• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
kenzicek1 atd.: Že jinde nevystupují pracovníci tamějšího Týmu ve hře pod svými oficiálními přezdívkami, neznamená to ale, že nejsou ve hře ani pod jinými. Ráno jsem tu dal dva zdroje, které dokazují, že mohou hrát I vývojáři. Tím je vyřešen jeden problém - můžeme hrát? Ano či ne? Ano, můžeme. Druhý problém - zneužívání informací a přičítání zlatých. Můžeme vám dát informace z technického zákulisí? Ne, nemůžeme. Tak proč to řešíme zde? Proč nepodáte regulérní stížnost? Nechcete. Vy to zde nevyřešíte. Nebo doufáte, že po vašem tlaku postaveném na osočování bez důkazů někdo z nás odejde? Máme důvod? My máme svědomí čisté... platí to i ve vašem případě?
Já očekávám teď od vás jakékoli důkazy při vašich tvrzeních. My vám je tu v rámci možností dáváme. Vy prozatím přiživujete svou konspirační teorii na principu odmítání námi předložených faktů a přikládáním dalších nepodložených mystifikací.
 

DeletedUser11658

Guest
Ovečka si tu akurát tak ty....ja som tigrica. :p


Podla teba to niekoho zaujíma že ty nevieš napísať ticket a zo svojej neschopnosti obviňuješ supportérov?

Obviňujete tu celý svet z toho že podvádzajú a pdb....Videl si ty už niekedy rebríček sveta tau?
Videl si kto tvorí skupinku top hráčov, top útočníkov?

Ako vysvetlíš to že každá tá aliancia má či už top hráča alebo top útočníka? To aj im niekto pomáha alebo im k tomu stačí aby boli aktívny a namiesto písania bludov si zbroja a starajú sa o svoj účet.

Ak nevieš kde rebríček hľadať kľudne ti poradím alebo ti tu môžem nahádzať obrázky z rebríčku a ty nám tu všetkým vysvetlíš ako to vlastne je a ako hlas ľudu si ťa vypočujeme. :)

poslouchej ty resetova ovečko :) , ticket jsem vypsal dobře tak nemel pantem, když u toho sedím. uzaviral jsem to až v tuto noc 2 přispěvky. neplet' si hrušky a jablka se mnou :)
žebřiček vidim a taky vidím jakym zpusobem se tam tlačíte. informace z prvy ruky na skypech převážně :) nic o poctivosti nevíte. i kdyby jste vyhráli tento svět,ovace nesklidíte,protože čisty svědomi nemáte.
 

DeletedUser11658

Guest
kenzicek1 atd.: Že jinde nevystupují pracovníci tamějšího Týmu ve hře pod svými oficiálními přezdívkami, neznamená to ale, že nejsou ve hře ani pod jinými. Ráno jsem tu dal dva zdroje, které dokazují, že mohou hrát I vývojáři. Tím je vyřešen jeden problém - můžeme hrát? Ano či ne? Ano, můžeme. Druhý problém - zneužívání informací a přičítání zlatých. Můžeme vám dát informace z technického zákulisí? Ne, nemůžeme. Tak proč to řešíme zde? Proč nepodáte regulérní stížnost? Nechcete. Vy to zde nevyřešíte. Nebo doufáte, že po vašem tlaku postaveném na osočování bez důkazů někdo z nás odejde? Máme důvod? My máme svědomí čisté... platí to i ve vašem případě?
Já očekávám teď od vás jakékoli důkazy při vašich tvrzeních. My vám je tu v rámci možností dáváme. Vy prozatím přiživujete svou konspirační teorii na principu odmítání námi předložených faktů a přikládáním dalších nepodložených mystifikací.
a komu davat regulerní stížnost? supportu? ten většinou máte ošefovany na skypu kde si povíte co a jak. ostatně co vám budu říkat. nejste tady prvni den aby jste tuhle fintu neznali. na tvy roky by ses měl zamyslet at se nechváš jak pubert'ák ktery si chce něco prokazat. vlastně ty mlady ještě jsi tak se omlouvam :D
 

DeletedUser

Guest
poslouchej ty resetova ovečko :) , ticket jsem vypsal dobře tak nemel pantem, když u toho sedím. uzaviral jsem to až v tuto noc 2 přispěvky. neplet' si hrušky a jablka se mnou :)
žebřiček vidim a taky vidím jakym zpusobem se tam tlačíte. informace z prvy ruky na skypech převážně :) nic o poctivosti nevíte. i kdyby jste vyhráli tento svět,ovace nesklidíte,protože čisty svědomi nemáte.

Prestante tu verejne lhat. Zde mate jasny dukaz:

http://clip2net.com/s/38pWuEc

A dale, nikdo nikmu nebrani si najit brigadu a ziskane penize investovat do hry, nicmene, chtel bych videt kohokoliv z vas kdo by delal brigadu za radove 300 mesicne za , ja fakt nevim, ale minimalne 100 hodin prace.

Dotaz na členy Support teamu.

Je pro vás problém zorganizovat veřejně anketu, pro začátek jen mezi hráči světa Tau, ve které by mohli hráči vyjádřit čí zpochybnit důvěru vůči vám ?

Jedna strana zde tvrdí jak podvádíte, druhá strana vám naopak věří. Mě osobně se v reálu podobný krok osvědčil.

.Anketa o spokojenosti se supportem na foru uz je.
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?6866-Dotazn%C3%ADk-supportu
Zucastnilo se uzasnych 12 hracu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10932

Guest
1.Kenzíčku lamo zapráskaná http://cz.grepostats.com/world/cz21/player/563954/history nemáš morálne právo sa tu ozývať a navážať sa do takých hráčov ako je luciola, tvoj stats hovorí za všetko, si jeden neaktívny lamer a dostal si nabacané tak tu vyplakávaš a obviňuješ kde koho, ľutujem tvoju alianciu že ťa musia trpieť, svojou neaktivitou len ohrozuješ ich úsilie, namiesto vypisovania bludov si vstúp do svedomia a začni hrať - ak to vôbec dokážeš, alebo odovzdaj mestá aliancii, oni ich využijú určite lepšie.
2. Nájdu sa jedinci zo svojimi overenými múdrosťami, žiadam vás aby ste sa zamysleli nad sebou a neznevažovali úsilie a hru ľuďom čo ich to baví. A v neposledom rade týmito vyjadreniami znevažujete aj úsilie všetkých ostatných aliancií ktoré s nami bojujú a snažia sa uspieť, odolávajú naším útokom a berú nám mestá. Súdny človek zo sebaúctou tu nebude vyplakávať ako dostáva na frak v imaginárnej hre, ktorá je založená na aktivite a strategickom myslení a možnosti zlatiť (keď má niekto množstvo zlata to ešte neznamená že vie aj hrať-takých som zažil xy, mnohý prestali hrať a zlatiť, lebo to nie je o tom, všetko si za peniace nekúpiš - napr. rozum, strategické myslenie). Kto chce a má chuť sa učí na svojích chybách, múdrejší na cudzích. Nepoučiteľný ostanú lamami.
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Albinus:

No, není to sice přesně to co jsem myslel, ale možná po této debatě účast na anketě vzroste.

Některé odpovědi tam jsou více než zajímavé.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
1.Kenzíčku lamo zapráskaná http://cz.grepostats.com/world/cz21/player/563954/history nemáš morálne právo sa tu ozývať a navážať sa do takých hráčov ako je luciola, tvoj stats hovorí za všetko, si jeden neaktívny lamer a dostal si nabacané tak tu vyplakávaš a obviňuješ kde koho, ľutujem tvoju alianciu že ťa musia trpieť, svojou neaktivitou len ohrozuješ ich úsilie, namiesto vypisovania bludov si vstúp do svedomia a začni hrať - ak to vôbec dokážeš, alebo odovzdaj mestá aliancii, oni ich využijú určite lepšie.
2. Nájdu sa jedinci zo svojimi overenými múdrosťami, žiadam vás aby ste sa zamysleli nad sebou a neznevažovali úsilie a hru ľuďom čo ich to baví. A v neposledom rade týmito vyjadreniami znevažujete aj úsilie všetkých ostatných aliancií ktoré s nami bojujú a snažia sa uspieť, odolávajú naším útokom a berú nám mestá. Súdny človek zo sebaúctou tu nebude vyplakávať ako dostáva na frak v imaginárnej hre, ktorá je založená na aktivite a strategickom myslení a možnosti zlatiť (keď má niekto množstvo zlata to ešte neznamená že vie aj hrať-takých som zažil xy, mnohý prestali hrať a zlatiť, lebo to nie je o tom, všetko si za peniace nekúpiš - napr. rozum, strategické myslenie). Kto chce a má chuť sa učí na svojích chybách, múdrejší na cudzích. Nepoučiteľný ostanú lamami.

lamo si řikej svym dětem. bud' tak laskavy. reset'aci vylizali z nor aby obhajovali moderatory,kteří jsou v jejich alianci? viz.i ty. co vam za to dávaji? informace? radši bud' zticha když neviš co mi vadí. děkuju
 

DeletedUser10932

Guest
Pro Hanibal5

Ty si kto že tu mudruješ a ani nehráš, platený provokatér z inej onlinovky?

A teraz príklad práce modov a suportu v mojích očiach.

1. Modi su v mojích očiach ako predavač v rybárskom obchode.

a, budem chodiť nakupovať do obchodu kde obluha-podpora predaja mi vie poradiť lebo je dlhoročným rybárom a poprípade reprezentantov svojej krajiny a tým aj dosť fundovaný aby mne amatérovi poradil pri kúpe náčinia a návnad
b, predavač čo nevie rozoznať kapra od štuky a súhlasí zo všetkým čo poviem hlavne nech to kúpim

2. suport - rybársk stráž - ktorá kontroluje dodržiavanie predpisov pri rybolove, ďalej snáď ani nie je potreba to rozvádzať

Pro kenzicek1
Moje deti s toho láskavo vynechaj, zakomlexovaný šašo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravím, vylízám s nory, jsem v resetu, jsem mód, mám stejně zlata, jako každý s týmu a nevím nevím, nejsem na předních pozicích, asi v tom bude podvod, bo zde čtu, že kdo má zlato zadarmo vyhrává a já nevyhrávám :(
 

DeletedUser11658

Guest
šašo si možna ty. jinak toho prodavače rybařskyho obchodu bereš sebou na ryby aby ti radil u tebe doma (alinci)? pokud vím prodava v obchodě(foru) aby vydělaval,tak ho nech tam a netahej ho domu(alianci).
 

DeletedUser10932

Guest
šašo si možna ty. jinak toho prodavače rybařskyho obchodu bereš sebou na ryby aby ti radil u tebe doma (alinci)? pokud vím prodava v obchodě(foru) aby vydělaval,tak ho nech tam a netahej ho domu(alianci).

Nie, nie šašo si ty, a ano kludne pôjdem zo skúsenejším na ryby, ak to nechápeš tak tu nekaz vzduch, buď hráš a vieš prijať aj úderi alebo sa choď schovať mamičke pod sukňu a tam fňukaj, nikto nie je zvedavý na tvoje múdrosti.
A ano si lama, grepostat neklame, tam je vidieť čo si za hráča, podpriemerná socka, nič viac.

Bohužial doma nemám rybník, ani potok, tak musím chodiť mimo domu:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
zdravím, vylízám s nory, jsem v resetu, jsem mód, mám stejně zlata, jako každý s týmu a nevím nevím, nejsem na předních pozicích, asi v tom bude podvod, bo zde čtu, že kdo má zlato zadarmo vyhrává a já nevyhrávám :(

nic proti jsi mod zdokonaluj se na betě proti jinym mod a sup :) mate gratis zlatky pak je využivejte tam. milerad nakouknu kdo vyniká . svět TAU nechte na klasickych hračich :)
 

DeletedUser

Guest
,ale proč když v jiných zemí hrají členové týmu kde chtějí si máme tady nechat poroučet kde máme hrát
 

DeletedUser11658

Guest
Nie, nie šašo si ty, a ano kludne pôjdem zo skúsenejším na ryby, ak si tak vypatlaný a nechápeš to tak tu nekaz vzduch, buď hráš a vieš prijať aj úderi alebo sa choď schovať mamičke pod sukňu a tam fňukaj, nikto nie je zvedavý na tvoje múdrosti.
A ano si lama, grepostat neklame, tam je vidieť čo si za hráča, podpriemerná socka, nič viac.

šašek jsi sám když se schovavaš sám v ali plny moderátoru a supportu. já neplaču že jsem přišel o par měst. málo mě znáš. města budu mít dalši a tak to chodí. :D mam dost roku na to,abych věděl co píšu.

,ale proč když v jiných zemí hrají členové týmu kde chtějí si máme tady nechat poroučet kde máme hrát

není to spravedlivy uznej sám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
když se oháníte roky, zkuste se neurážet a nenazývat šašky děkuji urážky na fórum nepatří
 

DeletedUser10932

Guest
Musíš mať posledné slovo že? Keď sa ti nepáči tak sa sťažuj oficiálne kde sa má a nespamuj tu fórum. Ty tým svojím múdrostiam aj naozaj veríš, je to smutné ale dá sa to liečiť:)

PS: skoro som zabudol že nevieš písať tickety, tak niekoho fundované požiadaj nech ti pomôže

PS: o histórii grepolisu vieš prd a o našej aliancii dva krát, keby hej tak by si vedel že na pí hrali proti nám a dostali na prdel a neskolabovali z toho, teraz dostali možnosť si zahrať s nami, a nielen oni, už som to tu písal niekde, viac sa nebudem vyjadrovať, len ma uráža že nejaký niktoši si opierajú svoje ústa o nás bez akýchkoľvek podložených informácií a tým hanobia aj tých čo udatne bojujú proti nám na rozdiel od teba
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
Musíš mať posledné slovo že? Keď sa ti nepáči tak sa sťažuj oficiálne kde sa má a nespamuj tu fórum. Ty tým svojím múdrostiam aj naozaj veríš, je to smutné ale dá sa to liečiť:)

PS: skoro som zabudol že nevieš písať tickety, tak niekoho fundované požiadaj nech ti pomôže

čist umíš dobře,já umím realně i vidět když jsem u toho. nech si ty moudrosti na Slovensky straně dík :)
 

DeletedUser

Guest
:D :D Nebyť týchto problémov, tak fórum by mohli rovno zabaliť, tak nechápem, na čo sa sťažujete :D. Toto bude furt, pokým budú modi alebo supportéri hrávať na Grepo svetoch. Kto zažil Lambdu, ten vie :p :D. Tak sa toľko nenadchýnajte. Zobrali ste túto prácu, tak ste museli aj trošku vedieť do čoho idete. A Kenzíček, ty by si určite žiadnu Slovenku nezbalil :p :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru