• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži - nejlepší alianční video

DeletedUser

Guest
alianční video?

Jak jako alianční video ,co jsem shlédla z minulé soutěže, byly to jen úryvky z klipů a nebo filmů ,ze hry tam byly tak akorát názvy aliancí ,prostě nudná videa s hroznou muzikou .Pro mne je to podvod a dávám palec dolů ,a nikomu hlas .Pokud by to mělo být video ze hry ,pak by tam bylo asi jen jak se staví ,jak se sem tam klikne na nějaký útok pomyslný a hlavně jak se ve hře podvádí a vyhrožuje .Jak se nastaví plno vesniček celý rodinný klan se do toho zapojí ,jen tak do 1000 bodů na zlatáky ,jak se ty města ,nebo vesnice pak chodí farmit i když jsou vlastně z jednoho pc založené ,jak se vyhrožuje písemně ,nebo i na ts jak vás zničí pokud pošlete na tu farmu utok ,protože je to vesnička syna a farmit si ji chodí otec a pod. Že člene Poseidonovi legie :) Jestli čteš tak se určitě poznáš asi jsi nečetl pravidla.:) Tak to by bylo pak ze hry a z aliance .Jinak jsou ta videa o ničem a naše podpora zde se se soutěží moc nevytáhla :-( co až už nebude z netu kde brát nové klipy ,bude stále dokola jedna a ta samá věc ,vlastně už je .Takže milá podporo ,zapřemýšlejte trochu a věnujte se více podvodníkům ve hře,co si myslí ,že když mají 5 vesnic mohou vyhrožovat a nadávat aliančním členům :) to je z aliance,pravdivé a ze hry ne ta videa: :) S pozdravem milé podpoře a všem poctvým hráčům zakous:)
 

DeletedUser231

Guest
Nikdo tě nenutí aby jsi vystřihával scény z filmů... Pokud máš nápad, vytvoř video čistě s tvou myšlenkou a nechoď prosím OT!
 

DeletedUser

Guest
Znova jen smích :-D teda nevím co jako je OT ,ale video s tím jak se zde podvádí dost dobře nejde udělat :-D ,nejsme zde na Seafight ,nebo na galactica a pod. Takže o ničem ,ale to je muj názor :-D ,no uvidím snad ta vítězná videa co to bude ,jestli to nebudou teda kousky z filmů:-D.Když už soutěž tak uměrnou ke hře a ne klusající koně ,když prakticky ve hře je mu vidět jen kus hlavy na špatném obrázku :-DAle jak píšu je to můj názor: nemusíš moderatore být hned agresivní :-D A s podvody zde to myslím vážně takže asi tak:),zrovna jako vyhrožování podvodníků:)
 

Thasoss

Grepolis tým
OT=Off Topic=Mimo téma, co já vím :) A co by nešlo udělat dobré alianční video? Pravda, bez ústřižků z filmů se zde asi na 100% neobejdeme-protože ty umíš vytvářet filmy, které jsou např. ve Warcraftu 3 apod.? Já tedy ne a nebudu sám...
 

DeletedUser

Guest
Těším se až nám Zakous kritik předvede své video:)

nepředvede protože tuto soutěž považuji za neplatnou a trapnou ,jako vybrat část filmu americké nebo jiné produkce ,není video ze hry :-D To by se mohlo vzít videjko z travoše třeba a jen změnit název na grepolis .:-D
 

DeletedUser

Guest
Jedná se o alianční video, nikoliv video ze hry.. a borec co neumí přečíst pravidla fóra, natoč udělat vlastní video i kdyby měl mobilem natočit cínové vojáčky, zato umí trapně kritizovat je dokonalý vzor hodný následování.. připomínáš mi fotbalové fanoušky co v životě kopli leda do šutru, ale s pivem v jedné a párkem druhé komandují hráče jak to mají čutat..
kdo je tady trapný?:)
 

DeletedUser

Guest
> zakous

chlape jeden, ono ani to tak hnusné video sestříhané z filmů a doplněno titulky není sranda jen tak udělat, navíc pokud potřebuješ srovnat rozlišení videa, vyhlazení grafiky a ve finále vše synchronizovat, zkus si to někdy s nějakým normálním nástrojem, pokud budeš lepší než já, tak se ti hluboce pokloním. Z tvých řečí by si člověk mohl myslet že jsi nějaký znalec tohoto oboru, ale spíš si myslím že jsi klasický rypálek, nic konstruktivního, nic plodného, jen prázdná slova a písmenka zde na foru........
 
Nahoru