• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěž o nej. graf. titul

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat ohledně soutěže o nejlepší grafické uživatelské tituly.
 

DeletedUser

Guest
Smím se zeptat v jakým programu by se to dalo udělat? :D páč obyčejný Photofilter se s ním pracuje špatně :D:-!
 

DeletedUser40

Guest
Osobně doporučuji Adobe Photoshop (ovšem ten je placený) nebo Gimp (jenž je zdarma).
 

DeletedUser

Guest
Pokud si člověk grafikou nevydělává s staženým Photoshopem, tak Adobe nezajímá. ALe běda jak by někomu sypaly mince.. :D
Každopádně soutěž, co bude mít zřejmě velkou účast :) A navíc hodně podporující fantazii, ranky se dají uchopit hodně způsoby. Takže všem soutěžícím přeju perfektní nápad a hodně štěstí. :)
 

DeletedUser

Guest
Můžu si zasoutěžit ikdyž za to nebudu chtít zlaťáky ? :D

Jestli vyhraju ... no ale můžu zkusit něco vyrobit :p
 

DeletedUser

Guest
Zabudli ste na rank "Správce Wiki".
Alebo Python nechce rank? :D
 

DeletedUser

Guest
Už ne :D óóó veliký filozofe :) teda ty nový hodnosti se mi líbí :) jenom nemyslíte že pro tuto soutěžit je jich trochu moc, kdyby tam někdo chtěk mít i obrázek? :? protože filozof,archon atd. jsou celkem to samé vím že tehdy to bylo úplně něco jiného, ale tady je to vlastně to samé a to je něco jako politik :grr
 

DeletedUser40

Guest
jenom nemyslíte že pro tuto soutěžit je jich trochu moc, kdyby tam někdo chtěk mít i obrázek? :? protože filozof,archon atd. jsou celkem to samé vím že tehdy to bylo úplně něco jiného, ale tady je to vlastně to samé a to je něco jako politik :grr
Bohužel jsem nějak nepochopil, co tímto chtěl básník říci. Zkus to říci ještě jednou a srozumitelněji, děkuji.

Jinak nový titul dostanete (resp. se aktualizuje) až v tu chvíli, kdy napíšete nový příspěvek.
 

DeletedUser

Guest
Čekal jsem, že grafika bude víc frekventovanější, než pisálci. :) Grafici zatím jste ostudy ostudný. Udělat kloudný buttony zabere maximálně hodinku, tak šup šup, ať je to hra.
 

DeletedUser

Guest
Čekal jsem, že grafika bude víc frekventovanější, než pisálci. :) Grafici zatím jste ostudy ostudný. Udělat kloudný buttony zabere maximálně hodinku, tak šup šup, ať je to hra.

No nevím jak jsi na tom ty, ale já se se svou prací patlala několik dní - to znamená několik hodin čisté práce :p Navíc je to po chvilce už otravné na to, kolik jich je. :D
 

DeletedUser

Guest
Tretie miesto, ďakujem.
Mojich 100 zlaťákov venujem Angidarkovi ;)
 
Nahoru