• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser

Guest
konečne sa vrátil ten prehled mesta na full obrazovku, neznášam ked mám okno v okne ktorý je v dalšom okne. to je ako keby som mal zabaleny darček v krabici ktora je v krabici a ta v ddalsej krabici. a ktom toho to bolo v tom okne na menších rozlíšených dosti malé.
 

DeletedUser7382

Guest
Už se na to taky těším, to bude docela příjemná změna :), ale budu si na to zvykat dlouho. :)





A co znamená tohle??
  • Funkce "Přejít na" byla nahrazena za funkci "Vybrat město" korespondující s radiální nabídkou.
Takže co se vlastně bude měnit (viz obrázek dole)?
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak radiální znamená paprskovitý, jako do všech směrů... takže je myšleno toto menu, ve kterém se zřejmě odebere Přejít na a bude to nahrazené něčím jiným... původní text to více nerozvíjí, než jen že Go to je nahrazeno za Select city v příslušném radiálním (což je to tebou oscreenované) menu. :)
 

DeletedUser7382

Guest
;) Díky za snahu mi to objasnit, ale tohle jsem už zrovna pochopil. Možná jsem se špatně vyjádřil (vyjádřit jsem to chtěl tím obrázkem). To, co znamená ta funkce (co je to tlačítko) jsem poznal podle jeho názvu a radiální menu je jasné. Že to bude nahrazeno něčím jiným, je taky jasné, otázkou ale je, o co se bude jednat. Je škoda, že to někdy píšou tak moc zkratkovitě, že z toho pak leccos nejde pochopit nebo že pak člověk neví, jak si danou změnu vyložit. Vím, že původní text to určitě taky víc nerozvíjí a že to jen překládáte, ale zkusil jsem to - jestli by třeba někdo nemohl vědět víc. Není teď třeba někdo na Beta serveru, že by se na to jenom podíval? Jinak se nechám překvapit. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Našel jsem to... otevřete si vlastní profil, kliknete v seznamu měst na nějaké další město... a tam to je. :)
2cqdul3.jpg

Uklidnilo mě to, už jsem se začal klepat, že já neumím překládat. :p Ale to by to tím pádem měli i na SKčku blbě... a tudíž ani SK admin Crony neuměl AJ.
 

DeletedUser

Guest
no ja v update se najviac teším na to že mesto je na full screen (plnú obrazovku, neboli cez celú). Aj mi to prijde prehladnejšie, a už nebudem klikať furt mimo okna na mapu.
 

DeletedUser7382

Guest
No já přehled města otevíral, jen když jsem ho potřeboval, a stačilo to zase zavřít, takže mi to před mapu nepřekáželo. Ale takto se mi to líbí víc, vypadá to fakt dobře, ale bude (delší) chvíli trvat, než si na to zvyknu. :D

Díky Thassy. Nepochybuju o tvých překladatelských schopnostech, případně se vždycky neznámá slovíčka nechají přeložit v překladači. Navíc když bylo v originálním oznámení Select city, nebylo pochyb o tom, žes chybu neudělal. :p
 
pokud něco udělají s tím štěstím, tak bude jenom dobře... už mě vůbec nebaví, že když jedu s fullkou tak mám -30 a s pár vojáčky to mám přesně naopak...
 

DeletedUser

Guest
Hrávam plno iných hier, ako... a podobné, no Grepolis je vínimočný tým že ked najdem chybu a oznamim ju, tak do chvilky je opravena. Len predpár dňami som nahlásil chybu, a už vidím že v novom update bude opravena, vidím že si admin hry dáva námahu delať hru čo nejlepší. U grepolisu do mesiaca opravené, narozdiel od... kde som nahlasoval chybu už pred dvoma rokmi a ešte stále nieje opravená :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sorry, že som sem dal názvy konkurenčných her, ale myslím že to je jedno (nemyslím že som im robil reklamu, skor anti-reklamu)
a sorry za double post, neviem prečo, ale ked mi Admin/Mod upravy prispevok, tak potom to uz mne upravit nejde, aj napriak tomu ze je to moj vlastny prispevok.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud nemá sekce či podsekce jiné nastavení, příspěvky lze upravit jen do 60 minut od vložení. Poté musí být požádán moderátor fóra. A tato sekce nemá nastavení, že by bylo možné upravit příspěvek kdykoli, jediné, co je na této sekci jinak než normálně, tak to je nemožnost zakládat vlastní témata, abych měl Parthenon v tomto směru pod kontrolou a nemusel mazat hráči založené diskuse, které se netýkají herních novinek. :)
 

DeletedUser

Guest
Změněn způsob chování štěstí za účelem snížit jeho dopad v bitvách.

Můžu se zeptat, co to přesně znamená?
 

DeletedUser

Guest
Tedy bude více odpovídat gaussově křivce, no zaplať pánbůh. Mám pocit, že do teď to bylo snad zcela náhodné. A někdy dost nechutné.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pořád to bude náhodné, jen se štěstí bude počítat tím způsobem, že systém zvolí dvě náhodná čísla v rozmezí 0 až +30, ta k sobě sečte a poté od nich odečte 30 = výsledné štěstí. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7382

Guest
Rozšiř své řady Hrdinů novým Hrdinou: Jáson! Bude jednou z odměn z Héfaistovy Kovárny na světech, kde jsou Hrdinové aktivováni. Přidává 60% ke kapacitě surovin, které jednotky cestující s ním mohou vyrabovat.
Co má vlastně být ta Héfaistova kovárna?

[SPOIL]Chtěl jsem navrhnout tento bonus pro nějakého nového hrdinu, Achilla, jelikož jsem věděl, že vývojáři plánují nějaké další zavádět. Nakonec to sami vymysleli pro Argonauta Jásona, to je asi ještě lepší. :)[/SPOIL]
 
Nahoru