• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nej. návrh nového boha

DeletedUser

Guest
Ty pravidla jsou jasně daná, ty sis je měla nejdříve pořádně přečíst, když ani nevíš, že obrázky mají být Vlastní díla! Jestli se ti to nelíbí, smaž si svůj příspěvek nebo si zvykni, nic jiného ti stejně nezbyde.
 

DeletedUser40

Guest
Jak říká Thassos, my vidíme každé písmenko, které bylo v průběhu soutěže upraveno. A na to samozřejmě budeme brát ohled. Pokud někdo v průběhu soutěže několikrát výrazně měnil podobu svého boha, moc bodů mu to v konečném součtu nepřidá.
 

DeletedUser9031

Guest
Chci se zeptat podobné soutěže se účastním poprvé a nevím jak se hlasuj.Hlasuje se už v průběhu nebo až na konci a hlasují hráči nebo jen Moderátoři ???
 

DeletedUser4388

Guest
Hlasuje sa až po uzatvorení súťaže (10.02.).Hlasujú hráči aj Grepolis Team, pričom rozhodujúce bude hlasovanie GT, ale bude sa prihliadať aj na výsledky hráčskej ankety.
 

DeletedUser

Guest
som zvedavá, kto nakoniec zvíťazí, ale nech vyhrá ten najlepší :)
 

DeletedUser

Guest
No když to tak pozoruji jsou zde kouzla hlavně na suroviny a zvýhodnění obránce,který je v této hře už zvýhodněn dost,co tak kouzla na zvýhodnění útočníka,třeba zakouzlení města alkoholickým nápojem:D vojska obránce by byli o 30% slabší ,nebo nějaký vysunutý žebřík vojska by snadněj překonávala hradby, úroveň hradeb by klesla o 5 levelů po dobu kouzla,nebo bych do přepravních lodí po dobu kouzla,mohl dát do člunů třeba o 5 jednotek víc,něco takového zkuste nějakému bohu přidělit,kouzla na suroviny zvýšení produkce atd.ty tu už jsou myslím že je ani moc nepoužívám suroviny raději nakradu u soupeře:D
 

DeletedUser

Guest
už ji tam máš:D to co je dobré rád pochválím,to co je špatné určitě ne:D
 

DeletedUser

Guest
díky, snažila som sa tak nadnesene premýšľať :) a uvolnene hlavne :)
 

DeletedUser

Guest
tak ty mě také trápí, mám je vybrané,ale nejdou mi přetáhnout k textu...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
chtěl bych se zeptat mám tam už jednoho boha navrhnutého , ale vymyslel jsem ještě jiného boha podle mě lepšího mohl bych si ho tam dát?
 

DeletedUser40

Guest
Ahoj, můžeš, ale vůči ostatním to nebude moc fér. Nicméně pokud chceš, můžeš.)
 

DeletedUser

Guest
Chtel bych se zeptat GREPOLIS teamu jestli nevadi ze je to pes..?
 
Nahoru