• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Po 159vate, i kdyby to tak bylo, neni to poruseni vubec niceho. To za prve. Za druhe, vim ze jste posilali mraky stiznosti do nemec, autori hry to proverili a neshledali poruseni niceho.

Takze, laskave, hodte se do klidu a prestante tu verejne sirit lzi, vymysly a polopravdy.
 

DeletedUser10981

Guest
moc mě překvapuje chování některých hráčů, moc to tady nenavštěvuji a důvod je jediný, urážky, napadání, intriky a divim se že to někoho vůbec baví, vědomte si je to hra kde se hráje v kolektivech a neuškodilo by trochu ohleduplnosti a slušného chování, chvílemi si připadám jek ve zlém snu když to čtu, kdyby raději padali nové návrhy na vylepšení světů které by nám pomohli ve hře a né se jen dohadovat, dá se říci o zbytečnostech, a to co se rozběhla nějaká podpisová akce na protest, to je už docela dost a když požádám o důkazi tak konrétně žádný nedostanu, dáky za vaší pozornost a jen doufám že zčneme být k sobě slušní a né hulváti díky
 

DeletedUser10620

Guest
Někteří hold těžce nesou porážky a s tím pak vznikají podobné věci jako toto a pokud tě něco obtěžuje klidně to nahlaš ;) To je jako se spamem, ten taky blokuješ :D
 

DeletedUser9783

Guest
Nekteri nesou tezce porazky a nekteri pravdu ze panove. Uz zase nam tady siri takove nemile bany
 

DeletedUser

Guest
Kdyz uz sem date takoveto prohlaseni, predpokladam ze od dotycneho mate pravdive a uplne informace.
 

DeletedUser9783

Guest
vzdycky je to podani jedne strany a jelikoz nemam sanci se to dozvedet od obou stran sporu zaroven, z toho logicky vyplyva ze tvuj dotaz je zcela zbytecny.

jinak cetl jsem tohle
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?7046-Katalog-trestů-fórum
a prijde mi to jako drsne kafe, je to docela hodne restriktivni. Bral bych ze nadavat sproste se nema neni to slusne ale zesmesnovat? co je pro nekoho normalni vtipek pro jineho to muze byt tezka urazka sveho ega. Nechtel bych delat soudce a myslim si ze dva moderatori, budou mit problem protoze maji velmi malou sanci dohrat hru kdyz se bude merit stejnym metrem.

Doplnek sorry ne hru ale moderovat forum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dovoluji si vas upozornit ze muj prispevek rozhodne nebyl dotaz. To bych musel pouzit vetu tazaci a na konci byt otaznik.

A dale, katalog trestu vychazi z pravidel fora a VOP a jde pouze o zverejneni a upresneni co za co je (muze byt) za trest, neni to zadna velka novinka.
 

Thasoss

Grepolis tým
Účelem tohoto katalogu bylo zveřejnit sazby, které budou udělovány počínaje od publikace, a zároveň zamezit tomu, aby byla recidivistům neustále dávána možnost porušovat pravidla. Karty mají za účel uživatele varovat, že došlo k přešlapu, za cenu buď minimálního či rovnou nulového postihu. Nicméně u hráčů, kteří pravidla fóra porušují naschvál (píší úmyslně tak, aby trest dostali), aby se vám pak skrze soukromou zprávu mohli vysmát, popřípadě vám poslat i pár výhrůžek, co všechno vám nevyvedou, karty opravdu pozbývají smyslu. Jednoduše, pokud někomu nepomohou dvě, či až tři varování (v rámci jednoho typu prohřešku), nepomůže mu jich ani 10. A propos, tento katalog je taktéž uzpůsoben na iniciativní komunikaci hráče s dotyčným moderátorem (proto je u takřka všech trvalých blokací poznámka o možném odvolání).

Ale to jen bokem, nerad bych to rozváděl v herní diskusi, takže případné dotazy rád zodpovím v soukromé zprávě.
 

DeletedUser9783

Guest
Dovoluji si vas upozornit ze muj prispevek rozhodne nebyl dotaz. To bych musel pouzit vetu tazaci a na konci byt otaznik.

A dale, katalog trestu vychazi z pravidel fora a VOP a jde pouze o zverejneni a upresneni co za co je (muze byt) za trest, neni to zadna velka novinka.

Pořád mě to přijde nesmyslné oznámení, protože ty sám víš, že díky restrikcím, že nikdo nesmí mluvit o důvodech svého banu tak nemám žadnou oficialní možnost vědt co tě vedlo k udělení banu že ?

Toto samotne pravidlo je velmi zvláštní a zzajímalo by mě proč platí ? K čemu je to dobré.
 

DeletedUser9783

Guest
A chci se te zeptat budes restriktivni pokud nektere body neustale porusuji nejmenovani moderatori. Ted to nemyslim tak že by to byli umysl, ale bohužel povahove rys, ktery na urcity atak reaguje protiutokem a nedokaze byt nad veci a reagovat klidne a debatu spis uklidnit nez jitrit?
 

DeletedUser

Guest
Zajimave, nevite, ale stejne tu sirite narazky.
Ja jen psal ze doufam v to ze dotycny zabanovany vam ( a i vsem ostatnim) rekl pravdu. Doufat muzu i jako support)

A proc toto pravidlo plati? Jednoducha odpoved, nebot takto majitele hry nastavili pravidla a my je dodrzujeme.

A posledni dotaz, pokud je to na me, tak ja trestam vse stejne, je mi jedno kdo je vinik. A pro informaci, i moderatori uz odeme (ve hre) dostali napomenuti ci tresty jako normalni hraci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Siril jsem nejake narazky, jenom jsem napsal jednu vetu, ktera akorat ...... no co na to rici. jsem zase v klasickem koleceku, ktere konci tim ze premyslim jestli z hrou skoncit nebo ne.

Zbytek jsem ti poslal do osobky nerad nekoho kritzuji na vrejnosti, kdyz tu neni a tebe Thassosi nemyslim.

Ja vim ze nemci to tak urcili ale spis jsem chtel diskuzi k cemu je to dobre, tva odpoved je bezcena, protze v ni nic neni.
 

DeletedUser

Guest
V diskuzi vam (myslim) nikdo branit nebude a az majitele hry zmeni nazor a daji nam pokyn zmenit pravidla (lepe receno je zmeni) tak se dle toho zachovame.
 

DeletedUser10612

Guest
Tak jsem tu opět po dlouhé době na kukačku po tom srdcovém výlevu co všichni obdrželi ve zprávě na tau. Opět jsem se nedočetla nic nového, Thasoss a Albinus jsou takový a oni tohle a támhleto. Jenže to psal člověk , který si myslel, že je snad i nadčlověk a on umí vše nejlépe a nikdo jiný není tak dokonalý. Za celou dobu co hraji grepolis, jsem nezažila, aby supporti zde trestali jen tak že si usmyslí, hele ten se mi nelíbí tak mu dám nějaký trest. Mimo jiné ani moderátoři fora zde nic neporušují, drží se pravidel. Když někdo moc provokuje a je několikrát upozorněn a nechápe upozornění, tak dostane vždy to oč si koleduje. Ono je jednoduché říkat on za to může on je takový, ale už je horší říci, já jsem udělal chybu a já jsem provokoval. Pokud člověk dostane varování, tak je jen na něm samotném, zda příště neudělá to samé a nebo si bude nadále myslet, že přeci já si můžu provokovat oni mě nechají na pokoji.
 

DeletedUser

Guest
S tým nesúhlasím...Provokácia a diskusia (polemika) neni to isté. Vždy sa to dá vysvetliť a nie, že už to nemá cenu, tak dostane ban. Fórum je na to, aby sa to prediskutovalo. Nie aby sa to prenášalo do hry a neskôr trestalo za osobné spory, čo mi dosť prekáža. Nikto z vás tu nekoná objektívne.
 

DeletedUser4388

Guest
Ahoj,
ako v hre, tak aj na fóre trestáme priestupky podľa presne stanovených trestných sadzobníkov, ktoré si nevymýšľame my sami, ale ktoré sú zostavené podľa inštrukcií správcov hry z Nemecka.Trestný sadzobník bol dokonca po novom kvôli väčšej transparentnosti zverejnený, aby každý vedel, že tie tresty si nevymýšľame, ako sa nám v danej chvíli hodí.To, že má niekto osobný spor s členom Grepolis Tímu neznamená, že to musí prenášať na celý Grepolis Tím a urážať a obviňovať všetkých členov Grepolis Tímu z nekalého a zaujatého jednania.A v neposlednom rade sa týmito neustálymi zbytočnými rozbrojmi a provokáciami znepríjemňuje hra ostatným hráčom, ktorí si chcú slušne a nerušene zahrať.Čo tak preniesť sa nad všetky osobné antipatie z minulosti a hrať sa v medziach čestnosti, slušnosti a vzájomného rešpektu voči spoluhráčom, ale aj voči súperom?
 

DeletedUser

Guest
AMEN
a určitá diskuze, debata kdy se hráči špičkovali tu byla povolená vždy :)
 

DeletedUser9724

Guest
|Jenže jedna věc je diskuze a druhá věc je desítky stránek donekonečna se opakujících lží a nepodložených obvinění... Lidičky, vždyť je to tu jak na středověkém rynku, když se hledaly čarodejnice, aby se na ně svedl vlastní neúspěch... Ti neschopní tak hlasitě vyřvávali, až se k nim přidali ještě neschopnější a pak ruku v ruce šli a vymýšleli obvinění a důkazy vždy tak, jak se jim hodilo... Stejně jako tady, kde nikdo nedokázal že by Thass podváděl, ale stejně lamky donekonečna budou plakat a vymýšlet si, popřípadě podepisovat petice... Mezitím lidé kolem Thassa hrají nerušeně to svoje a ve hře im nikdo po štěstí nešlape... Čím to, jsou to opravdu tak mocná kouzla a čáry co zabraňují drtivé většině světa, se kterou Reset bojuje, zničit toho krtka na blažené zahrádce???
 

DeletedUser

Guest
Kukin, nemyslel som celý Grepolis tým. Tí, ktorých sa to týka, vedia ;). Tu nejde "len" o osobné antipatie. Niekto proste nevie prekusnúť, že je to len hra a nevie sa odosobniť od toho, že je na jednej strane hráč a na druhej "dozorca" :). Takýmto ľudom by nemali dovolovať buď hrať alebo dozorovať. Možno aj oboje.
 

DeletedUser8285

Guest
|Jenže jedna věc je diskuze a druhá věc je desítky stránek donekonečna se opakujících lží a nepodložených obvinění...
Ono proti soupeři se pomůže i vhodně udělený BAN, který je následně v řádu hodin zrušen a přístup obnoven. Ale takové případy se tady samozřejmě nestávají.
Ps.: Doufám, že ironie je na fóru povolena...
 
Nahoru