• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Thasoss

Grepolis tým
Světy s Héfaistovým požehnáním jsou brány jako speciální, tudíž bychom o této funkci určitě dali vědět, kdyby byla na světě aktivní. O speciálních světech se také rozhoduje globálně, tzn. pokud se budou v zahraničí spouštět světy s Héfaistovým požehnáním, bude se spouštět i u nás - a naopak. U nás byla tato funkce spuštěná snad jen na světech Gonnos a Mochlos.
 
Jn, to jsem si myslel... nechapu pak ale naco vymysli takovou super vec a pak ji zapnou jednou za uhersky rok...
Nektere veci ktere jsou udelane hloupe se hned namontuji do hry natvrdo a zase veci ktere jsou konecne dobre se boji do te hry dat natvrdo. Ja bych fakt cekal ze se nejak chceme posunout a toto byl zrovna prvek ktery by vsichni uvitali ve hre nastalo...
 
Naposledy upraveno:
Světy s Héfaistovým požehnáním jsou brány jako speciální, tudíž bychom o této funkci určitě dali vědět, kdyby byla na světě aktivní. O speciálních světech se také rozhoduje globálně, tzn. pokud se budou v zahraničí spouštět světy s Héfaistovým požehnáním, bude se spouštět i u nás - a naopak. U nás byla tato funkce spuštěná snad jen na světech Gonnos a Mochlos.
a vlastne o čom to je? to dostaneš nejaký boost či čo
 
Jn, to jsem si myslel... nechapu pak ale naco vymysli takovou super vec a pak ji zapnou jednou za uhersky rok...
Nektere veci ktere jsou udelane hloupe se hned namontuji do hry natvrdo a zase veci ktere jsou konecne dobre se boji do te hry dat natvrdo. Ja bych fakt cekal ze se nejak chceme posunout a toto byl zrovna prvek ktery by vsichni uvitali ve hre nastalo...
Souhlasím ... Byla to super věc, hráči mnohem více zakládali města a mohly je hned používat.
 

Thasoss

Grepolis tým
Takže nejde o to, že byste chtěli častěji světy s Héfaistovým požehnáním, ale že byste tuto funkci chtěli jako výchozí pro všechny světy? Určitě je to dobré téma pro diskuzi. Neváhejte nám říct své postřehy a my je rádi předáme výše.
 
Ano tak jsem to aspoň myslel... Jako je to určite dobrá zmena ale stve mě že to není jako stála funkce na všech světech
Já jsem určitě pro to aby to bylo přidáno jako věc co je na každém světe
Jedna vec mi ale vadí na tom Hefaistovom požehnání - ten náhodný výběr specifikace města... Nechápu jaky to má smysl a či to byl nápad :D
Proč si prostě nemůžu vybrat kterou specifikaci kde chci?
Já si chci třeba dělat nějaké rozmístění měst a ono mi to tam hodí specifikaci na lodě místo pozemky atd. Pak musí člověk ještě nějak utrácet tu armu co mu to tam přidělí.
Klidně bych tu armu dal pryč to nevím taky proč tam je...
 
Pridávam sa. Určite to je jedna z tých lepších vecí v hre. Je škoda, že sa nevyužíva na viac svetoch. A ako píše Endrew, vojakov by som tiež odstránil. Väčšinou sú skôr príťaž, ako výhoda.
Ale zase mať sám možnosť si vybrať, na aký účel budeš to mesto mať, mi príde trochu OP. Keď už, tak by som dal len, že získaš univerzálne mesto. Na druhú stranu tá náhoda, že získaš 1 z tých 3, to aspoň trochu "okorenila".
 
Neviem mne slovo "nahoda" a "strategicka hra" nejde moc dokopy :D
Ja si chcem vybrat kde budem mat ake mesto... normalne dat 3 specifikacie ktore budu cca na rovnakej urovni a nechat cloveka si vybrat... alebo dat len jednu variantu natvrdo, ale nahodna specifikacia to len cele kazi, vacsinou totiz nedostanete zrovna to co chcete :D
 
Seale, ja nevim zda mas o kolecko mene ale uplne kazdy, jeste i tvoji spoluhraci si mysli ze jsi vul... jen ty si furt myslis ze se nic nestalo a ze zas budeme vsichni kamaradi...
Tak abych ti to vysvetlil - udelali jste prasarnu, prebehli jste, znicili svet a jeste jste se opovazili utocit na byvale spoluhrace bez milosti po tom co jste si zjistili kde co maji
Ti tvy kolegove maji aspon tolik soudnosti ze zalezli pod zem a byli zticha ale ty ses tady tim jeste chlubil jak genialni tah to byl.
Takze pokud si myslis ze moje animozita vuci tobe je bezduvodna tak ne, neni. Nechci s tebou mit nic spolecneho a nepotrebuju abys me mel rad, jses mi ukradenej.
 
@Thasoss @mikosansobi obraciam sa tu aj takto verejne, aby sa vyriešil tento nezmysel s vytváraním po celom svete 80 (Sinop) multiúčtov, a tak blokovaním ostrovov. A aby sme sa chápali. Nikoho konkrétneho neobviňujem.
To ešte nehovorím o čisto nových založených účtoch, ktoré sú na našich modrých ostrovoch, majú 200 bodov a hodenú dovolenku. :)

https://ctrlv.sk/dH3m
https://ctrlv.sk/zQkb
https://ctrlv.sk/jdkN
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
Děkujeme za oznámení. Nastalou situaci již interně řešíme. Zatím ale nemůžeme sdělit, zda a jaké kroky proti tomu podnikneme. Nejdříve musíme zhodnotit dopady a závěry prodiskutovat s hlavním vedením.
 
Riešenie by bolo jednoduché. Takisto vymazať tie účty, ako tomu bolo na Pandosii, kedy niekto založil účty s názvom "Endrew noha", "Endrew ruka" a "Endrew úd". Ale chápem, že asi hľadáte aj možnosť, ako takémuto cirkusu vôbec predísť.
 
Nahoru