• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži Pýthónova výzva

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Takže čas se krátí. Záleží na tom, zda to ukončíte zítra nebo to ještě necháte otevřené. Já jsem připravený na konkurenci takže uvidím. Jako upřímně by mě to těšilo kdybych získal 1 místo, ale když budu sám tak nevím, ale odměnu příjmu. Ani jeden komentář k mé práci jen od adminů v upozornění za ty děkuji. Snažil jsem se co nejkratší to napsat, ale fakt to nešlo již zkrátit tak doufám, že se to aspon někomu líbí. S pozdravem *kulich*
 

DeletedUser

Guest
Soutěž se prodlužovat nebude. 14 dnu je dost. Dneska o půlnoci skončí příspěvky odeslané poté už nebudou akceptovány. A protože si jako jediný si dal práci něco vytvořit. Tak dostaneš první cenu. Tedy pokud se tu neukáže konkurence, ale moc tomu nevěřím. Alespoň budeš mít něco zlata pro slepicu.
 

DeletedUser

Guest
Tk to děkuji za 1 cenu. Jsem rád, že jsem se přihlásil je škoda že tu není žádná konkurence a jak píšeš aspon mám zlatáčky pro slepici. Ovšem nevím kdy to ukončíte vyhodnotíte a mi připíšete zlatáčky at to stihnu do konce velikonoční akce. Děkuji

Takže jsem si již zakoupil slepici a za ty zlatáčky, které jsem vyhrál jsem si chtěl koupit nějaké to krmení at můžu ty slepice krmit do konce velikonoční akce. Jsem rád, že jsem vyhrál, je to moje první a asi poslední výhra v grepolisu. Takže bych byl rád, kdybyste mi ty zlatáčky připsali co nejdříve. Moje slepice nemají co žrát a můj měšec se zlatáčky je již prázdny. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Zlaté by Ti měli být připsány v několika následujících pracovních dnech tak se neboj ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru