• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k blogu

DeletedUser9008

Guest
Božinku :)), koukám, že z toho děláte nějakou zajímavou věc. Tak já vám pomůžu :)

První změna - odtrh se skupinou lidi z aliance Berušky a vznik dočasné aliance.

Druhá změna - sloučení s alianci, se kterou bylo spojko.


Takže sečteno podtrženo - lidé kolem mě jsou pořád stejní a ve stejné alianci. Válčím vpodstatě po odtržení proti stejným aliancím. Bohužel zajímavější to není :). Mimochodem to samé se týká minimálně 10 hráčů ... :) samý špehové :) špehujem kudy chodíme :) za chvíli pujdem k piškotkovy a něco postnem zde na foru :))
 

DeletedUser10513

Guest
to Piškot:

a) neber mé jméno prosím do své "pusy" , když nic nevíš...

b) jsem rád, že tě to pobavilo, dožen mě v BB a pak si pokecáme.
a ) Budu si brát do pusy koho chci. Potřeba dohánět tě není, inu nejsem tak šílený abych do toho nasypal tolik peněz co ty a naseděl u toho tolik hodin co ty. :)

b ) Nechci si s tebou povídat, jen komentuju situaci na blogu tohoto světa :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9008

Guest
Někdo by zas řekl , že šílený je ten co tady pořád na fóru něco vypisuje :)

A mimochodem - nemáš zač. Prosté díky nám zlatičům stačí. Díky nám si tady můžete také zahrát. Ono bez nás by Grepolis nebyl, což řada kritiků zlatičů asi do smrti nepochopí....
 

DeletedUser6361

Guest
No když to tak pročítám, měl by jsem na piškota jednoduchý a snad srozumitelný dotaz. Jak víš, že máme všude špehy? Odkud máš informace? Pak máš ty špehy taky....
 

DeletedUser11399

Guest
Kdo by to byl řekl, že čestná aliance A tak tu žijem bude mít sít špehů v mojí alianci, a v pár dalších.
Inu, i bořek stavitel je občas podvodník. :)

Joj, my máme špehy úplně všude, v každé alianci i v nově přeskupených ;)
A asi něco děláme i dobře, když se nerozpadáme ani neřeskupujeme ;) A kdybych nabral všechny hráče, kteří k nám chtějí, tak jsme bodově první. Bohužel vzhledem k interním pravidlům musím odmítat i dobré, zkušené hráče. A 80 nás určitě nebude, myslím, že tady stačí maximálně 35 - 40 hráčů.
A važ svá slova, na Tau jsi neuspěl, tak prudíš tady.
S pozdravem stavbyvedoucí EDW1
 

DeletedUser10513

Guest
Výborně, forum najednou ožilo :D .

A k ječasher :
Špeha u vás nemám, spíše kamaráda. :)
Od toho se mi doneslo, že máte špeha u black n white, a že Vám donaší. :)
 

DeletedUser10513

Guest
kamarád mi nic z vašich akcí neprozradil ;)
pouze poukázal na to že u blacků máte svého člověka. ;)
 

DeletedUser6361

Guest
Když si budu chtít zlepšit náladu, tak si něco přečtu od piškota.... Víš piškote, jen já znám polovinu lidí z Black and White, pár lidí znám z tvoji aliance, pomalu v každý popřední alianci znám pár lidí.. A i občas s něma prohodím pár slov.. No a každý den se něco dozvím.... No vidíš a ted nechám na tobě co se tak každý den asi dozvím.... Když ti to brání v klidném spánku, kdo kde koho má, kde je jaký špeh, kdo s kým povídá a o čem, tak co ti brání navrhnout zákaz mimoalianční komunikaci...
 

DeletedUser11425

Guest
Zlatíčko moje drahý, na Tau si udržoval se svou ex-aliačkou vztahy (kdes byl šééf), i kdyžs šel k červenejm, a tady děláš čestnýho borce. :) Jó, o tom věděj už všichni... tak nějak. :D Ty normálně kombinuješ oba divadelní žánry známý z antik. Řecka... tragédii s komedií.
 

DeletedUser10159

Guest
Hele Aersto má pravdu jak to někdo zkazí na jednom světě tak to máš už zkažený na všech světách.
 

DeletedUser10513

Guest
Zlatíčko moje drahý, na Tau si udržoval se svou ex-aliačkou vztahy (kdes byl šééf), i kdyžs šel k červenejm, a tady děláš čestnýho borce. :) Jó, o tom věděj už všichni... tak nějak. :D Ty normálně kombinuješ oba divadelní žánry známý z antik. Řecka... tragédii s komedií.
Ty jsi gay že mi říkáš zlatíčko? Já jsem se svojí bývalou aliancí neudržoval vztahy. :)
A rozhodně jsem od resetu nic nevynášel. :)
A když už jsme u tragédie, to co jsi předvedl u Erigery, být tebou bych mlčel. :D
 

DeletedUser11425

Guest
Ale nosil info k němu, nebo né? :))
Vono je rozdíl se jako šéf sbalit od vlastní aliance k červenejm a pak jinde dělat čestnýho fráju anebo se po x výtkách vůči nesmyslnýmu náboru prostě sbalit a jít k neutrální ali. :)) Srovnáváš nesrovnatelný. :D
Děvčata v ali věděj, jak to s mou orientací je. :))))
 

DeletedUser10513

Guest
Celkem vzato se to srovnávat nedá.
Jak vidíš, reset je, infekce ne. Infekci potopil jeden hráč, který s tebou hrál ze Erigeru. :D
Já klidně přiznám, že jsem z infekce odešel, protože se ty hádky nedali vydržet. :-/
Odešla půlka aliance. někteří si založili Euforii, jiní zase přešli pod reset jako já a mnoho dalších.
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že se v diskuzi zase a opět řeší problémy osobního chrakteru respektive Piškotova charakteru. Že si nedáte pokoj a pořád sem taháte staré věci nebo věci z jiných světů. Jukněte se raději pořádně na Ypsilon :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Víš, Jassone, jsou to pořád ti stejní hráči. A je naivní si myslet, že když na jednom světě jsou takoví, tak na jiném budou makoví. A můžou se u toho tvářit nebo přetvařovat, jak chtějí.
 

DeletedUser10513

Guest
Slávku, prosím o další topic ohledně statistik na Ypsilonu, dost se toho změnilo.
Děkuju Piškot
 

DeletedUser

Guest
Jj já vím. Bohužel toho mám dost na práci. Ale už jsem se do toho včera pustil, tak snad dnes večer to dodělám.
 
Nahoru