• Vážení hráči, ve středu 13. května proběhne aktualizace hry na verzi 2.213. Níže naleznete podrobný seznam změn.Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Obrovská flotila římských lodí se připravuje k přistání na břehu tvého impéria! A protože nepřátelští vojáci plánují tažení na řecká města, vaše tvé vedení je nutné. Spolu se svými spoluhráči se teď musíte spojit se spartskými asasíny, abyste zabránili invazi! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

O soutěži se sluší a patří dát vědět hráčům v co nejkratší možné době po jejím oznámení. Očividně k tomu bohužel za den a půl zatím nedošlo. :(

mikosansobi

Grepolis tým
Mám ještě nějaké příspěvky v osobní poště, soutěž prodloužíme do 6.1., aby si je hráči mohli vložit na fórum do příslušné sekce. Vyhodnocení uděláme v neděli. Hodně štěstí :)

Opravdu prodlužovat soutěž jen kvůli tomu, že si někdo nebyl schopen přečíst pravidla soutěže? :) Nefér vůči těm, kteří podmínky splnili. Což jsou jmenovitě 3 hráči.

Tak ůčast je minimální. Mimochodem mám nejkrásnější stromeče. Živej ýádná umělotina :) Kartičku jsem si tam nedavál.Kazí to fotku. Pokud by to nesplňovalo pravidla soutěže je mě to jedno.Tak nic nebude :) I tak mám nejkrásnější stromeček. A soutěž se protáhla protože není moc zájem. Ono kdyby byla první cena 5.000 například.Taky by to byla jiná motivace :D

Anty-Komanc

Guest
Co se da delat, nevim co na tom nebylo k pochopeni. :/ Kazdopadne pokud jsem splnil podminky, tak budu rád i za 50 zlataku :D

Jojo pět tisíc zlatek, to by se hodilo to by bylo aspoň na 100 olympijských her :D:D:D

Já jinak na nic jiného zlaťáčky nepoužívám jednou jednou jsem dostal tisíc a nevím ani jak a už jsou pryč ;););)

Naposledy upraveno moderátorem: