• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser9403

Guest
102n.jpg

A jedeme dál, jednička může být klidně po obou stranách, oni už si to lidi nějak přeberou.
 

DeletedUser11910

Guest
Jen malá otázečka k okamžitému postavení. Chápu dobře, že se doba stavby už nedá krátit, ale jen okamžitě dokončit? Děkuji předem za odpověď ..
 

DeletedUser

Guest
Dá se krátit jen na začátku stavby pokaždé za 50 zlatých ,poté se už dá jen dokončit za větší obnos zlatých odvíjející se od doby stavby. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Za 50 zlatých se snižuje o 25% její cena, nikoli délka stavby. Tzn. @HolyMoley: Budeme-li tvůj dotaz aplikovat na Chí a novější světy, chápeš to správně. Klasické půlení za 25 zlatých skončilo se světem Fí.
 

DeletedUser9403

Guest
sur.jpg
Němci nejspíš vyhodnotili ten minulý vtip s kurzem u vesnic jako vydařený a přidali nový v podobném duchu. Ten proužek s kapacitou se odteď obarvuje opačně.
Náměty na příště: jednotkám by se mohly přehodit útočné a obranné koeficienty. A taky by se třeba dalo v liště nahoře přehodit kamení a dřevo. Šak kurňa furt stejné je nuda.
 

DeletedUser11372

Guest
Bohužel opakovaný vtip není vtipem a tohle nebylo vtipné ani napoprvé. Tady je vidět, jak vývojářům opravdu nezáleží na názorech hráčů, spíš na ně akorát kašlou.
 

DeletedUser9403

Guest
Nový vzhled tržiště mě docela odpuzoval, tak jsem se mu spíš vyhýbal. Teď se do toho dívám a vidím, že vývoj ohledně uvádění kurzů dospěl i tam. Takže zatímco doteď byla orientace blesková - číslo 0,95 nebo cokoliv menšího než jedna se nedalo nenajít okamžitě, teď jsou tam hodnoty

500 1.11:1 450 02:16:29
500 1.11:1 450 02:16:29
500 1.11:1 450 02:16:29
500 1.11:1 450 02:16:29
505 1:1.54 778 01:49:54
505 1:1.54 778 01:49:54
505 1:1.54 778 01:49:54
505 1:1.54 778 01:49:54

Mě by fakt zajímalo, co ti Němci berou za drogy.
 

DeletedUser9403

Guest
Ještě k tržišti. Proklikám se na patřičnou stránku, kde je to, co hledám. Je tam toho třeba pět položek pod sebou. V minulé verzi jsem je mohl všechny směnit pohodlně po sobě.
Teď to vypadá takto: http://i.nahraj.to/f/11kl.jpg
V řádku musím kliknout, objeví se tenhle panel a když obchod potvrdím a panel zmizí, tržiště je opět na straně 1.
 
ještě u tržiště.... chtěla jsem si vzít jenom část z nabídky a okno s kurzem vůbec nereagovalo... šlo tam jenom kliknout na koupi, ale nešel upravovat počet surovin...
 
konečně:) první změna, kterou stoprocentně schvaluju - možnost utočit na vlastní města v době aktivované dovolené... do ted se člověk musel spoléhat jenom na vratku z dobývaného města a pokud se nepovedla a nepomohla ali, tak měl smolíka, ted si tam budu moci naposílat svoji off....jak jindy na inno nadavám, tak ted palec nahoru... jenom jednu připomínku... proč jim to trvalo tak dlouho?:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Možná se jednalo o ten typ problému, o němž všichni věděli, jen o něm nikdo nemluvil. :) Nicméně to si myslím, že je ve výsledku nepodstatná otázka... lepší později, než vůbec, ne? :grepolis
 

DeletedUser9883

Guest
Tak už mi přes hodinu se nejde přihlásit na grepolis.cz zrovna když potřebuju časovat útoky. Proč to pro boha děláte přes den? Všechny webovky mi jdou, tak si logicky myslím, že je to tím updatem.
 

DeletedUser9432

Guest
No to tomu páni sousedé zase dali s tím obchodováním se zlatkami.To jsem zvědaví kolik lidí bude kupovat 2000 surek za 50 zlatých.To to mohli rovnou zrušit :?
 

DeletedUser5567

Guest
"V této aktualizaci jsme podle zpětné vazby komunity provedli změny tržiště"
A ještě to máš v sekci vylepšení přece... Holt budou nabídky třeba 50 za 15000
 

DeletedUser9432

Guest
To právě myslím taky nejde.Jsem chtěl nabídnout 6000 za 50 a prý jde jen 2000 za 50.Jinak bych to ještě bral,ale tohle už je fakt na nic.Ještě že jsem do hry neinvestoval peníze,bych se z toho asi zbláznil.
 

DeletedUser5567

Guest
Mno jo, pravda. Jde chtít nejvíc 2000 za nejméně 50 zlatých... Takže je to tak akorát využitelné k převodu zlatých z účtu na účet...
 

DeletedUser9432

Guest
asi tak.Proto říkám že to kohli obchod se zlatkami rovnou zrušit.Hráčové sice chtěli omezení,ale to aby nebyl kurz 1:1 ne tohle co z toho udělali oni.
 
Nahoru