• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser

Guest
Nazdar milí přátelé :)

Zde můžete přednést své otázky, připomínky anebo obecně diskutovat o soutěži "Grepo expedice" :)


S pozdravem
Váš Grepolis tým :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Mohu se zeptat, jestli musím vyplouvat na jiný kontinent? Nejsem cestovatelský typ, tak jestli bych nemohl spíše prozkoumávat Egejské moře :)
 

DeletedUser

Guest
Jde o expedici (jakoukoliv), čili kam se vydáš na svou slavnou výpravu je jen na tobě ;)
PS: samozřejmě to nebude výprava za palác se smetím :D ;)
 

DeletedUser

Guest
Proč? Víš,jaký dobrodružství na tebe může čekat na smetišti za palácem? :)
 

DeletedUser

Guest
To vím :D ... ale jde o to, aby to byla alespoň částěčně plánovaná expedice ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
No nevím, ale já i to vynášení smetí plánuji, páč když to dostanu nařízeno, tak vykonávám až o 4h později-plánuji, jak se z toho ulejt :D
 

DeletedUser

Guest
Mohl by nějaký admin prosím smazat můj příspěvek..? Rád bych sem dal něco lepšího.. Díky.. :)
 

DeletedUser

Guest
A nemohl by jsi zrušit max 500 slov :D Je to docela málo na to abych vyjádřil vše co jsem chtěl :D
 

DeletedUser

Guest
no chtělo by to zrušit těch 500 slov :-O že můj příběh je pěkně obsáhlý a může to být formou vyprávění? :grepolis
 

DeletedUser4388

Guest
Som skôr za zachovanie súčasného zadania.Bola by to nevýhoda pre tých, ktorí príbeh už poslali.Niektorí z nich svoj príbeh určite museli skresať kvôli danému limitu.Podmienky by mali byť od začiatku až do konca rovnako dané pre všetkých.
 

DeletedUser40

Guest
Nejde o to, kdo dokáže napsat nejdelší román, ale kdo dokáže napsat zajímavý příběh, který dokáže zaujmout, aniž by přečtení trvalo několik hodin. Takže těch 500 slov je, myslím, dostačujících.
 

DeletedUser231

Guest
Svá další díla která máte různě poschovávané pište prosím do Fan Artu, děkujeme :)
 
Nahoru