• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k blogu

DeletedUser10513

Guest
Ať žije archiv :D

yVpHNcA.png
A myslíš, že bych opravdu dostal 180 000 zlatek darem? :D
naivko
 

DeletedUser10513

Guest
Damiáne, co to že jsi se tady ukázal? Jak to jde na kraji mapy Tau? :)

Jassone, jinak naše hráče tutově znáš. Jen hrají pod jinými nicky, než na ostatních světech. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jůůů a já bych tak rád věděl, jeslti ještě hraje třeba beduin z pouště, nebo PirreDeMarris.
 

DeletedUser10513

Guest
Je mi líto, ale totožnost svých hráčů nebudu zveřejnovat. :) :)
 

DeletedUser

Guest
Nazdar beduine, jsem rád, že jsi se ozval :). Škoda že na jiném světě. Bylo by fajn se zase potkat.
 

DeletedUser10231

Guest
Zajímavá úvaha, předvším by lidé neměli hrát rychlé světy protože tam je to dost jasné že žerou víc času, ale nadruhou stranu ani já nejsem super aktivní a zvládám to zatím dobře, je třeba mít čas a dobře zařízený systém např. zvonky a fungujcí alianci, pak může jít.
 

DeletedUser10513

Guest
Kdo by to byl řekl, že čestná aliance A tak tu žijem bude mít sít špehů v mojí alianci, a v pár dalších.
Inu, i bořek stavitel je občas podvodník. :)
 

DeletedUser10513

Guest
Mě to přijde spíš smutné.
Vím že u nás je jejich špeh, a také v black n white. A vůbec bych se nedivil, kdyby ho měli i jinde. :D
 

DeletedUser9008

Guest
to Piškot:

a) neber mé jméno prosím do své "pusy" , když nic nevíš...

b) jsem rád, že tě to pobavilo, dožen mě v BB a pak si pokecáme.
 

DeletedUser

Guest
Popravdě v každé válce ale i v míru jsou nějací ti špehové na každé straně. takže se divím Piškote, že se divíš. Jestli charlenar střídá aliance jak ponožky, tak potěš koště. To musí mít jeho okolí opravdu radost. Každopádně někdy to trvá trošku déle, než si člověk najde své místečko. Myslím si ale, že je to kvalitní hráč, takže určitě si jde za svým. A o to přece v této hře jde. Kdo chce být nejlepší, musí se podle toho chovat. A jeslti to znamená, že během měsíce změní 2x ally, tak ať. I kdyby ji změnil 5x, tak to nemění nic na faktu, že třeba an rozdíl ode mě má 10 měst.
 
Nahoru