• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nej. přání

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči, zde můžete debatovat o všem, co se týká této soutěže. Povídejte, přehánějte, těšíme se na Vaše názory. ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Pokud má někdo problém s tím, že někdo někde okopiroval obrázky, měl by soudit stejným metrem.
Všechny ty přání co zde jsou mají předlohu v jiném obrázku a často to jsou jen nakopírované obrázky, kde je sem tam něco vloženo jiného.
Tudíž pokud tak haníte jednoho, měli by jste pohanit všechny a né jen ty, kteří vám nevyhovují.
Je to trapné.
Jedinný kdo vytvořil úplně nový obrázek je Fiddlejumper. Ten si opravdu vytvořil vše nové a zbytek tam poskládal co našel a líbilo se mu to.
Zbytek diskvalifikujte, protože ty udělali jen to, že okopčily pár obrázků. Ale to, že to udělal i kulich, tak to je špatně, nebo že by to bylo zase jen tím, že jsem tam napsal já, že se mi to líbí... trapné, jako vždy.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty mně fakt připadáš jak nevím co... pokud se ti zdá něco dalšího okopírovaného, tak si dej tu práci a najdi, podle čeho to je okopírované :)
A pokud by měl někdo záměrně vyřazovat zrovna podle toho, co se tobě líbí, tak by musel vyřadit prakticky všechny ;) Takže first si zase trapně myslí, že se všechno točí kolem něj, všichni se mu snaží nějakým stylem ublížit... Např. zamir-odkud ten kopíroval? Nebo Dan či Askari? Všichni udělali to samé co Fiddlejumper-poskládali několik obrázku do sebe a přidali jim text a nějaký efekt či jak to nazvat ;) Akorát u kulicha praštil do očí název obrázku.
 

DeletedUser5002

Guest
Ale já nehodnotil jak je to okopírované, je mi to jedno, předpokládám, že každý si s tím nějakou práci dal, ale říkat jednomu, že to okopčil, když to tak má většina, se mi nelíbí. Nehledal jsem to u něj a nebudu to hledat u nikoho.
 

DeletedUser

Guest
V první řadě firstazazeli díky.
Pravdu máte tak trochu oba, když jsem se podíval na díla co už tu byly-předtím, než jsem začal dělat moje dílo, tak se mi nejvíce líbilo dílo Askari, protože bylo téměř originální, mělo Vánoční motiv, krásné přání, zpracované pěkně...
Jako druhé nejlepší dílo jsem pokládal Zamirovo dílo, i když mě štvalo, že má mapu vespod rozmazanou, jinak skvěle povkládané obrázky-letadlo a vojáci-ořezat dalo určitě nějakou práci.
Pak už jsem moc nerozeznával rozdíly mezi dílem Kulicha a sshark, kteří udělali téměř to samé-akorád jede zkopíroval jeden obrázek a druhý čtyři+ještě jednou tam zkopíroval ohraničení z prvního obrázku. Pak tam přidal Dan 77 své dílo-stejně jako sshark zkopíroval 4 obrázky a vložil tam. akorád si dal práci se zkroucením(což lze velmi jednoduše-pokud čověk ví jak na to).
Takže pokud to shrnu, tak nikdo nemůže nikoho obviňovat z kopírování, akorád mě štvou ty (údajně) napodváděné hlasy.

Já jsem své dílo udělal poskládáním několika obrázků, ale pokaždé jsem musel vše ořezat, a až pak vložit, stromek dodělat z adventního kalendáře mi jenom zabralo přes dvě hodiny, protože tam byla jenom část. Celkově mi udělat mé dílo trvalo asi 14 hodin čistého času, ale nelituju toho, protože jsem si při tom zdokonaloval práci s photoshopem. Je mi líto, že někdo když nemůže vyhrát čestně, tak si založí druhýé účty, z kterých si naposílá hlasy, ale je zbytečné se kvůli tomu hádat, přece moderátoři to vidí a nemusíme jim nic vyčítat, přeci oni nakonec rozhodují o tom, kdo vyhraje výhru, a pokud se tu budeme hádat o tom, kdo vlastně co kde okopíroval, tak docílíme toho, že soutěž bude zrušená.

