• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži o nejlepší básničku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

DeletedUser40

Guest
Vážení soutěžící, hráči,

zde můžete diskutovat a pečlivě probírat všechno, co se týká soutěže o nejlepší básničku.
 

DeletedUser

Guest
Ouu :D Tady dostanu zpátky všecko to, co jsem na vás "naplival" u povídek :D
Básničky neumím, nemám je rád, nečtu je a de facto jimi opovrhuji. (Kdo se někdy podíval po literárních server) určitě chápe :D) Přesto sa pokusím :) I když některá zvolená slova jsou fakt hardcore. Ještě, že čeština je pestrý jazyk :)
 

DeletedUser

Guest
jo to stebou musím souhlasit ale jinak se pokusím vytvořit tu nějakou básničku :)
 

DeletedUser

Guest
no tak ja osm tu dal zase svoje dilo basnički tie píšem iba lúbostné ale toto je skôr taká oda skor už príbeh tak si ho užite :D
 

DeletedUser

Guest
básničky miluju

svítilo sluníčko přelétly mráčky
oslněni jasem vzlétly ze zatáčky
policejní vozy si to lomozí
po stráni dolů k řece,
a plavat se bude přece
policejní plavba na střeše tří aut
zasekly se v zátoce kde sídlí dívčí skaut
a co bylo pak to už není veřejnosti znám
ale dneska po roce se vdává tucet dam.

to jen pro pobavení
 

DeletedUser

Guest
Vo dne v hľadám ťa
tie tvoje očičká
vo dne v noci čakám ťa
tie oči žiaria ako hviezdička

Stráviť s tebou noc
hrať sa tvojich vláskov
chcel by som ťa moc
ľúbiť ťa veľkou láskou

Tá tma nás delí
vodne aj v noci
myslím že nás nerozdelí
ani vodne ani v tej čarovnej noci

a toto je zase odmena na pobavenie najlepšia ľúbostná čo som napísal mám za nu ja pár ocenení :D
 

DeletedUser

Guest
Pár ocenění?
To mě zajímá, jaký:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no tak dostal som sa s tým do nejakej medzieuropskej súťaži pootm sa to recitovala na nejek suťaži kde to ocenili nejakou cenou a pootm to mám uverejnené aj v nejaký knihách či časopisoch či v nejakých ktoré takéto vydávajú sam neviem :D či čoto sám neviem :D

a to ješte mám jednu odu pribeh podobný tomu hrdinovi ale o priteľstve sice to práve upravujem no da sa to čítať a ked chcete tak to tu môžem dať ale je to dlhé ako hrdnina tak čo chcete ? a tedka pracujem na poslednom boji no to je vo fáze vývoja :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už podle úrovně té básně jsi skutečně poeta nebál bych se říct evropskýho formátu :)
 

DeletedUser

Guest
tak toto je ta ódu o tom priateľstve ešte stále ju upravujem tak keď niečo chýbalo botka čiarka a tak tak ne váhajte píšte :D je tiež dlhá :D

keďže toto není v súťaži tak ba som rád keby ste tu napísali čo z nej po prečítaní cítite bo uisťujem vás si to čítalo asi tak 10 ľudí a každý ju chápal inak
tak príjemné čítanie :D

V časoch blahobytu a rozkvetu je každý tvoj priateľ
no vec jedno dobrý priateľ sa hľadá ťažko
ty coš máš priateľov dobre zváš či sú to naozaj tí pravý
a nie len ľudia, ktorý ťa využívajú a hľadajú u teba ochranu
Každého koho poznáš není tvoj priateľ
priateľ sa hľadá ťažko no keď už je
tak sa ho drž a nespúšťaj ho preč
Vec toho dobrého priateľa
poznáš v časoch najhorších
keď budeš potrebovať pomoc
pri tebe zostanú len tí najvernejší
tých nevernejších bude málo
keď sa tak stane tak budeš mať istotu
že tí ktorý ostali pri tebe sú tí pravý
a týmto to všetko končí týmto vieš kto je priateľ
no treba ísť na druhú etapu ktorá bude neľahká
ďalšia vec ktorá sa musí ukovať
je neprepustená dôvera dôverovať môžeš
pri priateľstve len tým najvernejším
a tým sa tvoj okruch priateľov zase zúži
budeš mať síce len málo ľudí
ktorým môžeš dôverovať
dôveru si predstavujem po tým
že moje tajomstvá u nich zostanú ako v truhle
nikdy nebudú povedané ani zneužité
a tí čo ti ostanú sú tvojimi naozajstnými priateľmi
dôvera sa buduje dlho
niekedy trvá dlho inokedy krátko
no vec nič čistejšie ako silné priateľstvo není
a preto si vážte tých priateľov ktorých ste získal
Ty coš máš priateľov vec jedno
nemusíš sa báť, že tvoja osobnosť zmizne
a upadne do zabudnutia
vrchol priateľstva je to
keď ti pomôžu v núdzi
tiahnete spolu proti nepriateľovi
sú pri tebe v posledných okamihoch tvojho života
dvaja veľký bojovníci sa spojili
spolu tiahnu proti nepriateľovi
dve veľké armády sa spojili v jednu
smerujú proti svojmu osudu bojovníka
ty coš si mi vyhlásil vojnu sa tras
bo si pre tebe idú dvaja priatelia
boj sa boj naše armády už vidíš
šikujú sa na poli
proti tebe stoja dve spriatelené armády
každý muž je pripravený položiť život
bud za jedného alebo za druhého
bo všetci v armáde sú priatelia
a takáto armáda je silnejšie ako všetky ostatné
ty čos pochopil tak vieš o čom toto všetko jest
a týmto uzatváram jednu kapitolu
a druhá začína po bokoch mojich najvernejších
u mňa toto všetko znamená priateľstvo
Po prečítaní tohto zváš či máš aj ty takýchto ľudí
ktorý sú ti verný, poznajú ťa a neboja sa za teba položiť život
a tu končím svoje dielo
tí čo ste mojimi priateľmi
tak teraz snáď upevníme naše priateľstvo
všetko čo tu je písane išlo zo mňa a z môjho srdca
tak teraz viete čo k vám všetkým cítim ako si vás ctím
a preto toto diel je venované
všetkým mojim priateľom a ľudom v mojom okolí
 

DeletedUser

Guest
Je to podvod

Básnička hráče Jurášek není v souladu se zadáním. Požaduji opravu!!!! nebo vysvětlení!!! V této básničce chybí slovo útočník.

:grepolis
 

DeletedUser40

Guest
Nějak netuším, proč volíš tak silná slova. Podvod? Jsme jen lidé, každý někdy se překlikne nebo něco přehlédne, přičemž to neznamená, že hned lze jen tak, bez ostychu, obviňovat z podvodu. Ano, došlo k chybě, toho chybějícího slovíčka jsem si nevšiml, to uznávám. Ale výsledky jsou platné, plně věřím tomu, že se jurašek jen přehlédl, a na to slůvko zapomněl.
 

DeletedUser

Guest
Já taky neříkám že je podvodník Jurášek, ale vy protože byla pevně stanovená pravidla a lidi se nadřeli aby tam zakomponovali správně slova a ta básnička byla k něčemu a vy pak zvolíte nějakou která nevyhovuje zadání co si pak má člověk myslet o vedení této hry!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vedení této hry bylo složeno ze zkušených lidí, které o slohu již něco ví. Z žádných neandrtálců, vrhající na sebe kameny a chytající mamuty do děr v zemi se porota neskládala. Za mne mohu říct jediné, i když Juráškovi chybělo ono slovíčko, ze kterého tu možná děláš zbytečně cirkus - Jeho báseň byla neotřelá, originální, precizní, noblesní, vtipná... Možná nejvtipnější (ne však nejlepší) ze všech. Už jen za to si zasloužil 3 místo. Každý se holt někdy sekneme, jaké by to bylo tobě? Získal/a by jsi počet hlasů, jenž je potřeba na 3 místo, lidé by Ti Tvou báseň chválili (včetně lidí z grepolis teamu) a najednou obrovská rána, zabouchli by to dveře před nosem, i kdyby jsi věděl/a, že by jsi měl/a jimi projít. Možná z Tvých slov čtu malinkou závist, ale spíše se pletu... Nezoufej, pokud budeš chtít, budou další soutěže :) na nespočetně mnoho tématik.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
po tomto už vám na všechny soutěže kašlu řekl jsem si že to zkusím a uvidíme ale tohle jsem nečekal
 

DeletedUser5504

Guest
Bilijezdci dej si klídek!!!!:grr To že někdo něco přehlédne není důvod se vztekat ale při pohledu na tvé jednání s moderátory tak to je důvod se vtekat!!!!
 

DeletedUser6244

Guest
Bilijezdec: Souhlasím, ale nadruhou stranu básniška juráška špatná nebyla. Mě tam to slovo chybělo, ale ať si rozhodne Grepolis tým. Já jsem se nad básničkou dřela přes hodinu, myslím, že je taky trochu vtipná a mrzí mě, že nejsem na stupni vítězů. Nicméně musím uznat, že asi byli lepší :). Každý by chtěl vyhrát, ale to přece může jenom jeden. Problém je v tom, že z těch všech soutěží, co se tady pořádali a pořádají, já mám talent jenom na básničky. To znamená, že už asi nikdy nebudu mít ani šanci vyhrát. Takže škoda no, ale co se dá dělat? Já jsem nevyhrála a jsem zklamaná, jurášek mě trošku naštval, ale prostě byli lepší...
... ale já tady nepěním.
Takže hodně štěstí do další soutěže... všem.
 

DeletedUser

Guest
Jen bych rád podotkl, že se rozhodně nejednalo o poslední soutěž s básnickou tématikou (-:
 
Nahoru