• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nej. novoroční přání

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat ohledně soutěže o nejlepší novoroční přání, těšíme se na Vaše postřehy.
 

DeletedUser

Guest
škoda, že to není literárni to bych si věděla rady, takhle graficky to neumím ovládat, snad vymyslet by to šlo, tak jindy třeba jarni soutěž pokud nebudete chtít kreslit vejce ....
 

DeletedUser40

Guest
Nad tím jsme taky přemýšleli, bohužel kdokoliv by si mohl stáhnout přání z internetu, upravil by pár slov a má vystaráno...
 

DeletedUser

Guest
teoreticky kdo rozumí programu ztáhne i PF obrazek a upraví jej a vydá ho za svůj
 

DeletedUser7382

Guest
No, teď radíš, jak podvádět. Doufejme, že nikdo nebude takový, aby to podvedl.
 

DeletedUser40

Guest
Netřeba soutěž rušit, na tento případ jsem myslel, bohužel jsem jej zapomněl do pravidel doplnit, takže děkuji za připomínky.

Pravidla soutěže:
[SPOIL]
  • Maximální velikost: 500x500px a 500kb
    [*]Na přání musí být vidět, že jste jej dělali Vy, proto jej prosím zakončete nejlépe v tomto tvaru „... to vše Vám přeje např. Jonik (Váš nick).“
  • Každý soutěžící musí vytvořit v podsekci soutěžního koutku téma (http://forum.cz.grepolis.com/forumdisplay.php?f=123), které pojmenuje "Přání - své jméno"
  • Každý soutěžící se smí zúčastnit soutěže pouze s jedním dílem, které musí být vloženo v prvním příspěvku soutěžícího.
  • Vytvořená práce musí být Vaším dílem, je zakázané kopírovat cizí díla jiných autorů odkudkoliv z internetu!
  • Soutěžní dílo by mělo být vytvořeno na motiv hry Grepolis (ale nemusí).
  • Grepolis tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv změnit či zrušit bez možnosti náhrady ceny.
[/SPOIL]
 

DeletedUser7382

Guest
No dobře, ale to si někdo může doplnit. Pokud by to ale musel přepisovat, tak to už bude horší, protože gumou a přebarvením písma naruší pozadí. Je jedno řešení, jak si stažený obrázek z netu i v malování přebarvit stejnými barvami, které tam už jsou. :-/
 

DeletedUser40

Guest
Já vím, ale soutěžící si s tím dá určitě více práce, než když upraví pár slov v nějakém psaném přání.

Ano, nejlepší by bylo udělat soutěž jen s motivy Grepu, bohužel se bojím těch kýčů (nikoho nechci urazit, ale zkušenosti hovoří za vše), které by tu možná vznikly.
 

DeletedUser

Guest
Skoda, že tady neni vzor, takže ani nevim jak to ma vypadat :-/
 

DeletedUser

Guest
já už sem něco vytvořil tak to už sem asi dám, ale nejdřív sem chtěl počkat až to dá někdo dřív než já ale očividně se do toho nikdo nehrne :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to sem hod, at vidim jak to vypada, a kdyz se do toho nikdo nehrne to je dobre ne ? aspon budes mit 1 cenu :)
 

DeletedUser

Guest
trochu problém že nehraju takže zlatky mi nemůžou posalt takže jediný co mě napadá za cenu je titul Odysseus :D
 

DeletedUser

Guest
Aaa koukam, že uz to tu mas
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8163

Guest
Nemůžu přijít na to jak a kde hlasovat ???!!!

Tak beru zpět. Už jsem na to přišel. Trocha nepozornosti no
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
-

je to jeste otevrene to hlasovani ¨?
jestli ano muzete mi nekdo hodit link ? a nebo odkaz kde budu moct primo hlasovat ?
 

DeletedUser7382

Guest
odkaz je v příspěvku výše ... Stačí kliknout na "tomto tématu." :))
 
Nahoru