Ať vyhraje ten nejlepší a snažte se hrát a jednat čestně a s rozumem:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Pokud má někdo problém s tím, že někdo někde okopiroval obrázky, měl by soudit stejným metrem.
Všechny ty přání co zde jsou mají předlohu v jiném obrázku a často to jsou jen nakopírované obrázky, kde je sem tam něco vloženo jiného.
Tudíž pokud tak haníte jednoho, měli by jste pohanit všechny a né jen ty, kteří vám nevyhovují.
Je to trapné.
Jedinný kdo vytvořil úplně nový obrázek je Fiddlejumper. Ten si opravdu vytvořil vše nové a zbytek tam poskládal co našel a líbilo se mu to.
Zbytek diskvalifikujte, protože ty udělali jen to, že okopčily pár obrázků. Ale to, že to udělal i kulich, tak to je špatně, nebo že by to bylo zase jen tím, že jsem tam napsal já, že se mi to líbí... trapné, jako vždy.

Já vidím jasný rozdíl. Kulich si našel jeden hotový obrázek, do něj dal jakýsi text a tím skončil, přičemž obrázek zůstal stejný. Ještě se ohání tím, jak se mu povedlo to ohraničení pospojovaných obrázků, aby to na sebe plynule navazovalo, a přispívá ze dvou účtů. Kdyby ty obrázky pospojoval a upravil sám, nebyl by nejmenší problém, jako ostatní by použil nějaké předlohy, se kterými by dál pracoval. Ostatní sice samozřejmě taky více či méně použili předlohy jiných obrázků, ale dali si s tím práci, třeba s úpravou. Asi není nutné si ty obrázky všechny nakreslit sami.
Stejně se to hodnotilo i v předchozí soutěži o nejlepší přání.
A není důvod někoho diskvalifikovat jen tak, protože někomu nevyhovuje.
 

DeletedUser

Guest
Ja si myslím že som sice kopiroval ale to co som skopiroval som upravil tak, že to vyzerá akoby som nič nemenil a dal som si dost namahy aby to nebolo vidno.. napriklad ten vrchny banner som upravil tym ze som pod nazvom grepolis vymazal text z roku 2011 alebo napriklad priloženie vzoru mora pod text k tomu darčeku.. a tiež aby to vyzeralo (aspon trocha) akoby to more išlo z obrázka nad ním... a tá lišta to malo byť len ako doplnok.. a plus k tomu obrazku s 2013 tam som sa nadrel aby nebolo vidno hranice medzi nim a obrazkom za nim...
Moc som sa s orezávaním nazaoberal pretože s tým dobre pracovat neviem ale minuly rok som to skusil ale dopadlo to myslim zle :(
Ale aj kto sem len posklada par obrazkov a dopíše text, aj ten by sa podla mna malo zaradiť do súťaže.

ssharkk
 

DeletedUser7382

Guest
V první řadě firstazazeli díky.
Pravdu máte tak trochu oba, když jsem se podíval na díla co už tu byly-předtím, než jsem začal dělat moje dílo, tak se mi nejvíce líbilo dílo Askari, protože bylo téměř originální, mělo Vánoční motiv, krásné přání, zpracované pěkně...
Jako druhé nejlepší dílo jsem pokládal Zamirovo dílo, i když mě štvalo, že má mapu vespod rozmazanou, jinak skvěle povkládané obrázky-letadlo a vojáci-ořezat dalo určitě nějakou práci.
Pak už jsem moc nerozeznával rozdíly mezi dílem Kulicha a sshark, kteří udělali téměř to samé-akorád jede zkopíroval jeden obrázek a druhý čtyři+ještě jednou tam zkopíroval ohraničení z prvního obrázku. Pak tam přidal Dan 77 své dílo-stejně jako sshark zkopíroval 4 obrázky a vložil tam. akorád si dal práci se zkroucením(což lze velmi jednoduše-pokud čověk ví jak na to).
Takže pokud to shrnu, tak nikdo nemůže nikoho obviňovat z kopírování, akorád mě štvou ty (údajně) napodváděné hlasy.

Já jsem své dílo udělal poskládáním několika obrázků, ale pokaždé jsem musel vše ořezat, a až pak vložit, stromek dodělat z adventního kalendáře mi jenom zabralo přes dvě hodiny, protože tam byla jenom část. Celkově mi udělat mé dílo trvalo asi 14 hodin čistého času, ale nelituju toho, protože jsem si při tom zdokonaloval práci s photoshopem. Je mi líto, že někdo když nemůže vyhrát čestně, tak si založí druhýé účty, z kterých si naposílá hlasy, ale je zbytečné se kvůli tomu hádat, přece moderátoři to vidí a nemusíme jim nic vyčítat, přeci oni nakonec rozhodují o tom, kdo vyhraje výhru, a pokud se tu budeme hádat o tom, kdo vlastně co kde okopíroval, tak docílíme toho, že soutěž bude zrušená.

Ať vyhraje ten nejlepší a snažte se hrát a jednat čestně a s rozumem:)

V první soutěži o nejlepší přání se to hodnotilo stejně, jeden okopíroval obrázek a do něj pouze vložil text, ostatní ok.
Každý má svůj obrázek poskládaný a upravený z jiných obrázků, ale něco vytvořili, ne že pouze okopírovali obrázek a vydávali to za své dílo. Tady vidím jasný rozdíl.
KAŽDÝ (i ty, jak píšeš) udělal to, že stáhl jiné obrázky, poskládal je a upravil, aby z nich udělal obrázek úplně nový. A nějak nevidím rozdíl mezi tím, jestli zrovna ty obrázky ořezával nebo ne, princip je stejný, i když to ořezávání asi dalo víc práce.

Co se týče mého díla, ano, jako každý jsem stáhl pár obrázků a udělal z nich nový, akorát jsem nic neořezával. Prostě jsem dostal nápad a nepotřeboval jsem k tomu žádné ořezávání, mimoto je to pojmenováno Návrh 2.
Dva obrázky jsou zkopírované a zároveň neupravené. Všechny obrázky jsem potom poskládal tak, aby do sebe s přesností na px zapadly. A zřejmě mi taky můžeš říct, jaké přesně efekty jsem použil, jaký postup jsem zvolil a v jakém programu jsem pracoval... Na písmo jsem vyhledal, stáhl a nainstaloval "řecký font".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím si títo výhercovia odmenu nezaslúžia, až na zamir-a kde je práca vidieť a zaslúžil by si aj prvé miesto ale myslím že taký Askari, podľa môjho názoru je to až moc červené a príliš vianočné a ako celok v strede prázdne a s Grepolisom to má len málo spoločného keďže v hre vôbec nevidím odtieň červenej farby. Fiddlejumper-ovo prianie sa podľa mňa podobá na to Zamir-ove s tou mapou.

Podľa môjho názoru boli výhercovia zvolení podľa jedného vkusu Jonika, keďže sa Askari umiestnil na 3. mieste avšak v hlasovaní mal len 2 hlasy, čo bolo najmenej z celého hlasovania a tým mi to pripadá takmer tak isto ako keby zvolil *kulich*-a. S výsledkami nie som spokojný a neviem prečo keď som mal podľa názorov iných hráčov, dosť veľa hlasov v porovnaní s ostatnými a preto by som bol rád keby mi to vysvetlil sám Jonik, ako je to možné, čo sa mu konkrétne na mojom, alebo aj na Dan 77-ovom diele nepáčilo a na čo je vlastne potom to hlasovanie keď výhercov si zvolí podľa môjho názoru podľa vlastného vkusu.

S pozdravom ssharkk

...nerozeznával rozdíly mezi dílem Kulicha a sshark, kteří udělali téměř to samé-akorád jede zkopíroval jeden obrázek a druhý čtyři+ještě jednou tam zkopíroval ohraničení z prvního obrázku....
...Pak tam přidal Dan 77 své dílo-stejně jako sshark zkopíroval 4 obrázky a vložil tam...

Tak za
1.) Ja som sa s námahou na vyrobenie priania ani náhodou nepodobal na Kulicha tak ma tu s ním neporovnávaj, pretože on tam skopíroval obrázok a dodal len text ale ja som sa natrápil, aby tam tie obrázky pasovali k sebe a nájsť miesto k textu
2.) Tak ty skús spraviť dílo do ktorého dáš skopírované 4 obrázky a skús to tak aby do seba pasovali! Zistíš, že to nieje až také jednoduché pretože podľa toho ako to tu píšeš to vyzerá akoby si to ty vedel spraviť za 5 sek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Podľa môjho názoru boli výhercovia zvolení podľa jedného vkusu Jonika, keďže sa Askari umiestnil na 3. mieste avšak v hlasovaní mal len 2 hlasy, čo bolo najmenej z celého hlasovania a tým mi to pripadá takmer tak isto ako keby zvolil *kulich*-a.
Prosím pěkně, můžeš své tvrzení něčím rozumným podložit? Moderátorem jsem už několik roků, přičemž po každé soutěži následuje skoro stejná situace: vždy se najde někdo, kdo se cítí býti výsledky dotčen. A my pak musíme zopakovat to, že se každý zúčastnil soutěže s tím, že o výherci rozhoduje Grepolis tým, nikoliv hráčská anketa (ta má být pro nás pouze ukazatelem, jak se práce líbí ostatním hráčům, ale není zcela směrodatná, protože každý si může vytvořit několik účtů, a pak by hlasování bylo naprosto neobjektivní).
O výsledcích nerozhoduji já, nýbrž celý Grepolis tým - každý napíše, která díla se mu líbí, a já to pouze oficiálně zveřejním. Není to tak, že bych výsledky určil já.
 

DeletedUser

Guest
Nechcel som ta uraziť ani nič podobné len sa mi to zdá čudné že iným hráčom, sa páčil môj obrázok najviac (pýtal som sa v aliancii) ale nikdy (teraz ani minulý rok) som nebol v TOP 3 s odmenou zlaťákov. A rád by som vedel aspoň koľko členov má Grepolis tým a či sa Vám z Grepolis týmu páčilo aj moje dílo by som bol aspoň na 4. pozícii. To s tým že si výsledky určil ty som si pomyslel len tým že keď som ja online, teba som tu online ešte asi nevidel (aspon za posledné dni), tak som si myslel že asi nemáš dosť času na toľké veci ako aj ne diskuzi o výhercoch.
 

DeletedUser

Guest
Nechcel som ta uraziť ani nič podobné len sa mi to zdá čudné že iným hráčom, sa páčil môj obrázok najviac (pýtal som sa v aliancii)
njn kdyby se mělo rozhodovat podle sympatií z aliance, to by se to rozhodovalo..
vzpomínám si na soutěže kde bylo daleko více přihlášených a tam vybrat jen užší výběr do finále bylo tedy něco.. vždycky jsem poté s očekáváním vyhlížel příchozí zprávy těch nedoceněných, kteří si sami připadali nejlepší... oujééé
 

DeletedUser5002

Guest
Nemělo by se soutěžit jen o odměnu ssharkku, ale hlavně o ten pocit soutěžit a pokusit se vyhrát. Určitě přijdou v životě větší boje, které pro tebe budou výrazně důležitější vyhrát. Pouč se z neúspěchu a jdi dál. Porážka nic neznamená, pokud jsi udělal vše proto, aby jsi uspěl, můžeš být spokojen i když s tím nemusíš souhlasit.
 
Nahoru