• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Momentálně probíhá do 19.8. druhá etapa. Vyhodnocení by mělo být 23.8. pokud správně počítám.
 

DeletedUser

Guest
Takže když jsem se nezúčastnil první etapy, takže už nemůžu dostat žádné to premium ??
 

DeletedUser

Guest
A v kolik dnes bude vyhlášení? A bude hned vyhlášená další etapa?
 

DeletedUser7067

Guest
Hlasování by mělo být asi až zítra... ;) A přibližné datum vyhodnocení sem už Thaoss napsal
 

Thasoss

Grepolis tým
Momentálně probíhá do 19.8. druhá etapa. Vyhodnocení by mělo být 23.8. pokud správně počítám.
Ve stejné datum bude uveřejněno zadání třetí etapy. :) Zítra 20.8. vyhlásíme anketu, hlasovat budete moci do 23.8. do poledne, odpoledne výsledky, v podvečer zadání další etapy. Snad se nemýlím v časových odstupech :)
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že soutěž bude do 24:00, protože já chci dodat příspěvek a zkusit štěstí, tak bych nerad přišel pozdě. Po 19 hodině ho tu hodím. Děkuji za pochopení
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu tomu uvěřit to není možné. Myslel jsem, že špatně čtu, ale uvidíme další etapy co bude. Budu se snažit, ale nikdo neví co bude.
 

DeletedUser6172

Guest
další etapy?....doufám, že přijdou kopce....tam totiž jenom snaha, stačit nebude...

nemůžu si odpustit...

z korespondence Járy Cimrmana s Ladislavem Stroupežnickým, t. č. dramaturgem Nár. divadla :
,, V Praze dne 16. Února 1890 : , Vážený pane, Váš dramatický pokus jsem bohužel četl, a nevím, co Vám mám vytknout dříve, zda chatrný děj, mátožnost postav, či veškeré prohřešky proti zákonům dramatu, jichž jste se stačil dopustit již během prvního jednání. A to nemluvím o tom, co by řeklo publikum na Vaší svéráznou představu o úsvitu naší národní historie, například tomu, jak na naši posvátnou horu přichází nejen praotec Čech ale i praotec Němec a praotec Žid. Když se v závěru Čechové dovědí, že od Roudnice razí k hoře i osmahlý praotec Cikán… , byl jsem konsternován. Uvědomujete si, mimo jiné, že tenkrát ještě žádná Roudnice nebyla? Nevím, čím jste vyučen, nebo v jakém oboru vzdělán, ale s čistým svědomím Vám mohu doporučit, abyste zanechal dramatických pokusů a věnoval se práci jakékoli, ale jiné.'
V Čimelicích 10. Března 1890: , Vážený pane Stroupežnický, Váš dopis mne utvrdil v tom, že ani Vy, tak dobrý spisovatel jste mou hru ,,Čechové na Řípu'' nepochopil. My co táhnem káru Tylovu po venkově, vidíme arci život jináč než vy, co sedíte v Praze jako ve skleníku. Že jsem nechal přijíti na Říp i praotce Němce a praotce Žida a blížiti se praotce Cikána, v krytém voze plném kradených slepic, má svůj hluboký výchovný smysl. V České kotlině, jestli Vám to neušlo , nežijeme jen my Čechové, ale i potomci ostatních praotců, kteří jsou také vítanými hosty mého divadla, a přál bych Vám to vidět, jak radostně přijímají můj výklad dějin. Jsem vám vděčen za postřeh o Roudnici, ta tenkrát ještě opravdu neexistovala a já uznávám, že je to kravina.'
V Praze dne 5. Listopadu 1890: ,, Vážený pane, po Vaší návštěvě u mne v Praze, kdy jsem Vám nemohl vrátit manuskript Vaší hry ,, Čechové na Řípu'', z toho prostého důvodu, že halda zamítnutých rukopisů podobných autorů jako jste Vy je obrovská, a divadelní sluha, který by jej mohl vyhledat měl pásový opar, vracím vám tento poštou a zároveň Vám sděluji, že nadobro ukončuji naši korespondenci. Nehledejte v tom nic osobního, podobně ukončuji korespondenci i s panem Adalbertem Kolínským a paní Eliškou Kutnohorskou ( Cimrmanovy pseudonymy ) . Jen vy tři jste mne stáli 560 hodin, což je plných 70 pracovních dní , čímž jste překonali i pány Zeyera a Vrchlického. S pozdravem, nepište mi, a pokud možno nepište vůbec, Ladislav Stroupežnický.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7067

Guest
Já sje selý týden neukázala ani na Grepolisu :D Nefungovala mi wifi
 

Thasoss

Grepolis tým
No jo, wifi zloběj, to vím z vlastní zkušenosti... ale obvykle se vztekám jen dvě hodiny :D nicméně můžeš se aspoň účastnit hlasování :) a ještě dalších 8 etap ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsem si jist, že další etapa se vám bude psát velice dobře... koneckonců, nechte se překvapit. :)
 

DeletedUser10159

Guest
kdy bude 4 etapa?

co je to vlastně ty zlatých to jsou zlaťáky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru