• Vážení hráči! Dne 13.11.2019 nový svět - Nicaea otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 13. listopadu proběhne aktualizace hry na verzi 2.201. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

O soutěži se sluší a patří dát vědět hráčům v co nejkratší možné době po jejím oznámení. Očividně k tomu bohužel za den a půl zatím nedošlo. :(

mikosansobi

Člen týmu
Mám ještě nějaké příspěvky v osobní poště, soutěž prodloužíme do 6.1., aby si je hráči mohli vložit na fórum do příslušné sekce. Vyhodnocení uděláme v neděli. Hodně štěstí :)

Opravdu prodlužovat soutěž jen kvůli tomu, že si někdo nebyl schopen přečíst pravidla soutěže? :) Nefér vůči těm, kteří podmínky splnili. Což jsou jmenovitě 3 hráči.

Tak ůčast je minimální. Mimochodem mám nejkrásnější stromeče. Živej ýádná umělotina :) Kartičku jsem si tam nedavál.Kazí to fotku. Pokud by to nesplňovalo pravidla soutěže je mě to jedno.Tak nic nebude :) I tak mám nejkrásnější stromeček. A soutěž se protáhla protože není moc zájem. Ono kdyby byla první cena 5.000 například.Taky by to byla jiná motivace :D

Anty-Komanc

Guest
Co se da delat, nevim co na tom nebylo k pochopeni. :/ Kazdopadne pokud jsem splnil podminky, tak budu rád i za 50 zlataku :D

Jojo pět tisíc zlatek, to by se hodilo to by bylo aspoň na 100 olympijských her :D:D:D

Já jinak na nic jiného zlaťáčky nepoužívám jednou jednou jsem dostal tisíc a nevím ani jak a už jsou pryč ;););)

Naposledy upraveno moderátorem: