• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

po mnoha literárních soutěžích jsme se opět rozhodli pro jednu „malovací“, pevně věříme, že vás tato změna potěšila, líbí se vám její téma a lákají vás i odměny za výhru. No, netrpělivě čekáme na váš názor či případné dotazy a připomínky!

Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
Dotaz

Ahoj,rád bych se zeptal,jestli by se do této soutězě nemohli přidat obrázky na vylepšení (nové budovy navíc....:?).
Díky za odpověď ;)
 

DeletedUser11372

Guest
Jestliže má budova kterou chci nakreslit více různých vzhledů (podle úrovně budovy), stačí nakreslit jeden vzhled pro mou vybranou úroveň, nebo více (místo každého starého vzhledu dané budovy nakreslím jeden nový) ?
 

Thasoss

Grepolis tým
patripala: Zadáním je nakreslit nový vzhled již existujících budov, nikoli vymyslet vlastní + ji nakreslit.
Tuaki32: Stačí jeden, ba přímo je to i pravidly omezeno na jeden soutěžní obrázek.
 

DeletedUser7382

Guest
To znamená vytvořit v té sekci nové téma a takto ho pojmenovat.
 

DeletedUser

Guest
Som prekvapená ako to mi presne prišlo pod nos táto súťaž mteraz som nastúpila na stavebnú na odbor staviteľstvo so zameraním na architektúru a interierový dizajn a kreslenie mi veľmi dobre ide (hlavne portréty ale aj iné) čiže mi táto súťaž prišla vhod :)
 

DeletedUser10620

Guest
Som prekvapená ako to mi presne prišlo pod nos táto súťaž mteraz som nastúpila na stavebnú na odbor staviteľstvo so zameraním na architektúru a interierový dizajn a kreslenie mi veľmi dobre ide (hlavne portréty ale aj iné) čiže mi táto súťaž prišla vhod :)

Tak popadni kreslící náčiní a pusť se do toho. Na tvůj výtvor se budeme těšit :)
 

DeletedUser10620

Guest
Všechny do teď přidané příspěvky byly započítány do soutěže a zítra v dopoledních hodinách zde bude anketa a budete moci hlasovat pro svého favorita
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru