře.

A s losikem jsme si tu publikaci hlášení vyříkali včera, navzájem jsme se omluvili a došli k závěru, že ač byly rozčilené obě strany, nikdo se neurazil.


Zkorumpovanej reseták, bude lhát i kdyby ste mu drželi hlavu pod vodou, za tuhle oddanost by mněl v reálu ve válce metál, tady je to
jen prach sprostej reseták co zneužívá postavení
Nečekejte odněj pokání ... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Pánejo, nekonečné plačky na téma Support podvádí...:-D Cápek si od Kappy neškrt, tak asi musí frustrace ven...:-D
Cato, že vaše ali dojíždí na donekonečna vlastními silami krmenou pověst tlučhuby v jejím čele, není způsobeno ani zlatkama, ani nějakými zákulisními tahy... Ostatně ještě pár jeho mistrných tahů v odhalování špehů a budete to hrát tak ve třech lidech...:-D

Ty ale to neni o tom ze nam zatapite to si tady nikdo nestezoval, my dobre vime ze tento server nemame dobre rozehraty. To vi vsichni a taky vite ze svou kuzi se snazime prodat co nejdraz co jde.
Jste asi lepší než já, pro mě je toto relax ( i když někdy o nervy : )

Ale polozil jsem nekolik otazek a nikdo me na ni neodpovedel : Porad se ptam jestli se ti zda fer, ze support, ktery rozhoduje o dodrzovani pravidel a jejich trestani, tak zacne na nekoho utocit a nedari se mu proti nemu cokoliv prosadit, da hraci ban a pak vesele utoci? -> prijde ti to zcela vyvazena situace? Ptam se tebe osobone thasso na to neodpovida, protoze nema argument.

Ja nevim kolik je vam let ale podle odpovedi a jejich vyhybani me prijde me ze moc zkusenosti nemate z resenim neprijemnych otazek. Argumentace je strasne plitka a nedusledna. Nevim jak v realnem zivote by jsi ty ani Thassos nic poradne neobhajili, nedokazi si vas predstavit ze by jste sli pred nejakou spravni nebo dozorci radu a obhajovali svoji praci a byli ctyri sest hpodinek pod palbou velmi zajimavych otazek.

Thassos : Neútočí na něj herní podpora, ale dva moderátoři a dva řadoví hráči, pokud vím.
Ja myslel ze HERNI Podpora se sklada z nekolika typu profesi, ktere jsou potreba k fungovani serveru.
Evidentně dle odpovědi ti nepřijde že děláte něco špatně že, to je mi líto


Muzes nam tedy objasnit kdo konkretne resi BANY, dko resi wiki atd napis tady strukturu. Nevidim jediny duvod proc by bany nemeli byt verejne znamy, vzdyt ten kdo si ho zaslouzi by mel byt potrestan protoze podvadi, Proc ty tresty neoduvodnite a nenapisete tresty, neni tohle prave demokracie ze se nic neutajuje, a ze vim ze kdyz tohle provedu dostanu takovy trest. Funguje to v realnem zivote proc ne tady. Vite takhle ta hra neni moc duveryhodna a kazi to podle me vse pozitek ze hry i vam, hrajeme to preci pro zabavu, ale musi to byt snad pro vsechny fer ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9029

Guest
Ahoj. Myslím si o sobě že jsem fér a většinou se zastávám slabších. Myslela jsem, že nejhorší v téhle hře jsou špehové,ale to je slabý odvar toho co tu pozoruju. Nemyslím že jsem zaujatá a vím, že reset jsou většina dobří hráči a vyhráli by aj přesto, že by si museli stvořit svět pro sebe tak jak jim vyhovuje. je to tu hodně vidět ať je to jak je to ať jsou tu řeči k věci či nesmyslné Tak tohle začalo smutným slůnětem pokuď si pamatuju a pokračuje tím co děláte hráči losik75. Vím že třeba já do toho nevidím, ale začíná toho bejt moc podezřelého. Myslím že jestli jste aspoň ještě trochu fér a máte soudnost v těle ,neměli by jste všichni moderátoři atd. tuto hru hrát a měli by jste odstoupit z této hry....protože pokuď si jí chcete hrát jen pro sebe jaký to má smysl? spoustu hráčů odradíte. Měla bych návrh buď vy a nebo všichni ostatní hráči. Měl by odejít celý svět aby jste tu zůstali samy a uvědomili si co této hře děláte, Děláte z toho nepříjemný zážitek pro lidi kteří tuto hru rádi hrají. S pozdravem Viržil
 

Thasoss

Grepolis tým
Cato: Začnu od konce. Především, než někoho obviníš (nikoli pouze osočíš), musíš mít důkaz. A nelze někoho usvědčit z něčeho, na co nejsou důkazy, protože se to ani nestalo... takže jsem v tomto ve více než ledovém klidu. Nyní druhý odstavec, nepiš support, útočí na něj moderátoři... kteří si mohou hrát kde chtějí. A to proč? Protože bany ve hře nijak neovlivní. Psal ti dotyčný mimo hru, za co blokaci má? Jestli to už se supportem hry řešil a případně jak toto řešení probíhalo? Podle toho, žes dosud nic takového nezmínil, očekávám, že ne... a přesto děláš závěry. Tím, že si DVAKRÁT vykřičel na toto fórum, i přes mé upozornění, že tvůj spoluhráč má zablokovaný účet, si ho vystavil nebezpečí, za které můžeš pouze TY sám. Nesváděj to na nikoho z nás. Je to čistě tvůj přehmat, kterého nepřítel nemá důvod nevyužít. Ač mi je dotyčného dost líto... protože odnese neurvalost vlastního spoluhráče, který měl nutkání to pitvat veřejně, bez toho, aniž by si domyslel následky.

Vy sami si znehodnocujete hraní tím, co vymýšlíte, na koho to či ono shodit... tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Pánejo, nekonečné plačky na téma Support podvádí...:-D Cápek si od Kappy neškrt, tak asi musí frustrace ven...:-D
Cato, že vaše ali dojíždí na donekonečna vlastními silami krmenou pověst tlučhuby v jejím čele, není způsobeno ani zlatkama, ani nějakými zákulisními tahy... Ostatně ještě pár jeho mistrných tahů v odhalování špehů a budete to hrát tak ve třech lidech...:-D
1)
Tohle je kapa pochcánku, skákal si od ali k ali

Stará aliance Nová aliance Čas změny Body
Akademie Marathón Žádné 25th June 2013 - 09:42:38 31,636
Žádné Akademie Marathón 24th June 2013 - 17:43:38 /31,627
AKATSUKI Žádné 24th June 2013 - 13:43:39 31,636
KRALOVE AKATSUKI 11th February 2013 - 17:05:42 15,997
Žádné KRALOVE 8th February 2013 - 11:05:42 15,526
Piráti z Grepolisu Žádné 26th September 2012 - 11:05:26 637,290
Žádné Piráti z Grepolisu 1st July 2012 - 11:05:36 251,400
Memento Mori Žádné 1st July 2012 - 03:05:45 263,136
Piráti z Grepolisu Memento Mori 24th April 2012 - 01:06:37 146,319
Piráti z Grepolisu 7th March 2012 - 23:05:37 19,999
Žádné 27th January 2012 - 13:05:36 308

Kdes byl dál, když se tu něco dělo?
Jsi byl zalezlej někde za bukem a tet ses tu záhadně po těch letech vyklubal?
nebo jsi na tolik informovanej že tu tlacháš tak ducha plně :D
Zalez zase do nory Pochcánku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9029

Guest
Ještě bych chtěla říct aby jste nezačali psát něco o tom že mi vadí že jste dobří. Naprosto ne . na Ný vyhráli Rytíři a respektovala jsem je a přála jsem jim to a bavila jsem se s nima v pohodě a kamarádsky a většinu jsem měla docela ráda a vyhráli to fér jen protože byli silní. Většina z nich teda zlatila hodně :D a nikomu to nijak zvlášť nevadilo. Tak ani nemyslím že by tady šlo o zlatky ale o způsob hry jak jste to nastavili všichni moderátoři atd. jste museli jít dohromady a to třeba Lioke patřila k nám. Kdyby jste byli každý jinde nikdo by to neřešil a třeba každý by měl svojí ali nikomu by to nevadilo a ukázali by jste jak umíte každý hrát. Asi to berete tak že v jednotě je síla:) ale tohle je divná jednota :D

Néní to můj spoluhráč. nemám s ním nic společného
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9724

Guest
Cato, teď jsi se snad odpovědi dočkal... Thass pokud vím, skutečně moderuje fórum, nemá přístup k blokování hráčů ani k informacím o tomtéž... Ten, kdo tu propálil svého kolegu že má BAN jsi byl ty sám... Kdysi jsem i u něho zkoušel vykručet zrušení BANu na tento můj nick a dozvěděl jsem se to samé-že on s tím nemá nic společného a musím to řešit se čely Supportu, nikoli moderátory fóra...

Btw. Vyhodit Ajajanu byla fakt blbost... Obzvlášť po tom, co u Mazla padaly její deff. jednotky, když jsem na něj útočil... Ti její čoklové mě dost štvali... Ale tak to je asi nutná oběť arogance jednoho slovutného stratéga a dokonalého hráče... Když už nejde neschopnost maskovat jinak, najdou se obětní beránci...:-D

Ani ne Cápku, ty poslední 3 byly v době, kdy už jsem resetnul účet, po divech... Předtím jsem hrál jen ve 3 aliancích... Jednu hned od začátku, pak jsme všichni vlezli k Pirátům a nakonec za Memento, protože se mi líbilo, jak celému světu ukázali zadek... Každopádně to nemá co dělat s tím, že se tu chováš jako hovado a jen se ztrapňuješ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Cato, teď jsi se snad odpovědi dočkal... Thass pokud vím, skutečně moderuje fórum, nemá přístup k blokování hráčů ani k informacím o tomtéž... Ten, kdo tu propálil svého kolegu že má BAN jsi byl ty sám... Kdysi jsem i u něho zkoušel vykručet zrušení BANu na tento můj nick a dozvěděl jsem se to samé-že on s tím nemá nic společného a musím to řešit se čely Supportu, nikoli moderátory fóra...


Ty ale porad se bavime o koze a ty o voze, jinak k ajajane, ty by jsi nechal speha v ALLY?

Jinak od Thasose jsem se odpovedi nedokackal nebo ti to tak prijde? Ano ja jsem napsal ze nas hrac dostal Ban protze jsem chtel rozvirit debatu ktera je nefer. Moc dobre vite ze kdyz nas sef nekho urazil ( a tady se pode meho subjektivniho nazoru nemerilo vsem stejne ) a dostal za to ban tak jsem mlcel.
Problem je ze o Banu jsem se dozvedel od nekoho jineho a ten zabanova hrac ani hraci z nasi ally to nebyli tak me vysvetli jak je to mozne ? Jak je mozne ze hned tam sli utoky ( jeste pred tim nez jsem se dal tu informaci ?) ty casy nesedi.
 
Nahoru