• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nej. historii aliance

DeletedUser231

Guest
Vážení hráči a hráčky,

zde můžete debatovat ohledně nové soutěže kterou jsme právě vyhlásili.

Zúčastníte se? Líbí se Vám taková soutěž nebo by jste raději něco poupravili? Povězte nám to. Těšíme se na Vaše názory!
 

DeletedUser231

Guest
Co ti na tom přijde složitého, Thasy? Určený styl psaní nebo ..?

A odměna je určitě potěšující tak doufám, že ji někdo vyhraje. Doufám, že někdo bude takovej frajer a sepíše to :p
 

DeletedUser

Guest
Snad se někdo chytne.
Mě odrazuje už jen ten blikající text "Soutěž o nejlepší historii aliance" :D
 

DeletedUser7382

Guest
Koukám, že se uchytil můj návrh na soutěž. (viz "soutěž o nejlepší soutěž") :D
Psaní v takovém útvaru nebude tak jednoduché, chce to zadání trochu vstřebat, ale psát i číst historie aliancí v tomto útvaru bude zajímavé. ;) Plánuju, že se zúčastním.
 

DeletedUser

Guest
Jeto dobrá soutěž ale když sem v alianci ktera byla založena před asi týdnem a nic zajímavího se v ní neďelo můžu si vymyslet děj ale méno aliance a ména lidí tam nechat?? PLS ODPOVĚZTE ABYCH MOHL ZAČÍT PSÁT
 

DeletedUser40

Guest
Ahoj, pravidla soutěže jsou jasná, má jít o pravdivý a nesmyšlený příběh.
 

DeletedUser7067

Guest
No u nás chce právě víc lidí popisovat naši Ali :hmm Asi bude víc různých příběhů.
 

DeletedUser40

Guest
Nevadí, aspoň bude vícero zajímavých úhlů pohledů.
 

DeletedUser

Guest
Nešlo by do příští takové soutěže navrhnout jiný slohový útvar?

Docela rád bych si přečetl třeba nějaký vydařený fejeton či úvahu :)
Báje je docela ... odvážná volba.
 

DeletedUser40

Guest
Holt za ty ceny jsme museli zvolit složitější zadáni.
 

Thasoss

Grepolis tým
Něco se mi v hlavě sumíruje, asi také napíši :) Jen si ještě požádám o schválení jednoho hráče, jestli o zrovna o této ali mohu psát.
 

DeletedUser

Guest
Nejde nějak anulovat můj hlas v soutěži o nejlepší historii aliance? :D
 

DeletedUser

Guest
Velká gratulace Norittovi k vítězství v této soutěži a pochvala pro grepolis tým (ode mě je to cenné :D), že zvítězil článek splňující zadání soutěže.
 

DeletedUser

Guest
Díky. Děkuji všem za podporu, ohlasy a kritiku. I já gratuluji zbylým výhercům. Myslím, že konkurence nebyla malá. Ostatním hráčům přeji štěstí do dalších soutěží.
 

DeletedUser

Guest
CO napsat. Gratulace vítězi škoda, že jsem nezískal aspon 3 místo nevím kde nastala chyba, ale aspon jsem se zúčastnil.
 

DeletedUser231

Guest
Tak tak :) Není důležité vyhrát ale zúčastnit se. Hlídej si soutěže a třeba natrefíš na nějakou který Ti sedne a vyhraješ jí ;)
 

DeletedUser5002

Guest
jj nejlépe to měl napsané Norrit, nelíbilo se mi tam, že to bylo takové moc komerční, ale to jsem řekl :) Jinak sepsané to bylo nejlépe a asi po právu 1. st
Ale já gratuluji hlavně babce :p Myslím, že to měla i na první místo, ale Norrit prostě musel nakonec ještě přispět :) Jinak nejdříve jsem si myslel, že to bude o Gods Warriors .... viděl jsem tě různě, ale spojeného tě mám jen s GW.
 
Nahoru