• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser

Guest
Tak to je niečo iné :)
Tak späť k téme.
Múdrejší budeme až po nabehnutí updatu...
 

DeletedUser10334

Guest
Ahoj,hraji na světě Omikron a často sleduji wiki. Všiml jsem si že v Kategorii novinky se vyskytla nová položka a to Hrdinové. Podle textu a popisu by to měli být nové vojenské jednotky. Jenže v našem Grepolisu ještě nejsou takže se ptám všech. Kdy tyto jednotky přibudou na Omikron ?
 

DeletedUser231

Guest
Hrdinové se teprve přidávat budou. Nalezené materiály na Wiki jsou pouze pro obeznámení s tím, co přijde.
O nic nepřicházíš tím, že hraješ na Omikronu, až budou zakomponováni do hry, budou na všech světech.

Sleduj i nadále novinky a jistě se dočkáš i na Omikronu :)
 

DeletedUser7382

Guest
Článek o hrdinech na Wiki je právě v konečné verzi.
 

DeletedUser7067

Guest
A s jakým updatem by měli přijít? Některé jaz. verze jsou totiž kapku napřed :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Nejsou kapku napred, cisla verzi jsou vsude stejna, jen nektere jaz. verze updatuji o par dni driv.
 

DeletedUser7382

Guest
Takže v updatu 2.46 ještě nebude nové rozhraní hry, jak bylo původně psáno?
 

DeletedUser7382

Guest
To je škoda. :(
Nový vzhled je fakt hodně dobrý, na Beta serveru se mi líbil. Nový vzhled není chaotický jako aktuální vzhled dosud trošičku je, umístění tlačítek a prvků hry je mnohem lepší a intuitivnější, rozhraní hry je symetričtější, vzhled je celkově lepší, je tam pár dalších vylepšení a vychytávek, ale jinak většina z ovládání hry zůstala stejná. Sice ikony na horním panelu jsou poměrně malé a nebyl naplněn plán na přehled města přes celou obrazovku s přepínáním na ostrov a strategickou mapu, ani se ještě neobjeví jediná ikona na nová hlášení v pravém dolním rohu, ale jinak je to dobré.
 

Thasoss

Grepolis tým
Okolo minimapy mas cudliky, jsou tam dva - ostruvek a jeste druhy... pomoci toho se prepina mezi mapou ostrovu a tou strategickou... v sekci fora Zakladni informace jsem zmatlal pro orientaci navod.
 

DeletedUser7382

Guest
Možná jsem se špatně vyjádřil. Vím, kde se přepíná mezi ostrovem a strategickou mapou. To jsem pochopil podle tvého návodu a navíc jsem si to vyzkoušel na Beta serveru. Ale nepřepíná se to zároveň s přehledem města přes celou obrazovku (pozadí), jak bylo původně plánováno, je to pořád jako samostatné okno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9237

Guest
Tedy po včerejší update je na Pi docela problém vůbec realizovat nějakou ostrovní misi, protože množství surovin se zněkolikanásobilo a hráči mají zatím města vystavěná na málo a surky se dávají do army a staveb. Myslím, že to bylo nedomyšlené...
 

DeletedUser9237

Guest
13:28:56
Pro dokončení ostrovní mise vyčkej, až uběhne čas.
Po krátkou dobu bude tvé město postiženo následujícím účinkem:

Oslabená obrana
Po dobu 4 hodiny 30 minut hodin jsou obranné jednotky v tomto městě slabší o -30%.

Tak tohle je podivné... dole je že 4,5 h bude slabší obrana a nahoře čas o 10 h delší.
 

DeletedUser7382

Guest
Tedy po včerejší update je na Pi docela problém vůbec realizovat nějakou ostrovní misi, protože množství surovin se zněkolikanásobilo a hráči mají zatím města vystavěná na málo a surky se dávají do army a staveb. Myslím, že to bylo nedomyšlené...
Navíc úroveň ostrovních misí (výše odměny i obtížnost splnění úkolu) závisí na průměrných bodech měst na daném ostrově, takže by to mělo být přímo úměrné fázi rozvoje měst hráčů.

Mimochodem jsem dosud plnil téměř všechny ostrovní mise, teď ale vždy vynechávám ty ostrovní mise nebo cesty k jejich splnění, kde se vyžaduje zaplacení surovin - suroviny využiju k jiným účelům, a zrovna za ty právě nabízené odměny mi to nestojí (ani za dočasně o 50 % rychlejší výstavba, ani za o 5 % silnější obranu, o 30 % rychlejší rekrut taky ne). Uznávám, že předtím to bylo moc levné, a tím pádem moc snadné to splnit, ale teď je to přehnané, proto to kvůli nevýhodnosti plnit nebudu. :) Stačí zvolit cestu splnění mise, nepostupovat v úkolu, a za 24 hodin mi úkol vyprší a naběhne nový.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru