• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Při tempu jakým se srocujete s mody a těmi co jsou schovaný pod jinejma nickama, očekávám že po tomhle excelentním světě kde se ve správných barvách ukázalo jak to funguje v zákulisí, vám ubyde dost nepřátel,
Příští či popříští budete sedět v zasedačce jedné "organizace" a budete si to akorát rozdávat mezi sebou.
... štastný vítězové globu :D

Kecat umíš docela dobře, ale skutek utek :) Docela by mně zajímalo, jestli umíš taky něco jiného, než někoho neustále napadat, osočovat, pomlouvat a kritizovat. Předveď nám taky svou světlou stránku a někoho pochval, napiš něco milého a příjemného. Jestli si potřebuješ léčit nějaký komplex, tady nejsi na správném místě, to zkus v reálu a uvidíš, jakou to bude mít odezvu...
 

DeletedUser

Guest
Kecat umíš docela dobře, ale skutek utek :) Docela by mně zajímalo, jestli umíš taky něco jiného, než někoho neustále napadat, osočovat, pomlouvat a kritizovat. Předveď nám taky svou světlou stránku a někoho pochval, napiš něco milého a příjemného. Jestli si potřebuješ léčit nějaký komplex, tady nejsi na správném místě, to zkus v reálu a uvidíš, jakou to bude mít odezvu...

Všechno co píšeš jako by ti z voka vypadlo a jen ti tam schází to leštění :eek:)

CHVÁLÍM VŠECHNY FAJN LIDI CO SE NEZAPRODALI PÁR LIDEM CO OTRÁVÍ TUHLE HRU
CHVÁLÍM VŠECHNY PAŠÍKY CO NEMAJ POTŘEBU NIKOMU STRKAT ČENICH DO POZADÍ JEN PROTO ABY DOSTALI PODRBÁNÍ


A PRO TEBE MILEJ REJPÁLKU JEDEN VTIP ABYS VĚŘIL ŽE UMÍM I NĚCO JINÉHO

Je pražák v Brně a pije vodu z kašny na Zelňáku. Jde kolem brňák a povídá: "Hele, kémo, nechlemté tu vasrovku s tééé kašny, chčijou do toho morgli!" Pražák se otočí a říká: "Ale pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy." Brňák na to: "Tu vodu pi pomalu, je studená, ať se nenachladíš!"
 
Jsi moc hodnej, žes rejpálkovi napsal vtip. Akorát že se mi nějak nechce smát...Nevíš náhodou, čím to je???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
až ti dojdou lowe, dojdoutí rádoby kámoši a jejich bodré plácaní po zádech, zbude ti jen chocholoušek, ale to v metrixu nepochopíš, až jednou zase mrkneš do reality, budeš bílá slabozraká ...........mimoň

ZA TY PRACHY RADĚJI LAHEV MNAM VÍNKA,Squash,PĚTIHVĚZDIČKOVÁ DOVČA I PÁR DNÍ NA FESTOVOU TŮRU DO HOR S KÁMOŠEMA JSOU TY LOWE VYNALOŽENÝ LÉPE ... ALE KDYŽ CHCE NĚKDO FETOVAT NEBO INVESTOVAT DO SVÉHO ANONIMNÍHO EGA PÁČ V REALITĚ NEDOKÁŽE S OSTATNÍMA ŽÍT, TAK CO SE DÁ DĚLAT :DD


mily capek, som rada, ze mas starost ale nemusis sa o mna bat:D uz som velka ako vekom tak aj hmotnostou:)))
postaram sa o seba a tak isto aj o to kto je a bude priatel a nepriatel:p
a to placanie je fajn, nemusim k maserovi:)
mam vsak obavu o teba, nejako chradnes a opusta ta zdravy usudok a pozitivne myslenie:)
asi to bude tym, ze ti tato hra prerastla cez hlavu a nevies uniest svoj nezdar na tomto svete, co uz, mna tato hra bavi a ty aj ked zo seba vypustis cokolvek nevhodneho a ponizujuceho tak mi tym neublizis:) takych ako ty som poznala aj v reale:) ste taky sexi ked sa hnevate:D
pes ktory steka - nekuse:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
:(Škoda, že Cápkovi došla slova, začínalo to být docela zajímavé. No nic, půjdu si vysloužit nějaké to podrbání za strkání čenichu do pozadí. Ale napřed budu muset u hada najít ten čenich :):):)
 

DeletedUser

Guest
U takej umelej a hračkárskej (ty) sa ti to možno podarí :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Sakra, sakra, sakra, nemůžu najít žádné pozadí...Tak nevím, co teď...Snad mi Cápek poradí...Zkušeností má očividně dostatek...;)
 

DeletedUser

Guest
:(Škoda, že Cápkovi došla slova, začínalo to být docela zajímavé. No nic, půjdu si vysloužit nějaké to podrbání za strkání čenichu do pozadí. Ale napřed budu muset u hada najít ten čenich :):):)

Takovej zverimex v Chebu nemáte :eek:)))
Jedině na čáře chytneš nejakou mambu :D
 

DeletedUser9724

Guest
Cápku, proč stále porušuješ staré a osvědčené pravidlo, že když si o tobě lidé myslí že jsi blbec, je lepší mlčet, než otevřít hubu a jen jim to potvrdit??? Já se domnívám, že každý normální jedinec už pobral, co jsi za prostoducha, nemusíš to dokazovat pokaždé, když vylezeš z BANu...(O tom BANu je to jen má soukromá domněnka, nepoštval jsem proti němu na objednávku support či moderátory fóra, aby zas někdo nepřišel se skandálním zjištěním:-D)
 

DeletedUser

Guest
Cápku, proč stále porušuješ staré a osvědčené pravidlo, že když si o tobě lidé myslí že jsi blbec, je lepší mlčet, než otevřít hubu a jen jim to potvrdit???


Hele, inchteligente nevznikl jsi náhodou křížením v řadách R+R , ta fundovaná odpověd tomu dost odpovídá.
No nic, Tvého názoru si převelice vážím a ihned, jakmile si jej vytisknu, použiji jej k bohulibým účelům.

mily capek, som rada, ze mas starost ale nemusis sa o mna bat:d uz som velka ako vekom tak aj hmotnostou:)))
postaram sa o seba a tak isto aj o to kto je a bude priatel a nepriatel:p
a to placanie je fajn, nemusim k maserovi:)

podle pravidel z reset hlavního moderátora thansosse bys mněla dostat 9x varování za spam
9x smajlík 9x spam
to už je na ban jak bratislava
cápek za 1 smajlíka dostal varování, ale ty jako koleginKa resetačka určitě nepodlejháš běžným postupům.

Pokud kecám thansossy dovol at sem nalepim vteřínákem skrýn toho smajlvarování :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Jistý CKAPNN nedokázal pochopit, i přes minimálně čtvero vysvětlování, že jednak složit příspěvek čistě ze smajlíku a ničeho jiného je považováno za spam, taktéž nedokázal i přes minimálně čtvero vysvětlování pochopit, že ona karta mu byla udělena nejen za onen čistěsmajlíkový příspěvek. :)
 

DeletedUser9724

Guest
Ostatně co se Gumkáčik1 týče, myslím že i případný BAn by jí nikterak netrápil... Nejenže se v souvislosti s Grepolisem umí vyřádit jinde a jinak, než na fórech(stačí juknout na její statistiky BB, tam je cifra, jakou Cápek neposbíral za celou dobu co u toho sedí a brečí), ale ani nehledá své štěstí ve nekonečném exhibování vlastní ubohosti na fóru... To je opět Cápkova doména... Takže se přimlouvám za BAN pro Gumkáčik1 a potažmo i pro sebe, jeden si od tebe taky musí odfrknout...:-D
 

DeletedUser

Guest
Ostatně co se Gumkáčik1 týče, myslím že i případný BAn by jí nikterak netrápil... Nejenže se v souvislosti s Grepolisem umí vyřádit jinde a jinak, než na fórech(stačí juknout na její statistiky BB, tam je cifra, jakou Cápek neposbíral za celou dobu co u toho sedí a brečí), ale ani nehledá své štěstí ve nekonečném exhibování vlastní ubohosti na fóru... To je opět Cápkova doména... Takže se přimlouvám za BAN pro Gumkáčik1 a potažmo i pro sebe, jeden si od tebe taky musí odfrknout...:-D

Mohl bys mluvit za sebe a pochlubit se vlastním peříčkem,
jak dlouho hraješ Grep, vlastní úspěchy na různých světech, počet získaných globů atd?
Sem zvědav na tu smršt co zde doložíš, pokud nejsi jen tlučhuba.

A za druhé,
jeden jouda z R+R se zde už vytahoval ...mluvil o hyeně co přebýrá občas města, nakonec se provalilo že je Top hyenou .

Nenech nás čekat a tady máš odkaz na Grepo stats http://cz.grepostats.com/
at to odsejpá borečku a začni Kappou
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru