• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jasný že se zůčastnim. :) Konečně zjistim jestli mam něco ... Ehm jak se tomu říká ? Jo jasně literární talent. :D
 

DeletedUser10827

Guest
Chcem sa opýtať, keď som Slovák a písal by som po slovenksy, mohol by som sa zúčastniť súťaže?
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně bych se rád zúčastnil. Jen nejsem si jist svojí vypravěčskou schopností :)
 

DeletedUser

Guest
A můžeme si vymýšlet i nějaké věci, které přímo ve hře nejsou? Názvy moří zátok atd? Jména hrdinů prostě vytvářet legendu, která se mohla stát v daném městě ještě předtím, než ho někdo osídlil?
 

Thasoss

Grepolis tým
Musí se to motat kolem reálného města ve hře, co dalšího ve svém příběhu použiješ, to je čistě na tobě.
 

DeletedUser

Guest
Jen bych se chtěl ujistit u názvu, takže např. Temná válka napsal Jendak11
Nebo má být jen Temná válka
 

Thasoss

Grepolis tým
Jako název tématu postačí v pohodě jméno příběhu - jméno autora. Jak si pohraješ s nadpisem příběhu uvnitř samotného tématu, to je v tvých rukách. :)
Btw, město by v příběhu mělo být jmenováno, na to nezapomínejte. :)))
 

DeletedUser

Guest
Hezký nápad, určitě s zúčastním :)
A mám jeden dotaz ...Před nedávnem jsem nanovo začal na Rho pod novým jménem . Mám zatím jen 2 města , takže se mi tam toho zatím moc nepřihodilo.
A má otázka - Musí být vše, co tam povím, do detailu pravdivé ? Anebo si to mohu trochu přibarvit, popřípadě něco vymyslet ?
Předem děkuji za odpověď .
 

Thasoss

Grepolis tým
Zda sis něco přikreslil, to ti nikdo moc dokázat nemůže. :) Fantazii se meze nekladou... jestli například budeš většinu obsahu věnovat jedné bitce a uděláš z toho dramatický krvák (samozřejmě měj ohled na mladší čtenáře fóra :) )...
 

DeletedUser

Guest
Tak bych měl ještě jeden dotaz ohledně pravidel ( nechci nic zkazit ) - V pravidlech stojí -> Na Vašem soutěžním díle nesmí být Vaše jméno ani žádný jiný copyright .

Je tím myšleno jméno herní, či reálné ?
Herní jméno své a svého nepřítele je tam pro mne klíčové ...
 

Thasoss

Grepolis tým
Náhodou pěkný dotaz. :) Copyright neznamená, že nesmíš použít své jméno v obsahu díla. Takže bez obav.
 

DeletedUser10740

Guest
Ahoj, uteklo mi, kam napsaný text vložit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Do této podsekce, ve které je umístěno jak zadání soutěže, tak i tato diskuse... odkaz najdeš v pravidlech soutěže. :)
 

DeletedUser10159

Guest
já nevím asi ne asi jo ale vím o sobě že nesnáším dlouhé přaní takže asi nepůjdu
 

DeletedUser10827

Guest
A chcem sa opýtať, to mesto stačí že sa tu v Grepolise bude iba tak volať...napr. Praha alebo Konštantínopol ...ale v príbehu použijem jeho skutočnú polohu, históriu...alebo to musí byť je ho Grepolisová poloha....resp. môžem používať i nejaké veci ,ktoré sú v Grepolise neni? napríklad že by sa tam objavil nejaký Riman, boli by tam nejaké špeciálne budovy atď....a ešte jedna vec, ak je v Grepolise to mesto malé, môžem ho dať do príbehu ako veľkomesto? centrum prosperujúcej ríše?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru