• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser10159

Guest
Dotaz na aktuizaci to že nenazbíráš za 2 dny ty body platí to i když jseš zablokovanej?
 

DeletedUser10077

Guest
Cituji:
"Vážení hráči,

ve středu dne 15.1. dojde k nahrání nové verze 2.52. Omluvte prosím případné výpadky hry, které mohou během nahrávání nového updatu nastat.

Seznam změn:

Změněn způsob řešení neaktivních účtů:
účty, které během 2 dnů nedosáhnou 176 (a více) bodů, budou vyřazeny ze hry - města těchto účtů budou okamžitě smazána z mapy a místo, které zabíraly, bude opět volné pro nové hráče."

Jak tomu mám rozumět? To znamená, že když jsem zrovna začala po letech teď o Vánocích znovu hrát, tak mi to smaže účet, protože tolik bodů získat nemám na začátku hraní každé dva dny šanci splnit?! Tak to vám fakt moc "děkuju", pokud je tomu opravdu tak. To s tím můžu praštit už dneska. A co takhle výpadek netu? To vám nic neříká? Například O2 má na jeho opravu ve svých obchodních podmínkách minimálně 30 hodin, i když je to z jejich viny, a to ještě přes noc nepřijímají hlášení o technických problémech. Takže stačí jeden větší výpadek z jejich strany a jsem tu opět bez účtu. A co se mého připojení týče, tak jiný poskytovatel tu signál nemá a nejbližší internetová kavárna je ode mě desítky kilometrů, kam se s malými dětmi bez auta hned tak nedostanu. A takový dlouhý výpadek netu se tu opakuje pravidelně co pár měsíců, takže mám tedy hru Grepolis ukončit hned teď? Protože nemá smysl se snažit, když se mi to při prvním výpadku netu, který neovlivním, stejně smaže, že jo?! A mysleli jste na ty, co prostě jen chodí do práce a mají další povinnosti v reálném životě, že tu prostě nemůžou sedět pořád? Co třeba chvíle, kdy z minuty na minutu se zraněným malým dítětem skončíte v nemocnici na několik dní? To ho tam má člověk nechat samotné a jít si někam do kavárny hrát na PC, aby se mu nesmazal účet?! To bych si tedy musela připadat jako hyena, kdybych to takto pro zachování účtu udělala. Ono totiž nepomůže ani to, že třeba máte notebook u sebe, protože na řadě oddělení by to rušilo přístroje, nebo tam pro změnu není signál pro net. A kdo by taky ve strachu o nemocné dítě v tu chvíli řešil, že mu hra stojí, že jo?! Brzy tu s takovou nebudete mít nikoho, kdo by to tu hrál. Tedy s výjimkou pár závisláků, které to ale pak na prázdných světech taky přestane bavit a přejdou k jiné online hře.

Naprosto s touto připomínkou souhlasím. Toto Update vymyslel člověk, který denně dřepí u počítače a bydlí ve městě. Když bydlím na vesnici, tak nemám šanci si zaběhnout do knihovny na veřejný internet, abych přežil výpadek. Takže ve hře můžu mít 15 měst, nepůjde mi dva dny internet a o všechno přijdu? To je trochu blbý, tak řekněte rovnou, že tato hra není veřejná a čau, jdu hrát jinam.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Týká se to celkového počtu bodů proboha. O počtu bodů nutném získat každé dva dny se nikde nepíše. :))) A štírku, zkus se zdržet dalších nevhodných komentářů, jistě víš, nač narážím. :)
Ale k dotazu - Pokud stihneš ihned při registraci porušit pravidla, tak pak ano. :)
 

DeletedUser10159

Guest
ale tam se nikde nepíše že tohle je jenom na začátek
 

DeletedUser

Guest
OMG myslím si že každý trocha normálny človek to pochopil...:) nemusíš mať každá 2 dni 176 bodov, ide o celkový počet bodov..
 

Thasoss

Grepolis tým
Opravdu nevím, proč to nepochopil, ale počítalo se s tím, že když se uvede hranice 176 bodů, všechny trkne, že jde o celkový počet bodů - při registraci začínáš se 175 body. :) Neboj, k nepřesnostem při překladu také nedošlo, v originálu to není o nic víc konkrétnější. :))
 

DeletedUser9008

Guest
účty, které během 2 dnů nedosáhnou 176 (a více) bodů, budou vyřazeny ze hry - města těchto účtů budou okamžitě smazána z mapy

Vždyť je to jasně napsaný - nejedná se o nár§st O 176. Copak neumíte číst lidi???

Vždyť česká věta : Lidé , kteří během tří měsíců dosáhnout 18-ti let a více -- je snad každému jasná, ne?
 
jo tohle je bezvadná změna a taky jsem nepochopila, co na tom nechápete:) takhle je spousta ostrovů zaplácaných mrnavými městečky, které blokují místo pro ali a když konečně zmiznou... někdy to trvalo i dva měsíce, tak už povětšinou na tom ostrově zůstane díra, která byla bezpečnostní riziko...
 

DeletedUser9364

Guest
Hmm, co je na tom nepochopitelné? Je to jasně a stručně napsáno..
 

DeletedUser

Guest
teším sa že to takto vyriešili..:) ale zmení to aj trocha taktiku hry.. zmiznú mestá za 2 dni, týmpádom bude mapa spočiatku menšia..
 

DeletedUser10159

Guest
tak jes konečně budem mí místa pro stavění měst nebo snadno ovládnutí ostrov
 

DeletedUser

Guest
áno, ale to budúmať aj tvoji nepriatelia..:) trochu to zmení taktiku na novom svete..:)
 
v mnulém updatu bylo, že města s 175 body budou miznout... ale nějak se to neděje. na ostrově nám jich takhle visí několik od začátku světa...
 

DeletedUser10589

Guest
Jsem zvedavej kdy opravi chybi v mobilni aplikaci co pribyli po poslednim updatu. Neotviraji se mi temer zadna hlaseni takze je to hodne spatny. Pri psani zpravy me to nuti u kazdeho slova psat velka pismena. Hruza. Tyhle vylepseni jsou jen pro PC verzi nebo i pro mobilni?
 

DeletedUser10159

Guest
měl bych dotaz Aktulizace 2.58 bylo jenom pro obily nebo pro počíteče? protže ještě dnes nebyl Aktulizace
 
Nahoru