• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Popisuj příběh reálného města ve hře Grepolis, na jeho jméně nezáleží, záleží na obsahu příběhu - co to město prožilo (takže pokud ses tu srazil s římskou jednotkou, tak to tam klidně dej... ale docela o tom pochybuji), jakým stylem je legenda daného města podána... :) Popisovat reálnou historii reálné Konstantinopole není vítané.
Téma soutěže je převyprávět příběh nějakého města, které ve hře existovalo/existuje... samozřejmě někde něco si přivymyslet (ale v rámci hry! - např. právě velikost města), v tom ti nikdo zabránit nemůže... to kdybych to měl shrnout.
 

DeletedUser

Guest
Jo tak samozřejmě odměny jsou velkolepé takže se určitě zúčastním,nápad je to moc pěkný.Zajímalo by mne že když mám dvě města každé na jiném světě, které dostane zlatky nebo jestli jsou společné pro celý účet
 

DeletedUser

Guest
jakožto že jsem holka a tuto hru hraju celkem krátkou dobu se i přesto ráda učastním, nevím zda se mi povede napsat geniální příběh, ale budu se snažit, jelikož učastnění se tipování u olympiády je pro mně nepředstvitelné, jakožto pro někoho kdo se o sport vůbec nezajímá a protáčí oči jen když se o něm děcka baví ve škole :D tech 500slov minimálně je poviností že? no nic zítra na tom o hodině volna zapracuji :D
 

DeletedUser

Guest
Musím naprosto souhlasit :D V obou bodech - taky jsem holka a taky mě nebaví sledování sportu :D Už se těším na tvůj příběh!
 

DeletedUser

Guest
Teď se bude nějakým způsobem hlasovat, nebo to rozhodnete vy? :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Dej mi prosím chvilku, bude anketa. :))) Jen co se nasnídám a udělám si své věci, vrhnu se na to... a ještě mrknu i na tipovačku (konečně). :)
 

DeletedUser

Guest
nemá, já to chtěla udělat odpoledne, dopoledne jsem něco měla, byl rychlejší :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru