• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nej. návrh nového boha

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči, zde můžete debatovat o všem, co se týká této soutěže.

Zúčastníte se? Nebo byste preferovali něco jiného? Povídejte, přehánějte, těšíme se na Vaše názory.
 

DeletedUser7382

Guest
Dobrá soutěž. :) Akorát horší budou ty nepovinné obrázky.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano ty mě trápí :( Grafiku neumím a pokud někdo přidá obrázek a bude to mít dobré kvality... Nu což, asi to budeme muset udělat přebornicky :D
 

DeletedUser

Guest
Na co grafika? tužka, pastelky, fixa, papír..:) trochu fantazie.. nebuďte tak závislí na počítači:)
 

DeletedUser231

Guest
Tak vezmeš tužku, namaluješ 6čar dle pravítka, vznikne domeček a můžeš to prezentovat jako nedílnou součást soutěžní odpovědi ;) :D

Ne, pokud neumíš kreslit nic se neděje.... je přeci napsáno že obrázek není povinný
 

DeletedUser4388

Guest
Týždeň súťaže za nami a zatiaľ nemáme žiadneho nového boha?Kto pridá prvého, má odo mňa istú pozitívnu reputáciu ako úplatok :D
 

DeletedUser4388

Guest
Nie som netrpezlivý, ale musím to pripomenúť aj pre ostatných, aby sa snažili :)
 

DeletedUser

Guest
Říkám si, že bych něco vymyslela, ale asi tam nebudou obrázky, protože kreslit neumím a s grafikou si taky moc nerozumím. :)
 

DeletedUser8556

Guest
ja tieš grafiku,ani kreslenie....
No a moj navrch ma takeho isteho boha ako ini hrač mame to uplne rozdielne tak sa chcem spitať
mozu byť aj 2navrhy toho isteho boha od rozličnych hračov,a s rozličnymi kouzlami atd...
 

DeletedUser

Guest
jsem rád že se mohu zůčastnit této soutěže ... jen jedno mě mrzí a to že ti co neumí kreslit -jsou bohužel značně znevyhodněni... ja tedy nenakreslim ani autičko - takže grafiku odemě nečekejte :)
 

DeletedUser40

Guest
ja tieš grafiku,ani kreslenie....
No a moj navrch ma takeho isteho boha ako ini hrač mame to uplne rozdielne tak sa chcem spitať
mozu byť aj 2navrhy toho isteho boha od rozličnych hračov,a s rozličnymi kouzlami atd...
Samozřejmě, nicméně jak už bylo řečeno, mnohem více oceníme, pokud vymyslíte boha nového, ne dle mýtů.
jsem rád že se mohu zůčastnit této soutěže ... jen jedno mě mrzí a to že ti co neumí kreslit -jsou bohužel značně znevyhodněni... ja tedy nenakreslim ani autičko - takže grafiku odemě nečekejte :)
Neboj, zase tak velká výhoda to nebude.
 

DeletedUser

Guest
když jsem zapomněl napsat přezdívku jako nadpis (s bohem) tak nevadí ze jsem upravil text a přezdívku napsal dovnitř?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj mě tam nějak nejdou dát obrázky poradíte někdo ???? prosím ???
 

DeletedUser4388

Guest
Už ich tam máš.Či ešte stále je s niečim problém?
 

DeletedUser

Guest
Sám sobě dělat reklamu. Že Tě hanba nefackuje, McNedy... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9230

Guest
No co neni to zakázané :)
mám prostě tuto hru rád a zlatky by mi hodně pomohli :)

mám jen otázku na tým gp fóra
podle čeho poznáte vítěze když zatím neni hlasování (přidávají se příspěvky ale jak se to pozná podle zobrazení či odpovědí ???)
předem děkuji za odpověď
 
Nahoru