• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům aplikace

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

tu můžete debatovat ohledně updatů aplikace Grepolis... a to jak ohledně změn, tak i opravených chyb, či dotazů ohledně daného updatu. :)

Grepolis tým
 

DeletedUser11613

Guest
Bylo by možné přidat do aplikace report útoků a obran do aliance a zobrazení reportů v alianci ?
 

DeletedUser11549

Guest
Reporty by ste mohli dat, ale radsej by som bol keby ste tam dali zobrazenie rezervacii a farieb hracov (nie len spojenecrvo,pakty a nepriatelov)
 
zakže ted udělali změnu v zemědělkách a protože se jim to pro velkej uspěch zalíbilo, tak změní i tržnici? no potěš koště... to by mě zajímalo, na čem ti návrháři ujíždějí...
 

DeletedUser11957

Guest
Po poslední aktualizaci mi grep nefunguje na telefonu, pouze se rozsvítí úvodní logo firmy a pak to zamrzne, čím to může být? Před tím mi grep fungoval bez problémů.
 

DeletedUser8498

Guest
Díky poslednímu updatu neni vidět, kolik bb mi zbývá, abych mohl provést další pochod za 300. Ted je tam jen informace, že potřebuješ 300b. Pro mě tedy nepochopitelný krok zpět..
 
hlavně by mohli něco udělat s pípáky... věčněvěkův to nefunguje... ale perlička, na chí jsem už chvíli rozebraná a včera mi to zazvonilo, že na mně jedou:) a nebyla jsem tam sama komu to vypadávalo či vůbec nešlo... budto to zrušte všem anebo s tím už konečně něco udělejte, at to pořádně funguje...
 

DeletedUser75

Guest
Jsi asi jediná,co si na oznámení o útoku na mobilu stěžuje. Zatím žádný podobný ticket na support nepřišel.
 

DeletedUser12305

Guest
Tak se dam na nekromancii (ac je to oficialni vlaknno, je uz pekne ulezely :D)
Tusi nekdo, na kdy se planuje (aspon ramcove - tento tyden, mesic, letos, za rok, 10 let) oprava chyby s push oznamenim? Citim se byt tezce v nevyhode proti jablickarum, kterym to funguje.
Prepnuti melodie normalniho oznameni na mobilu to neresi, protoze by se to uvriskalo vzdycky, kdyz nekde potkam wifi.. devblog je mrtvej, tam se 14 dni nic nedelo a ted tam placaj jen o presunu for z vbulletinu, kteryho jsme si asi nikdo nevsiml :rolleyes:
 

Thasoss

Grepolis tým
Chyba s push notifikacemi je bohužel rozsáhlejšího rázu. Pracuje se na ni, ale nějaké bližší odhady si technici netroufají sdělovat. Šlo by s nejvyšší pravděpodobností pouze o vědomě plané sliby a k tomu se nikdo z vedení ani vývojářského týmu snižovat nechce.
 

DeletedUser12305

Guest
chapu, cas dovolenych, leto, teplo... a tohle uz je na navrat na starou verzi appky moc zalezely. Ale aspon reknou narovinu, ze nevedej :)
diky.

//EDIT: a nepremysleli nad tim, ze by to udelali pro vsechny stejny a jabkarum ten pipak taky zrusili? :D
 

DeletedUser12305

Guest
Funguje uz nekomu ten urvanej nesmysl na mobilu? Devblog hlasi opravu ve vcerejsi verzi, ale u mne je furt hlucho :/
 

Thasoss

Grepolis tým
Changelog jsme zatím k nové verzi aplikace nedostali, takže opravdu netuším, jestli vůbec tato chyba měla být opravena. Na DevBlogu k tomu také nic nevidím.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak beru zpět! Opravené by to být mělo. Zkus to reinstalovat, zkus to na vícero připojeních, zkontroluj nastavení zvuku...
 

DeletedUser12305

Guest
Nils U. says:
July 14, 2016 at 3:23 PM

Hi Yvetje,
i can tell you that we fixed that once again the custom sound alarms are back to the app again with the version which went into the appstores today. Go to the store and update you’re app then it should be fixed.
If you are refering to a different issue please share detailed info with us.
Thank you and have fun

komentare u tydne 27 :)
-----
zvuk je jedno, zapnuty cinka, vypnuty jedno zavibrovani misto 4... pripojeni wifi, sousedu wifi, mobilni data.. nic. Jeste zkousim ten reinstal.

//EDIT: reinstal s restartem mobilu zabral. Hlasim opraveno a jdu to pustit mezi lidi :D diky!!!
 
Nahoru