• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat a kecat o nové soutěži :)
Zúčastníte se? Zkusíte se účastnit celé soutěže, nebo jen pár etap?

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9897

Guest
Platí ještě,že kráč který se zúčastní všech etap dostane taky odměnu?
 

DeletedUser9897

Guest
Aha. No, alespoň mam větší motivaci vyhrát.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Tak když už nám bylo zasáhnuto do probíhající soutěže, jsou aspoň navýšeny odměny... tudíž jak říkáš... je vyšší motivace vyhrát ;)
 

DeletedUser7067

Guest
Omlouvám se, že to píši sem ale ostatní témata jsou uzavřeny.
Proč vyhrál Goldhase který má jen dva hlasy a *kulich* se neumístil? Vždyť má nejvíce hlasů ze všech zúčastněných.

Děkuji za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Já už se na toto ptal. Toto není jediná soutěž ve které jsem nic nezískal. Přesněji jsem se přihlásil do několika soutěží, ale vyhráljsem jenom v jedné a to z důvodu, že jsem tam byl sám. Jinak v žádné jiné žádné místo. Nevím z jakého důvodu toto je, ale je to tak a nemám chuť soutěžit v dalších soutěžích, protože člověk se snaží a nic. Vyhrávají většinou ti stejní a ostatní mají smůlu. Nedokázal mi nikdo říct proč já mám takovou smůlu. Jen mi napsal Thasoss, že to mám napsat jak ostatní a vyhraji. To je nesmysl, protože já soutěžil i v jiných soutěžích a prostě nic. Když to řeknu tak jak si myslím, že je to, tak jsem někomu nepadl do oka z moderátorů a prostě nikdy nic nevyhraju. Je to škoda, protože jsem chtěl aspoň jednou získat i třetí místo, ale prostě nic a je to zbytečné se zapojovat. Rychlejší, ale bohužel dražší mám koupit si zlaťáky, protože tady ta cesta nevede. Ano jsou hráči, kteří mají lepší díla, ale to nemůže být v každém případě a na jedné ruce bych spočítal ty soutěže ve kterých jsem nic nezískal. Děkuji za vyjádření k tvému dotazu.
 

DeletedUser9361

Guest
Ovšem grepolis team vybírá vítěze sám, hlasování jen pomáha třeba k rozhdování, ale ten kdo vyhraje anketu, nemusí vyhrát, jak se již stalo :)
 

DeletedUser

Guest
Ale když se podíváš tak tito hráči, kteří se umístili a něco získali se pořád opakují. Vždy tyto jména se v umístěních v jiných soutěžích opakují, což je dost zajímavé. Byla soutěž kde jsme byli 4 a všichni získali kromě mě taky zajímavé. Ano vybírají toto oni a anketa je úplně zbytečná jak sám Thesoss přiznal. Mě se jedná o to, že prostě jsem nikdy kromě toho, že jsem byl v soutěži sám nic nevyhrál a toto mi nikdo nevyvrátí, že je to jen náhoda. Vsadil bych se, že vždy aspoň jednou někdo vyhrál nebo něco získal, ale já ne a toto mi prostě vadí a mrzí mě to, protože když dávají zlaťáky stejným hráčům skoro v každé soutěži tak ti hráči mají plnou hromadu zlaťáků a ostatní mají smůlu včetně mě, což dle mě fakt není fér, ale jak vidím nemá to smysl řešit, protože to nikdo nevyřeší. Problém je jinde, ale nikdo toto nepřizná.
 

DeletedUser7067

Guest
To o čem píšeš znám. Dřív jsem měla něco podobného i když né to stejné. Jen přeci nechápu (a NECHCI NIKOHO URÁŽET), že např. 2 hlasy support týmu (nevím pro koho hlasovali a dost možná se mýlím) mají větší váhu jak 13 hlasů normálních hráču. Totéž se stalo i v Nejlepší historii aliance ale tam jsem to pochopila. V tomto případě je to ale 2:13
 

DeletedUser

Guest
Ano o historii aliance taky jsem nic nezískal, ale hlavně že tam hráči psali máš to pěkné atd. a taky nic. PRostě to není náhoda a za tím něco bude, ale mě nebaví se tady snažit když to nikdo neocení. Dostal jsem některé hlasy, ale k čemu to je k ničemu. Můj čas nad tím taky nic, protože ani jednou jsem nemohl získat "hloupé" třetí místo. Prostě mi to vadí a věřím v tom, že tady toto rozhodování není fér a určitě by to neměli rozhodovat členové týmu, ale někdo nezávislý, protože jinak nikdo neví na čem se domluvili atd. tím nikoho nenapadám atd. Jde mi prostě čistě o to, že není možné když se člověk zúčastní 4 soutěží a získá jen v jedné protože tam byl sám a v těch bývajícíh získali ti stejní hráči tak se na mě nezlobte, ale by získavali většinou ti stejní hráči tak toto není normální a ani možné.
 

DeletedUser7067

Guest
Bohužel tak už to chodí. Sama se účastním jen některých soutěží, protože se mi více méně líbí psaní. Tým se postupně mění a s ním i rozhodování a dohody. Dříve se bral ohled hlavně na výsledek hlasování normálních a nezávislých hráčů - dnes náleží hlavní rozhodnutí za našem týmu. Je mi celkem líto hráčů jako ty, kteří si tu výhru zaslouží. Já sama jsem zatím v soutěži nevyhrála ale i tak to musím rozebírat :D Ale jak jsi naspal když se člověk zúčastní 4 soutěží a získá jen v jedné protože tam byl sám a v těch bývajícíh získali ti stejní hráči nevím jak to bude v budoucnu...
 

DeletedUser8956

Guest
Nechci být zlý apod, ale...poprvé jsem se účastnil nějaké soutěže tady na fóru a...asi budeš naštvaný apod., ale tvůj text byl fakt hrozný, ne ve smyslu nápadu, ten byl dobrý, jen to moc neumíš podat. Když napíšeš něco ve smyslu: ...Další potřebná surovina byl kámen, který jsme museli na ostrově objevit, abychom ho mohli těžit...promiň, ale co to je za výtvor? Musíme najít kámen, abychom ho mohli těžit, na to je odpověď jen typu: OMG :( Máš na víc, podle toho, jak jedeš a píšeš, ty to myslíš dobře, nápad to je excelentní, jen ti chybí umění to prodat...hlavně se na to nevykašli a jeď dál...máš na to a snažíš se. Hlavně nezoufej a pojď do toho a poper se o další umístění: "Máš na to!!!"
 

Thasoss

Grepolis tým
K tomuhle se zakrocit muselo kvuli shaneni hlasu. A kulichu, prestan s temi teoriemi :) nikoli Ty, ale Tve dilo nepadlo do oka nikomu z Tymu... vse jsem ti uz vysvetlil v PM.

Ale za jedno se hluboce omlouvam: mel jsem zverejnit druhou etapu, ale pri zaucovani noveho moderatora jsem na toto zapomnel. :(
 

DeletedUser

Guest
Tak mé teorie jsou správné, protože získávají pořáe ti stejní a to mi nevyvrátíš. Už to neřešme, ale bylo by dobré zveřejňovat vaše rozhodnutí co kdo řekl atd. Toto by nemělo být tajné, protože tak nevíme jestli to nemohlo být třeba zmanipulované. Jinak Bububu baf díky za tu kritiku co jsi napsal. Beru to, ale nejde jen o texty jsou i jiné věci a jiné soutěže. Chápu to co jsi napsal. Děkuji za to, že mám excelentní nápady, ale už mě nebaví soutěžit když prostě nic nezískám. Je to pro mě ztráta času a ten čas můžu investovat do něčeho jiného a když bych chtěl zlaťáky tak si je budu muset koupit, prootže tady není ta správná cesta. Dle mě by měl rozhodovat někdo jiný než moderátoři fóra a hlavně by to mělo být veřejné a ne takto skryté kde nikdo neví co kdo řekl a není to kontrolovatelné. Děkuji
 

DeletedUser

Guest
rozhodují nejen moderátoři, ale i support a administrátoři, co jsme řekli, je na skype to je smíchané i s jinou diskuzí, my hlasujeme na svém bodu a snažíme se spravedlivě, každý sám za sebe
 

DeletedUser

Guest
Co je dnes za etapu ( 13.8.2013 ) , a kdy bude vyhodnocení této etapy?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru