• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k výsledkům ankety Ostrovní úkoly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9364

Guest
Ale i tak ho mám:p Ale včera se mi to nepodařilo a 18k bez prozíravosti. Dvakrát jsem si vymlel 320 OL:D A říkal jsi, jak to že nemám toho uličníka útočníka..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9897

Guest
Já se těším až tu budou ty Olympijské hry.Ještě sem se jich nezúčastnil,ale koukám že na beta servru je jedna z odměn + 100 stálých obyvatel,a je to docela za levno.
 

DeletedUser7382

Guest
Odměna +100 stálých obyvatel do jednoho města je i na normálních jazykových serverech. Patří do jedné ze sedmi denních odměn, které hráč dostává, jakmile začne na nějakém světě. Byl to takový blikající kruh vpravo nahoře. Až bude nahrán nový vzhled hry, tak už ale tyto odměny nebudou.
 

Thasoss

Grepolis tým
Bavíme se teď o nadcházejících Olympijských hrách, kde si toto vylepšení budeš moci koupit až 3x na jedno město a bude stát 250 vavřínů :)
 

DeletedUser7382

Guest
Tak něco takového bych bral. :D Ani nevím, kde se Grepolympie zkouší, možná na Warrior World. Ale na světě Rise of Heroes, když mám v jednom městě aktivní tu začátečnickou odměnu +100 obyvatel, je u toho samého bonusu pro město uveden i limit maximálně +300 obyvatel na město.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru