• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser7382

Guest
Ty grafické změny u prémiových rádců se povedly. Ještě by se mohly graficky mírně vylepšit pozemní jednotky (ale jinak nechat jejich vzhled být).
 

DeletedUser

Guest
Draci už to s tím zlepšením nepřehánějte,nebo se časem nedoplatíme,nic není zadarmo a grafika už vůůůbec nééé:)))
 

DeletedUser7382

Guest
To je přece na nich, jak vyjdou ze svých příjmů. :) Nikdo nezlatí povinně.
 

DeletedUser

Guest
Jo,jo,draku,ale hlavním příjmem jsme my,taky si zaplatím,ale jen krz hezčí obrázky bych nerad platil víc:)))))
 

DeletedUser7382

Guest
No právě. Všeobecně asi na provoz hry. Zlaťáky se snad průběžně nezdražují, ne?
 

Thasoss

Grepolis tým
Vlivem současné světové ekonomické situace došlo před několika dny ke zdražení zlatých v určitých měnách, např. v librách. Česká koruna nebyla touto změnou postižena a co jsem se již tázal administrátora, nejsou žádné informace o tom, že by k tomu mělo dojít.
 

DeletedUser7382

Guest
Ale to je asi vlivem té světové ekonomické situace, a ne kvůli tomu, jak se hra neustále vyvíjí.
 

DeletedUser9403

Guest
Nová verze 22.4.

Jestli ta nápověda u jednotek v kasárnách nejde vypnout, tak opravdu dík. Obzvlášť to ocení všichni, kdo to hrajou víc než měsíc a jednotky dobře znají. To blikání je k nezaplacení.

Ale opravdu geniální bylo otočit příjem a výdej surovin u vesnic. Autora toho nápadu prosím, aby si urval hlavu, zlámal ruce a pak se zakopal v lese. Díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9897

Guest
Ano ten poměr obchodování u vesnic je vážně blbý nápad, pro začátečníky to je velmi důležité, a podle mého je to spíše krok zpět. Ale velký palec nahoru za grafické upravení jednotek a lodí, velmi se mi to líbí.
 

DeletedUser9349

Guest
Jestli ta nápověda u jednotek v kasárnách nejde vypnout, tak opravdu dík. Obzvlášť to ocení všichni, kdo to hrajou víc než měsíc a jednotky dobře znají. To blikání je k nezaplacení.

Ale opravdu geniální bylo otočit příjem a výdej surovin u vesnic. Autora toho nápadu prosím, aby si urval hlavu, zlámal ruce a pak se zakopal v lese. Díky.
palec nahoru a souhlas
 

DeletedUser11372

Guest
Musím říct, že tento update mě opravdu nemile překvapil. Chtěl jsem zobchodovat nějaké suroviny se zemědělskými vesnicemi, když jsem zjistil, že všechny kurzy jsou najednou obráceně, kdo se v tom má vyznat ? A co hůř, jakmile jsem uzavřel první obchod, kurz vesnice se přenastavil z 1.25:1 na 1:1.54 ... opravdu se mi nechce přepočítávat, kolik že to dostanu za svých X surovin, dříve to bylo mnohem přehlednější.
Nové tooltipy mi přijdou zbytečné a akorát zabírají místo a čas, když se člověk snaží rychle něco rekrutovat, a stejně ty popisky nikdo nečte ...
No a další upozornění na přeplňování skladu při vybírání surovin jsem v nastavení vypnul, jakmile se mi poprvé objevilo ... pokud chci vybrat více surek, než na kolik mám sklad, tak mě další potvrzení jen zdrží.

Většina updatů je přínosných, ale tento se opravdu nepovedl. Budu rád, když už v příštím updatu vyjde minimálně možnost nastavit si, jestli změny, které tento update přines, chci, a nebo že bude úplně zrušen ... hlavně zobrazování kurzu u zemědělek by se mělo vrátit k dřívějšímu.
 

DeletedUser

Guest
Opravdu nevim zda hraji (spravcuji) stejnou hru jako vy. Ale pokud se dobre podivate zjistite ze se zemedelkami se NIC nestalo, princip je stejny, hodnoty stejne, vse stejne JEN se prohodili graficky strany ma dati a dal.

Pokud nekdo nesouhlasi...prosim, napiste sem smyslupne a konkretne co a jak se zmenilo.
 
No to je ten problem, ze sa zmenili strany, jaky prinos ma takato zmena? Akurat ze clovek strati nejake surky kym to objavi a zvykne si ze je to opacne.
Tie kurzy su nastastie v poriadku..

edit:
este k tomu - na trzisti je to jednym sposobom a v zemedelskych vesniciach je to opacne..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9403

Guest
Ale pokud se dobre podivate zjistite ze se zemedelkami se NIC nestalo, princip je stejny, hodnoty stejne, vse stejne JEN se prohodili graficky strany ma dati a dal.

Ano. Jen se prohodily. A přínos to má prosím pěkně jaký? Kromě toho, že lidi, kteří roky klikali nějakým způsobem a zvykli si na to, mají teď klikat přesně naopak. To je porušení nejzákladnějšího vývojářského pravidla: "když to funguje, nevrtej se v tom". Já spíš nechápu, že tady na to nenadává padesát lidí. Ale možná jich sem tolik ani nechodí.
 

DeletedUser11372

Guest
Opravdu nevim zda hraji (spravcuji) stejnou hru jako vy. Ale pokud se dobre podivate zjistite ze se zemedelkami se NIC nestalo, princip je stejny, hodnoty stejne, vse stejne JEN se prohodili graficky strany ma dati a dal.

Myslím, že se stalo. Před updatem byl kurz vesnic pokaždé 1:něco, prostě 1:1.25, 1:1.1 a tak dále. Teď je to jednou 1.25:1, podruhé 1:1.54, prostě ta jednička už není pokaždé na stejné straně toho poměru. A je opravdu na hlavu to pokaždé přepočítávat.
To, že se "JEN" graficky přehodily poměry, je dost závažné. To je, jako kdyby někdo najednou "JEN" přehodil přístav a kasárnu, prostě naprosto zbytečné, akorát se to každý musí učit klikat odznova ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
mám takovej dotaz, hraji jak na počítači, tak na mobilu, nevím, jestli je to nějaká novinka, ale jsem přihlášená na počítači a z ničeho nic začne mobil zpívat - GREPOLIIIS- na hře se nnic mimořádného v tu dobu neděje... to je co za zhovadilost?
 

DeletedUser

Guest
Jako ze to byla zmena proti logice (pokud s tim neplanuji neco dal, coz nikdo nevi) souhlasim. Nicmene, z pohledu funkcnosti hry je vse v poradku.
 

DeletedUser7816

Guest
Skutečně, ta změna u zemědělek mi vůbec nedává smysl... pochopitelně jsem napoprvé směnil špatně :D
 
Nahoru