• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

[Diskuze] Křížovka

DeletedUser7082

Guest
Milí hráči, co říkáte na právě probíhající soutěž, jak se Vám líbí ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Mno, odpovědi jsem si sestavil, resp. písmena, jsem koukal, co mi z toho vylezlo... a že to teda bude zapotřebí seřadit. Jenže jsem unavený, takže si půjdu lehnout a než večer vstanu, už to nebude mít smysl. Tím narážím na to, že čím déle je soutěž v běhu, tím více odrazuje od zúčastnění se... protože má to ještě smysl? Kolik jich už odeslalo správnou odpověď? Ohledně konce málo informací. Do kdy je možné se zapojit? Kolik lidí už ti odeslalo odpověď? Než to všechno vypátrám, ty mi to uzavřeš, že už jsi těch 5 správných odpovědí dostal... pro běžného soutěžícího trochu demotivující představa. :( Tyhle soutěže je lepší dělat vícekolové (každé kolo třeba nechat běžet 3 dny), ať si lidi nasbírají body a na závěr to rozseknout ještě tipovačkou. Ta vidina výhry bude stálá alespoň.

Každopádně, lituji tě, že odpovědi sbíráš k sobě do zpráv (tentokrát se to ještě dá zvládnout), ale rozumím tomu, že jiná možnost není, nemají-li znát soutěžící odpovědi druhých. Ono koncept co soutěž, to vlastní podsekce, nemají všechna fóra pro legraci. Nejenom, že když jich je vícero v jedné sekci, je to bordel, ale co taková nastavení sekce? Podsekci lze nastavit jako moderovanou (tzn. že příspěvek není veřejně viditelný, až dokud není schválen), u témat zvlášť nic takového nelze. Proto proč neudělat podsekci, nenastavit ji jako moderovanou, nenaházet tam všechna témata s návazností na soutěž? Otázka pár vteřin, příspěvky bys měl krásně všechny pod sebou... pohodička. Netřeba se proklikávat poštou jak... víme co. A po konci soutěže stačí celou podsekci přesunout do archivu soutěží, opět otázka pár vteřin. Akorát nevýhodou je, že pokud nastavíš podsekci jako moderovanou, je v ní moderované všechno, tedy i diskuze. I to se ale dá nádherně obejít. Na 3 kliky přesuneš diskuzi s přesměrováním do nadřazeného soutěžního koutku a hotovo. V přehledu témat soutěžní podsekce bude viditelná, zároveň nebude moderovaná, protože nebude fyzicky u soutěže, ale v nadřazené sekci.

Dřívější struktura soutěžního koutku nebyla úplně top - témata s hráčskými hlasováními a vyhlášením výherců mohla být s klidem přímo v dané podsekci soutěže... ale nyní je to nepořádek, který může být u jistých druhů soutěží značně limitující. Částečně se to projevilo i u jedné z minulých soutěží, kdy zadání bylo v jedné sekci, „sběrné“ téma s diskuzí v jiné... a pak se jich část uklidila do archivu. Jak to dopadlo? Hráč se dotazoval na to, kde je vyhlášení výsledků... bůhví, jestli už ví (protože ač jste to uklidili, nikdo jste mu neodpověděl), že vyhrál, ba co víc, že se má sám ozvat o odměnu. Hráč přijde, zúčastní se a zase odejde. O nějaké výsledky se začne obvykle zajímat až po delší době. Proč jim tedy odměnu nerozdat hned naráz? Inno takový způsob přeci nevyžaduje jim to dávat až po vlastní žádosti. Zároveň se tak eliminuje riziko toho, že odměny se budou rozdávat ještě měsíc po konci soutěže, ne-li déle (neb hráč není nijak ani informován o lhůtě), což může být z interního hlediska (Inno) daleko podivnější a více matoucí si myslím. Navíc pro mě by to bylo i prudérní se k tomu neustále vracet. Dejte počínaje touto soutěžím výhercům to, na co jste jim přiznali nárok. :)

Zadání jako takové vypadá už docela k světu, akorát jsem zvědav, kolik lidí to dá dohromady. Mohl jsi akorát přidat odkaz přímo na možnost napsat ti PM + odkaz na to téma s pravidly. :p Jaký jinak mělo smysl?
 

DeletedUser7082

Guest
No zatím nemáme jediného řešitele ..
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_no_sad.gif
To je to tak těžké ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Zobrazení: 64
Jžš, a pak se toho má někdo zúčastnit, když jste za tu dobu (dost určitě) neposlali zprávu do hry... bez toho je to trochu zbytečná práce. :) Publikuji soutěž a hned na to IGM.
 
Nahoru