• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser9724

Guest
Nejde o smršť Cápku, tématem tohoto vlákna se tu tvým přičiněním stala tvá vlastní hloupost... Já ti nic dokazovat nepotřebuju, protože mi za to nestojíš... Ve hřeš jsi stejně mizernej, jako budeš i v reálu podle všeho...
 

DeletedUser10958

Guest
Zdravím hráče z Tau,po celkem dlouhé době jsem se opět lognul,dal jsem si tím dáreček na Vánoce :-D
Těším se až se ten svět rozjede :-D
Možná pro někoho neznámí nebudu:)
 

DeletedUser

Guest
Nejde o smršť Cápku, tématem tohoto vlákna se tu tvým přičiněním stala tvá vlastní hloupost... Já ti nic dokazovat nepotřebuju, protože mi za to nestojíš... Ve hřeš jsi stejně mizernej, jako budeš i v reálu podle všeho...

Milej Conane
budešli mít pár mincí na lupen do socky směr Boží Dar (zpáteční cestu ti zajistím daleko pohodlnějším kočárem)
Budeš mít tu čest nahlídnout do jedné z mích aktivit které mi brání sedět denně xxx hodin u PC jako smažka a proto nemohu dosahovat tvejch nadpřirozenejch kvalit ve hře
No a tím se dostáváme k tvému dalšímu blábolu,
jedna z mích aktivit zde je popíchnout podobné jako jsi ty .....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mily Capku, konecne si napisal pravy dovod tvojho posobenia tu na forku:)
mal by si ist do ringu a nechat si tam pustit zilou, mozno by sa z teba stal novy clovek s pozitivnejsim myslenim:)
 

DeletedUser

Guest
capko a naco? ved pisem tebe a tvojou recou:)
mrzi ma, ze sa nevies bavit a stale dokola vyhladavas do koho si rypnut.....nikdy som sem nepisala pokial si sa neobtrel aj o moj nick:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a este nieco, capko, nemusis mi pisat taketo sukromne spravy:D
ja uz na teba svoj nazor mam:)
jedine by ma zaujimalo na com bezis, daj aj mne:D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sprava od capka:
Pro nemocného spasení :)
Gumančík co stratil pojem o realitě mně opravdu nerozhází a nechápu proč se nestaráš o svůj svět v metrixu.
Jestli si v reálu zamindrákovanej , tak to nechce honit machra na Grepu, ale navštívit chocholouška :eek:)
Pokud by si mi chtěl-a nahnat strach ......že jsi člověk co kvůli blbý hře utratí životní úspory jen kvůli bodrému poplácaní pár chovanců z ali a kamarádů suppů, Věz že si jen pro smích
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/Odstraněny nevhodné výrazy v obsahu PM. Pravidla fóra platí i na obsah soukromých zpráv!
Prosím o respektování. T.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a este nieco, capko, nemusis mi pisat taketo sukromne spravy:d
ja uz na teba svoj nazor mam:)
jedine by ma zaujimalo na com bezis, daj aj mne:d
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sprava od capka:
Pro nemocného spasení :)
gumančík co stratil pojem o realitě mně opravdu nerozhází a nechápu proč se nestaráš o svůj svět v metrixu.
Jestli si v reálu zamindrákovanej , tak to nechce honit machra na grepu, ale navštívit chocholouška :eek:)
pokud by si mi chtěl-a nahnat strach ......že jsi člověk co kvůli blbý hře utratí životní úspory jen kvůli bodrému poplácaní pár chovanců z ali a kamarádů suppů, věz že si jen pro smích
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/odstraněny nevhodné výrazy v obsahu pm. Pravidla fóra platí i na obsah soukromých zpráv!
Prosím o respektování. T.

citování osobek... Porušení ... A nechání ... To je dobré, tak já si taky vytáhnu některé osobky i ty přeposlané thansosi a doufám že je budeš řešit stejné svědomitě jo a budou to ty cos psal mně a hlavně jiným, doufáM že víš očem mluvím, snad budeš spokojenej že se chovám jako resetáci a moderátor
TET SI TO SMAŽ ...

řečičky o nedopatření napiš na toaleták ....
screenshot_00003.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
CKAPNN, nenapadlo tě třeba, že jsou věci, které se neodstraňují automaticky, ale až po nahlášení? Žádný report jsem od tebe neobdržel. Nebudu, ani nemůžu čmuchat, zda taková zpráva opravdu existuje, zda byla uveřejněna se souhlasem obou zúčastněných... jakou si mezi hráči mezi sebou chtějí vést debatu, takovou zpravidla mezi sebou vedou... my už jen korigujeme extrémy.

Pomineme-li tedy fakt, že nikde není zakázáno i bez souhlasu zveřejňovat komunikaci, ale i tak jsme ochotni to odstranit (přeci jen soukromá zpráva je soukromá zpráva) - jako moderátoři máme právo uznat, co je nevhodné, nicméně ne dříve jak po nahlášení, k čemuž slouží onen malý trojúhelník pod daným příspěvkem... který ty si ani jednou nepoužil, místo toho vykřikuješ, jak módi neudělali tamto či ono nebo naopak udělali, že?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9724

Guest
Cápku, nepojedu za tebou, vážně nikoho tak moc nezajímáš...:-D
Nejsem žádný extra kvalitní hráč, vidím se někde v průměru... Ty jsi podprůměrný, tím to bude, ne snad tím, že bych zde trávil tolik času... Ale už jen fakt, že i sem na forko jsi toho napsal víc než kdo jinej dává tušit, že spíš trochu lžeš... Asi bys rád, ale nejde to...:-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Cápku, nepojedu za tebou, vážně nikoho tak moc nezajímáš...:-D
Nejsem žádný extra kvalitní hráč, vidím se někde v průměru... Ty jsi podprůměrný, tím to bude, ne snad tím, že bych zde trávil tolik času... Ale už jen fakt, že i sem na forko jsi toho napsal víc než kdo jinej dává tušit, že spíš trochu lžeš... Asi bys rád, ale nejde to...:-D

Uf, ty žiješ? já myslel že tě ranila...
No nic, budu muset zase oponovat kdo že tu lže - si říkal něco jiného o tvém umění hrát tuhle hru - tak budiž, jsi odednes průměr kterým je tady kde kdo, a já sem podprůměrný hráč protože zde trávim život a tudíž ještě k podprůměru lžu.
Ty budeš ale dobře fikanej trouba.
Pokud jsi již absolvoval základní kurz čtení a porozumění psanému slovu, rač si všimnout, že sem se zde nikdy nevyzdvihoval v úmění hry Grepolis, max reagoval na hlopé snůšky lidí jako jsi ty - i když to dnes hraju víc jak 5 let - mam se porád co učit a vlastně po tvém oduševnělém blábolu začínám od začátku :)
Ještě by mně zajímalo proč ses ještě nenaučil mluvit sám za sebe - porád mluvíš v množném čísle a za někoho s někým v zádech - ty asi nejsi schopnej normální komunikace a bez min pěti smajlíků?
Znáš ty skokany a schovávání za nicky - od ali k ali dokud se nedostanou tam kde skryjou své své podprůměrné úmění?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A to tu pise ten kdo vykrikoval ze by te(vas) reseti na zacatku nedali pokud by ...(kazdy si doplni sam) ze ty (vy) jste ten(ti) nejlepsi.
 

DeletedUser

Guest
CKAPNN, nenapadlo tě třeba, že jsou věci, které se neodstraňují automaticky, ale až po nahlášení? Žádný report jsem od tebe neobdržel.

Hele, přesto že ste smazali záhadně po téhle odpovědi dotaz ze začátku minulého roku, mam ho ještě na druhém compu a ten zněl:
smím zveřejnit osobku pro sesměšnění protihráče?
Odpověd ... svět Omikron .....Kerberos
To nelze ...... (Obecně) trestný - postihnutelný
tak co? kecám?
seš schopen říct zde říct věrejně že to není pravda že Albinus neví co dělá píše nebbo že se změnila pravidla?

A to tu pise ten kdo vykrikoval ze by te(vas) reseti na zacatku nedali pokud by ...(kazdy si doplni sam) ze ty (vy) jste ten(ti) nejlepsi.
Co to je za blábol zcestnej blábol ?
Jsi byl na pivě?.)

Rač se všimnout komu tady oponuju
Thantos mod co hraje za reset
Albinus co hrál za reset
Lioke - co hraje za reset
+ pár co hrají za reset nebo za nohsledy rytíře včetně vlez do pozadí R+R
Jináč normální lidi věčinou na tohle kašlou protože jim je z vás bud blívno nebo ste pro ně lidi co jim za to nestojíte.
pár lidí (vás)proti pár desítkám procent z grepolis aspon po světě Tau na 100% určitě

Doufám že to je taky tak mimo .. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud mate nekde neco ulozeno tak to sem postnete jako screen, takto...jedna pani povidala.

BTW, ne JA nebyl, JA jsem abstinent.
 

DeletedUser

Guest
omluva kerberos ...
navíc nejsi Thansonss tak to není odpověd pro tebe tak nechápu proč tvoříš patlaninu spojováním dvou rozdílných příspěvků
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
CKAPNN, nenapadlo tě třeba, že jsou věci, které se neodstraňují automaticky, ale až po nahlášení? Žádný report jsem od tebe neobdržel. Nebudu, ani nemůžu čmuchat, zda taková zpráva opravdu existuje, zda byla uveřejněna se souhlasem obou zúčastněných... jakou si mezi hráči mezi sebou chtějí vést debatu, takovou zpravidla mezi sebou vedou... my už jen korigujeme extrémy.
Vida, tu jednoduše někdo nečte, že? No, myslím, že ti mohu udělat tu radost a sdělit, že úprava chodu fóra je ve fázi aktivního řešení, de facto se čeká na administrátora hry, do té doby to budeme muset oba přetrpět. :)

Mimochodem.
§ 9 Support - herní podpora
• Je zakázáno na fóru zveřejňovat komunikaci se supportem - herní podporou.
 

DeletedUser

Guest
Vy snad ani nevite co pisete. Ja na vas reagoval, na to co jste napsal, tim ze jsem pripomnel co jste tu psal drive a dal to do kontextu s tim co pisete ted. Jinak, receno, zas a opet menite nazory a prohlaseni dle toho co se vam zrovna hodi.
A pokud na to upozornim tak hned zacnete s tim kdo kde hraje, ci spise dle VAS kdy hral? Opravdu odusevnela reakce.

Co na Tau pletete kerberose uz nechapu vubec, od jara ma "dovolenou".
 

DeletedUser

Guest
CKAPNN, nenapadlo tě třeba, že jsou věci, které se neodstraňují automaticky, ale až po nahlášení? Žádný report jsem od tebe neobdržel. Nebudu, ani nemůžu čmuchat, zda taková zpráva opravdu existuje, zda byla uveřejněna se souhlasem obou zúčastněných... jakou si mezi hráči mezi sebou chtějí vést debatu, takovou zpravidla mezi sebou vedou... my už jen korigujeme extrémy.
Máš tady pár příspěvků za den a nejsi schopen skontrolovat zda jsou košér
tak cinty že má někdo klikat na trojuhelník si nech pro kámoše v hospůdce to za prvé a za druhé ti co tobě nebo podobným něco vytýkaj , tak to jsi hodně rychlej a iniciativní s banem či varováním

Vy snad ani nevite co pisete. Ja na vas reagoval, na to co jste napsal, tim ze jsem pripomnel co jste tu psal drive a dal to do kontextu s tim co pisete ted. Jinak, receno, zas a opet menite nazory a prohlaseni dle toho co se vam zrovna hodi.
V prvé řadě sem začal sem psát DŘÍVE o zneužití členem týmu grepolis Supem Albinus kterej hrál za reset pod nickem smutné slůně
z 99 %
TO SE NEZMĚNILO, DODNES NEZMĚNILO - DOKUD TU BUDEŠ NEPŘESTANU
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru