• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser7382

Guest
My ne, český Grepolis tým rozhodně ne. :D Vývojáři v Německu zajišťují updaty hry, ale neví se, na kdy ty Hrdiny plánují, nemusí to být ani v updatu 2.50.
 

DeletedUser

Guest
ale tak skoro asi nebudú... však len s tým novým rozhraním sa trápia pol roka..:) (nehovorím že je to ľahké...)
 

DeletedUser7382

Guest
Jo, vyvíjeli to dlouho, ale bude to stát zato. Škoda, že nezavedou ten přehled města přes celé pozadí, jak původně plánovali, pak by se to přepínalo zároveň s mapou ostrova a se strategickou mapou jako pozadí a přehled města by už přestal být jen nějakým samostatným oknem jako jiná.

Ten příspěvek, že se nahrání nového vzhledu zase odkládá, mě teda moc nepotěšil... Odloženo dokonce už popáté. Tak snad to už bude v udatu 2.49 ! :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Jo, ten dodatek od Chárona byl takový neurčitý, tak už jsem si hned myslel, že to bude až v příštím updatu... Ale co, konečně je nové rozhraní tady.
 

DeletedUser9403

Guest
K nové verzi - o vyložených chybách píšu jinde, tady jen komentář k uspořádání.

Vlevo nahoře je minimapa, obklopená hejnem ikon. Z nich používám jednu - přechod na město. Všechny ostatní mají smysl, ale frekvence jejich využití je o řády menší. Myslím že akce "v seznamu měst vyberu město, pak kliknu na Přechod na město" je tak častá, že by ten "Přechod na město" vůbec neměl být mezi X dalšími ikonami, ale hned vedle toho seznamu uprostřed.
 

DeletedUser7382

Guest
:) Já to tlačítko nepoužívám vůbec. Jak to dělám? V nastavení mám zapnuto, aby se automaticky při přechodu mezi městy centrovalo aktuální město na mapě.
Každý si to nastaví, jak mu to vyhovuje. Když to tlačítko Přejít na aktuální město využíváš opravdu hodně často při přechodu mezi městy a kvůli tomu zbytečně daleko na toto tlačítko překlikáváš (což ti vadí, tomu se nedivím), změň si nastavení.
I nynější umístění tlačítka je logické, ale nemusí to tak všem vyhovovat.
 

DeletedUser

Guest
Cs na novém updatu vidi Již brzy najedu na to a vydim hrdinové je bezva že budeme mit moznost naverbovat hrdiny ale zajima me jestli nas svet Omikron bude svet hrdinu jako achilles
 

DeletedUser9403

Guest
:) Já to tlačítko nepoužívám vůbec. Jak to dělám? V nastavení mám zapnuto, aby se automaticky při přechodu mezi městy centrovalo aktuální město na mapě.
Každý si to nastaví, jak mu to vyhovuje. Když to tlačítko Přejít na aktuální město využíváš opravdu hodně často při přechodu mezi městy a kvůli tomu zbytečně daleko na toto tlačítko překlikáváš (což ti vadí, tomu se nedivím), změň si nastavení.
I nynější umístění tlačítka je logické, ale nemusí to tak všem vyhovovat.
To tlačítko využívám hodně často, minimálně v 50 % případů, kdy to město v seznamu vyberu. O možnosti automatického přechodu jsem nevěděl, zkusím. Už teď mě ale napadají situace, kdy to bude spíš na škodu. Ale uvidím, dík.
 

DeletedUser7382

Guest
No, taky mě kdysi nějaké situace, kdy by to mohlo být na škodu, dříve napadaly, teď už mě nenapadají žádné. Ale možná jedna ještě jo, když si na svém ostrově vybereš cíl, přejdeš na jiné město nacházející se na jiném ostrově a už ten cíl nemůžeš vybrat aktuálně z mapy. Ale teď už ani nevnímám, že vyberu jiné město a automaticky se vycentruje na mapě, už jsem na to prostě tak hodně zvyklý. A nevšiml jsem si, že by to přinášelo nějaké nevýhody (pokud to někdy bylo na škodu v nějaké situaci, vždycky se tomu můžeš přizpůsobit a udělat nějakým podobným způsobem to, co potřebuješ).
 

DeletedUser5004

Guest
Jak tuto větu myslíte ? ( Odstraněna funkce překliknutí mezi městy přes šipky "Zpět" a "Dopředu" v prohlížeči. ) Jak v prohlížeči ? Po pravdě celá tato hra je v prohlížeči -_- díky za odpověď ...
 

Thasoss

Grepolis tým
Tím se myslí možnost přecházet mezi městy šipkama, kterými se vracíš o stránku dopředu či zpět. :)
 

DeletedUser9364

Guest
Už se těším, jak to bude... Takhle si nemůžu překlikovat mezi městama na frontě..
 

DeletedUser

Guest
Cituji:
"Vážení hráči,

ve středu dne 15.1. dojde k nahrání nové verze 2.52. Omluvte prosím případné výpadky hry, které mohou během nahrávání nového updatu nastat.

Seznam změn:

Změněn způsob řešení neaktivních účtů:
účty, které během 2 dnů nedosáhnou 176 (a více) bodů, budou vyřazeny ze hry - města těchto účtů budou okamžitě smazána z mapy a místo, které zabíraly, bude opět volné pro nové hráče."

Jak tomu mám rozumět? To znamená, že když jsem zrovna začala po letech teď o Vánocích znovu hrát, tak mi to smaže účet, protože tolik bodů získat nemám na začátku hraní každé dva dny šanci splnit?! Tak to vám fakt moc "děkuju", pokud je tomu opravdu tak. To s tím můžu praštit už dneska. A co takhle výpadek netu? To vám nic neříká? Například O2 má na jeho opravu ve svých obchodních podmínkách minimálně 30 hodin, i když je to z jejich viny, a to ještě přes noc nepřijímají hlášení o technických problémech. Takže stačí jeden větší výpadek z jejich strany a jsem tu opět bez účtu. A co se mého připojení týče, tak jiný poskytovatel tu signál nemá a nejbližší internetová kavárna je ode mě desítky kilometrů, kam se s malými dětmi bez auta hned tak nedostanu. A takový dlouhý výpadek netu se tu opakuje pravidelně co pár měsíců, takže mám tedy hru Grepolis ukončit hned teď? Protože nemá smysl se snažit, když se mi to při prvním výpadku netu, který neovlivním, stejně smaže, že jo?! A mysleli jste na ty, co prostě jen chodí do práce a mají další povinnosti v reálném životě, že tu prostě nemůžou sedět pořád? Co třeba chvíle, kdy z minuty na minutu se zraněným malým dítětem skončíte v nemocnici na několik dní? To ho tam má člověk nechat samotné a jít si někam do kavárny hrát na PC, aby se mu nesmazal účet?! To bych si tedy musela připadat jako hyena, kdybych to takto pro zachování účtu udělala. Ono totiž nepomůže ani to, že třeba máte notebook u sebe, protože na řadě oddělení by to rušilo přístroje, nebo tam pro změnu není signál pro net. A kdo by taky ve strachu o nemocné dítě v tu chvíli řešil, že mu hra stojí, že jo?! Brzy tu s takovou nebudete mít nikoho, kdo by to tu hrál. Tedy s výjimkou pár závisláků, které to ale pak na prázdných světech taky přestane bavit a přejdou k jiné online hře.
 
Nahoru