• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži Pýthónova výzva

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči a hráčky,

zde můžete debatovat ohledně nové soutěže kterou jsme právě vyhlásili.

Zúčastníte se? Líbí se Vám taková soutěž nebo by jste raději něco poupravili? Povězte nám to. Těšíme se na Vaše názory!
 

DeletedUser

Guest
Jedním slovem - zajímavé.

Nicméně už teď si dokážu představit ty diskuze nad "vlastními radami," které budou převelice subjektivní, protože každý má svůj styl hraní a udělat něco univerzálního, na co by se dalo ukázat prstem a někde to propagovat, bude složité. :)
 

DeletedUser

Guest
Složité je to vždy a pořád je to více tvořivější než některé ostatní soutěže. A navíc jsem zvědav jestli se některé známé spamovací firmy , které mají vždy hromady kritiky na všechno odváži dát vlastní návrh
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rovněž je zajímavé, že ty, kteří všechno neodkývou, ale přemýšlí, kritizují a tím rozvíjí bohatou diskuzi, považuješ za "spamovací firmy", ale budiž.
A zklamu tě. Do této soutěže se nezapojím, protože sám nevím, co dělat na začátku. Je to příliš subjektivní a pokaždé to hraji jinak :)
 

DeletedUser

Guest
Na každé věci se dá najít něco co je špatně. Něco do Čeho se dá šťourat. Ale vytvořit něco z vlastní hlavy a podepsat se pod to. To už je věc jiná. Kritizovat dokáže každý.
Btw: tebe jsem nejmenoval, ale pěkné, že ses ozval.
 

DeletedUser

Guest
Každý ví, koho tím myslíš :)
Rozhodně ne ty, co všechno jen dvěma slovy odsouhlasí.

Každé dílo potřebuje svou kritiku, toť vše, co ti k tomu řeknu.
 

DeletedUser7067

Guest
Je to velice zajímavé... možná to zkusím. Jen mám otázku jak to vložit? Formou obrázků nebo nějaký odkaz kde to bude?
 

DeletedUser

Guest
Založíš si nové téma. A a do úvodního postu to vložíš pokud se ti to tam nevejde tak může být i více postů. K dispozici jsou ti veškeré možnosti co fórum nabízí. Formát a styl prezentace je na tobě.
Jak vložit obrazek Samozrejmě je treba dbát pravidel. A pokud bude obrázek vetší než umožnuji pravidla tak do Spoileru.
 

DeletedUser9364

Guest
Mě osobně to přijde složité.Proto se do této soutěže nezapojím
 

Thasoss

Grepolis tým
Ač je to možná obtížné, tak odměna je adekvátní :) Za poslední třetí místo 1000 zlatých je dobrá sumička a žádná práce tu zatím není.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat. Ten tutoriál musí být v jaké podobě? Myslím tím jestli to má být jako jenom text nebo mě napadla třeba prezentace v PowerPointu že bych tu vložil třeba odkaz nebo jeslti by šel ten soubor. Už ho mám skoro hotový tka proto se ptám v jaké podobě to může být. Děkuji za odpověď

P.S.Nerad bych něco udělal a následně bych měl smůlu z důvodu špatné podoby tutoriálu.
 

DeletedUser

Guest
Formát a styl je na tobě. Může být i prostý tex nebo tak můžeš dát obrázky nebo si pohrát s textem. Vše co ti forum nabízí.

Tutoriál v powerpointu není doporučen. Preferujeme aby tutoriál nepoužíval externí aplikaci ke spuštění.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji ti tak já to nějak propojím tady s obrázky když nemůže být powerpoint. Nějak to vymyslím. Zatím tu žádná práce není když to má za pár dní končit tak uvidíme. Je to fakt pekelná výzva takovou věc sepsat tak uvidíme jak to dopadne.
 

DeletedUser

Guest
Výzva to je. Ale evidentně nikdo výzvu nechce . Nejlépe aby soutěž byla jednoduchá za tisíce zlata . :) Ale vzhledem k účasti máš docela velkou šanci na první cenu :)
 

DeletedUser

Guest
No právě já už to mám sepsané ted jenom to tu dát do nějaké formy at je to pěkné a uvidíme. DOufám,že nebudete to prodlužovat a 2 dubna bude konec a jako bylo by dobré aspon nějakého soupeře tak uvidíme. Je to asi těžké pro všechny napsat nevím já to taky psal dlouho, protože není to lehjké napsat takovou věc. Takže uvidíme
 

DeletedUser

Guest
Takže jsem konečně doopravil můj tutoriál a nahrál jsem ho tu. Je trošičku delší to je fakt, ale jsou tam všechny důležité věci co mají být na začátek. Jsem připravený na kladné, ale i negativní názory na mojí práci. Zítra je poslední termín kdy tu můžete uložit své díla. Jsem připravený na konkurenci, ale když nebude budu rád, ale bude mě těšit výhra s konkurencí. Možná to prodloužíte at se někdo přihlásí kromě mě, ale tak to neovlivním. Děkuji za reakce na mojí práci.
 

Thasoss

Grepolis tým
Já osobně se přikláním k názoru, že to prodlužovat nemá cenu. Ale moji kolegové mohou být opačného názoru.
 

DeletedUser

Guest
Tak když se to prodlouží může se objevit konkurence na kterou jsem připravený od toho je soutěž. Jinak můžeš mi okomentovat mojí práci. Jsem zvědavý na komentáře tak uvidíme. Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru