• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser8979

Guest
Aha,nevím proč jsem měl pořád zafixováno že interval objevování misí je dle rychlosti světa
smiley_emoticons_confusednew.gif


Nicméně,pointa je stále stejná,nějaké oživení a nový nádech do hry,který umožní i vydělávání dalších mincí
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
  • Nyní tato možnost funguje tak, jak se předpokládalo. Takže například po výběru hlášení o podporách, jejich následném označení (funkcí "označit vše") a smazání (funkcí "smazat vše") budou smazána opravdu jen hlášení o podporách.
Jé, oni to konečně upravili tak, jak jsem jim hezkou dobu nazpátek navrhoval. :D Tohle mě opravdu rozčilovalo, takže super. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Mimochodem, jste si jisti zněním posledního bodu v seznamu opravených chyb? Zaujalo mě, že v německé verzi se píše něco jiného. Vlastně i v jiných (zde už jsem si ale samozřejmě musel vypomáhat s překladačem). Nikde se nepíše o tom, že by to chudáka hráče házelo jinam, než kam byl pozván. Naopak, nemělo to dělat nic (interní chyba).

Edit: Už je k dispozici i EN verze. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
  • Pozvat přátele - Opravena chyba hry, která měla za následek to, že se pozvanému hráči město založilo jinde, než kam byl pozván.
Pracuje se již na opravě tohoto zavádějícího překladu? Páč část Pozvat přátele je asi tak to jediné, co to má s originálem společného. Pak budou zmatky a lidi se můžou dovolávat na opravu jakési chyby, která ve skutečnosti není. :( Např. že to pozvaného hodilo dál, než se jim pozdává. :( :( :( :(:(
 

mikosansobi

Grepolis tým
ahoj, promiň, nevšimla jsem si dalšího postu, ano máš pravdu má to být zcela jinak. Od boku jsme nestříleli, tak nám bylo odpovězeno na dotaz, zřejmě nebudeme jediní, kteří si to opraví :D díky za připomínku.
 

Thasoss

Grepolis tým
  • Některé typy úkolů se přestanou zobrazovat přibližně 24 až 48 hodin před aktualizací (například ty, které mají za cíl vyslat jednotky na podporu a útok), protože v nové verzi již nebudou nadále existovat.
Na co je tedy rebalancují, když pak nebudou existovat????
 

DeletedUser9790

Guest
Kolo štěstí 2017
Upraveno pro zlatkaře,víc k tomu není co říct.Jinak řečeno Bez peněz na grepolis nelez.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Promiň, ale to nedává smysl. Zlatkař přece chce ty silné odměny... na které nyní bude muset pravděpodobně vyplýtvat o něco více zlata. Natož když odměnu bude chtít získat vícekrát. Nevím, jestli jsi někdy kolo štěstí protáčel za zlaté, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že i ta blbá prozíravost, kterou v jiných eventech získáš za dejme tomu těch 150 zlatých, tady vyjde i na 800. Značně se to po prvním protočení (kde všichni hráči mají šance stejné) prodražuje.
 

DeletedUser9790

Guest
Ale ano je mi jasné že to jen tak nebude snadné ani pro ně.Ale přece jenom hráč který nezlatí to kolo otočí jen jednou za den,(Teda pokud se nemýlím) takže šance na např tu prozíravost snad ani nikdy nedosáhne.Ten zlatkař má přeci jen větší šanci.
 
pokud někdo utratí iks tisíc jenom za suroviny, tak těch 800 za kompletní kolo je pro něj naprosté minimum.... tak jak to vidím, zlatkaři budou lítat a ostatní budou získávat nějaké čudly, které jim na nic nebudou, protože podobných mají plný inventář....
 

DeletedUser12830

Guest
Vážení hráči,

toto téma slouží k diskutování o změnách či opravených chybách, které s sebou přinesou dané updaty.

Grepolis tým
Zdravím je moc pěkné, že uvažujete o změn jména měst pro mobilní verzi... Nevím jestli to už někdo zmiňoval ale u klasického pc když dojde na večer tak i ve hře je tma.. jde jen o grafickou úpravu nic velkého jen že by se mi to líbilo i pro mobilní verzi..
 

DeletedUser12830

Guest
Vážení hráči,

toto téma slouží k diskutování o změnách či opravených chybách, které s sebou přinesou dané updaty.

Grepolis tým
Zdravím je moc pěkné, že uvažujete o změn jména měst pro mobilní verzi... Nevím jestli to už někdo zmiňoval ale u klasického pc když dojde na večer tak i ve hře je tma.. jde jen o grafickou úpravu nic velkého jen že by se mi to líbilo i pro mobilní verzi..
 

DeletedUser7082

Guest
Čekal jsem, jak se povede "oprava" cílů eventu na nových serverech a s příchodem nové aktualizace se to nezměnilo, je někde chyba ?
 
Nahoru