• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
z účastnit se může kdokoli, jen s výhrou bude problém do SK serveru ji nepřipisujeme, ale to teď neřeš přidej se a uvidíme, optám se administrátorů :)
 

DeletedUser

Guest
to jsme rádi, dívám se už tři soutěžící a i nové tváře, kdo další nás potěší ? :)
 

DeletedUser8956

Guest
Já to tentokrát zkusím taky stihnout, ale až zítra, doufám...mrzí mě, že nestíhám, když už se začalo konečně hrát...
 

DeletedUser10620

Guest
škoda jen, že jsem začal hrát až ke konci, již nestíhám dohnat bodou ztrátu :D No co počkám si do další soutěže :)
 

DeletedUser

Guest
no ja som tam niečo posplital narýchlo nech ešte stihnem aspoň pár zlatiek...:) možno niekedy sa na cz serveri zídu..:)
 

Thasoss

Grepolis tým
I kdyby to byl třebas Maďar, tak je to jedno... když mu bude kam připsat výhru a dílo bude splňovat pravidla fóra (hlavně jazyky -buď v Čj, Sj nebo alespoň v Aj) a pravidla soutěže. ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Mně by to zas až tolik nevadilo... jenže dotyčný soutěžící musí samozřejmě počítat s tím, že když to sem vloží v Aj, tak se to může setkat s kapánek méně kladnější odezvou, což se může zase projevit na výsledné pozici. :)
 

DeletedUser

Guest
a umí celý náš tým anglicky ? jak by jsme hlasovaly, to by jsi nám musel přeložit :)
 

DeletedUser10620

Guest
Mam jen jednu otázku, jaká je maximální délka textu, který můžu napsat pro jednotlivou kapitolu, já jen kdyby se mi to nevešlo do jednoho příspěvku, tak jestli můžu zbytek příběhu postnout ve stejném tématu jen v dalším příspěvku, samozřejmě ihned po zveřejnění prvního, aby jste si nemyslel, že teĎ napíšu jednu část a zbytek až za 5 dní :D .
 

DeletedUser8956

Guest
Výňatek z pravidel:
"Délka vašeho příběhu musí být minimálně na 170 znaků, příběh nesmí být delší než tolik, kolik se vejde do vašeho prvního příspěvku (10.000 znaků)"
 

DeletedUser10620

Guest
Já věděl, že jsem to někde četl, ale nemohl jsem se k tomu dopracovat zpátky, ok dík :)
 

DeletedUser

Guest
tak snáď som ešte na pooslednú chvíľu trochu zamiešal karty..:)
 

DeletedUser8956

Guest
Ač bych samozřejmě odměnu uvítal, tak musím konstatovat, že vaše bodová tabulka je špatná a já nejsem výherce. 1300 zlatých se hodí, ale v rámci spravedlnosti bych je mít neměl ... asi toho budu litovat, ale je to tak ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Kdo tě tedy převýšil, mrknu se tedy na to. Přiznám se, že jsem této soutěži moc pozornosti nevěnoval... od druhé polovičky jsem se ji nevěnoval vůbec. :(
 

DeletedUser9897

Guest
Troufnu si říct že já, mám 19 bodů, už jsem psal i salupos.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru