• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

[Diskuze] Greposkóre - Soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Na měsíc duben máme k dispozici x tisíc zlatých. Normální soutěž, aby stála za účast, uspořádat neumíme, tak vymyslíme nějakou pakárnu pro úzký okruh hráčů, aby nemuseli nic moc pro tu odměnu udělat, a zároveň na tom vyčerpáme všechno... :D :D
Co jsem vyhrál? :D

seze.png

Na co jste se obtěžovali potom s nějakou anketou, když děláte soutěže, které nemotivují hráče na fórum nějak extra chodit (ač je to jejich účel) a které jsou jen pro vybranou skupinu hráčů (ač by měly být pro co nejvíce)? Jako chápal bych, kdybyste chtěli přilákat život do sekce tohohle světa, ale na to stačí odměny kolem rozsahu 300 - 200 - 100, za snadněji splnitelné úkoly, ovšem.

Křížovka - pro drtivou většinu naprosto nepochopitelné otázky. 1. - 5. místo 400 zlatých. To dělá celkem 2000, což v téhle soutěži dáte jednomu člověku. Jenže! Tahle pětice by musela potit mozky, vyhledávat... a k tomu ještě pokračovat dál ve svém hraní, aby dostali 400 zlatých. Wow! Další, soutěž o nejlepší vtip. Tvůrčí soutěž. Ještě ke všemu vtip. Zkoušeli jste si vymýšlet opravdu vtipný vtip? Že to opět nějaké úsilí zabere? A hle, odměna 200 zlatých pro 10 nejlepších... 200. Pak jdete a za nic! rozdáte násobky těchto částek.
 

DeletedUser7082

Guest
Jak se Vám zatím daří ? :) já jsem od začátku serveru na 4500 Greposkóre.. Má někdo více ? :)
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru