• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nej. návrh nového boha

DeletedUser

Guest
Hojná účast potěší, ovšem ze své zkušenosti vím že to má drobné úskalí..:)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, tak 10.2. je tu. Jsem ve hře nováček, takže se tu moc neorientuji, proto bych se rád zeptal, kde bude ta anketa. :) Díky
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli to tady už někdo nepsal....nechci být zlý, ale budou vyřazeny ze soutěže příspěvky, které nemají kompletní zadání? :) ...budete mít méně práce s hodnocením a ostatní soutěžící méně konkurence:)

spousta návrhů postrádá především něco z těchto bodů:
- popis boha (alespon 3 věty) ...někteří mají jen jednu:D
- špatný název tématu
- neúplný popis jednotek a kouzel (co se především cen, síly a účinků týče)

...doufám, že tím nevyřadím sám sebe:D
 

DeletedUser40

Guest
Na anketu si chvíli počkáte. Díla nesplňující zadání soutěže samozřejmě budou smazány.
 

DeletedUser

Guest
Nerad se opakuji, ale rád bych se zeptal, kde bude ta anketa, abych něco nepropásl. :)
 

DeletedUser40

Guest
Nerad se opakuji, ale rád bych se zeptal, kde bude ta anketa, abych něco nepropásl. :)
Celkem 80 přihlášených prací - není tedy opravdu jednoduché vybrat ty nejlepší, pro které pak budete moci hlasovat v anketě. Nicméně za pár dnů se anketa objeví zde.
 

DeletedUser

Guest
:D no tak to je vysoká účasť na tejto úlohe, dúfam že vyberiete správne :) a môžem otázočku? koľkých posuniete do toho losovania 10 najlepších? Vopred ďakujem za odpoveď :)
 

DeletedUser

Guest
Děkuju, já jsem totiž ještě nikdy nehlasoval, nerad bych něco prošvihl. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
80 přihlášených? To se seškrtá :) Plno jich končí na špatném názvu tématu a další na popisu boha či kouzel.
 

DeletedUser40

Guest
Číslo 80 plus mínus představuje počet soutěžních prací, jež splňují zadání soutěže. :)
 

DeletedUser

Guest
fúúha to je dosť veľa, takže aj môj návrh spĺňa zadanie súťaže?? :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak, už tuším 4 dny můžu prasknout nedočkavostí, jakých 10 to bude a jestli mezi nimi budu i já :)
 

DeletedUser

Guest
třeba jich bude dvacet:)
ze zkušenosti vím že tohle může chvíli trvat.. soutěž která má dvacet účastníků chvíli zabere, ale tohle je fakt sousto
 
Nahoru