• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nej. návrh nového boha

DeletedUser4388

Guest
Súťaž rozhodne hlasovanie Grepolis Teamu, ktoré sa uskutoční až po ukončení súťaže (10.02.).Dovtedy sa môžu do súťaže zapojiť ďalší hráči.
 

DeletedUser9230

Guest
Děkuji za odpověď
poslední otázka na divácích nezáleží vítěz ?
 

DeletedUser4388

Guest
Rozhodujúce slovo má Grepolis Team, ale prihliada sa aj na výsledky hráčskej ankety.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, vložil jsem svého vymyšleného Boha, se kterým jsem si dal opravdu práci (Horés-Saimmy), ale nějaký ynokicz mi tam napsal tohle: nějak ten tvůj bůh smrdí
a je teplý a divní.
Tohle člověka zamrzí, když si s tím dal takovou práci a někdo tam tohle napíše.
 

DeletedUser

Guest
Vy už ho máte v GREPOLIS vymyšlenýho!!! Co vy chuligáni??!!! :)

Toho hulváta neřeš. Mně se tvůj nápad líbí
 

DeletedUser40

Guest
Saimmy, nemusíš se bát, daný dehonestující příspěvek byl smazán. ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak já už dodělávám :) Už jen poslední mýt. jednotka a bude hotovo... vytvořil jsem též zcela vlastního boha a vymýšlet nové síly bylo celkem obtížné.
 

DeletedUser

Guest
Děkuju moc. :)
Souhlasim s tebou Thasossi, vymyslet nové mýtické jednotky je pěkná fuška, už se na tvůj příspěvek těším. :)


Konečně jsem dokreslil první obrázek, můžete se na něj podívat. (Horés - Saimmy)
Do večera nakreslím i Varangiana a doufám, že i Horése. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
U Varangiana jsem obzvlášť zvědav :) Jinak jsem nečekal, že budou mít módi tolik práce... 3 stránky nových bohů, to bude fuška, ale stejně jich plno nesplňuje zadání, tak aspoň že tak. Já osobně bych z toho zešílel, tolik děl porovnávat a hodnotit.
 

DeletedUser

Guest
Abych řekl pravdu, jsem taky zvědav :D
Taky jim to zrovna 2x nezávidím :) :D


Po pěti roztrhaných papírech to musím vzdát, co se dá dělat. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Tak to zkus zase zítra :) ;) Já kritizuju jak zběsilej, čekám, že mě taky ukamenují v hodnocení a ono nic :-O
 

DeletedUser8885

Guest
Ahoj,

nelíbí se mi, že v průběhu hry může soutěžící svůj návrh měnit - tj. v komentářích má "kritiku" kouzel - tak je změní.
Potom to nemá moc valný smysl. Jednou hráč poslal návrh nového Boha, tak by tak měl zůstat. Nic by už měnit neměl a nemohl.
Nebo je to o preferenci nějakého soutěžícího ... ?
Jak jsem psala u Boha Labradora - to je jako kdyby se účastnil soutěže ve skoku do výšky, měl 3 pokusy, aby skočil daný limit - 2 neúspěšné a při třetím mu sníží limit, aby ho skočil. Pravidla jsou dle mého názoru daná nejednoznačně a tudíž dávají prostor velké manipulaci.
 

DeletedUser9072

Guest
To je opravdu strašný nesmysl, když se dá soutěžní návrh průběžně upravovat a reagovat tím na komentáře upozorňující na nedostatky v soutěžním textu.
 

DeletedUser40

Guest
Všichni mají stejné výchozí podmínky, přičemž je na každém soutěžíčím, jak je využije.
 

DeletedUser8885

Guest
Tak to je typicky české ..... že mne to vůbec překvapuje.
Takže lidi, měňte své Bohy, dělejte originální - místo Niké si můžu napsat třeba Thimea a je to, že?

No nic.
 

DeletedUser40

Guest
Ano, podobné neopodstatněné kritizování pro nás Čechy je opravdu typické. Pravidla jsou stanovená jasně: soutěž končí 10.2., do té doby mohou všichni soutěžící svá díla zlepšovat. Nikdo není znevýhodněn.
 

Thasoss

Grepolis tým
Stejně moderátoři vidí veškeré úpravy :) Aspoň na jiných fórech tomu tak je, takže tomu tak bude určitě i zde.
 

DeletedUser8885

Guest
A zrovna tak typické je měnit něco v průběhu jak se mi to hodí, takže asi tak.
 
Nahoru