• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - InnoGames TV

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

sledovali jste v minulosti ukázky InnoGames ať už ty, jež se týkaly Grepolis, nebo i jiných her? Zaujala vás InnoGames TV a budete jejími příznivci?

Sdělte nám své názory!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser10159

Guest
juhu máme te´d tady tv InnoGames a ta první epizoda je dobrá škoda že ne v češtině :(
 

DeletedUser9897

Guest
Můžeš si zapnou titulky a nechat si je přeložit do češtiny, ale ten překlad nic moc.
 

DeletedUser9403

Guest
To je super, že se pracuje na dalším vývoji. Oprava těch bugů, co do přišly s posledním upgradem, na tom se náhodou nepracuje, že ne?
Myslím ty drobnosti, jako to přepínání měst, které mě nutí desetkrát denně se znovu přihlašovat.
 

DeletedUser7260

Guest
Ahoj velmi zajimavé dost se těším co ta čeština
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Tak ta nová verze aplikace na mobil je super, ale ještě tam stále chybí plánovač útoků, věřím že ho tam brzy dodají:)
 

DeletedUser9897

Guest
To Thrácké dobývání vypadá dost dobře. Já čekal, že to bude nový dobývací systém, a on je to event :) Doufám že v odměnách budou i hrdinové :)
 

DeletedUser7382

Guest
Scoot:
Jsem na Thrácké dobývání docela zvědavý (konečně i válečný event), snad se to povede. Řekl bych, že je velmi pravděpodobné, že mezi odměnami bude i hrdina.
 

DeletedUser9897

Guest
Ano ano, ale na wiki je napsáno, že když dobiješ pole a vezmeš si odměnu, tak co povstalci zase po 4 hodinách obsadí a odměna se nezmění. To je dobré, například na rozšiřování území ( +50/100 obyvatel k městu) ale jak by to udělali s hrdinou? Napadá mě jedině že udělají speciální pole kam budeš moct jen jednou, třeba nějakou závěrečnou epickou bitvu.
 

DeletedUser7382

Guest
Máš pravdu. Původně napadl nový hrdina jako odměna tebe, tak jsem ti jen odpověděl, ale to jsme ještě netušili, jak bude tento event skutečně fungovat. Původně jsem si taky představoval, že by nový hrdina byl jako závěrečná odměna.
 

DeletedUser9897

Guest
Třeba bude, třeba to zase bude tak, že budeš muset porazit určitý počet protivníků a pak ho dostaneš, přesně jako to bylo teď s Jásonem ;)
 

DeletedUser6172

Guest
scoot has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 

DeletedUser11764

Guest
Rád bych zeptal jak to vidí tvurci hry z BB kódy na aplikaci díky za odpověď.
 
Nahoru