• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

MASKOT ANAKIN PROMLUVIL :D Ve hře nepředvede nic, tak se k ničemu jinému než k výhrůžkám s podtextem fyzického násilí nezmůže. Doufám, že ti tvůj příspěvek Thassos smaže. Jsi nula. Nezbývá nic, než jen takové internetové chování odsuzovat...
Ano jsem nula to si příznávám. Ale neznáš mě. Já neznám tebe. Tak mě nesud jenom podle toho že si něco ,,slyšel" :)
 
Koudy jenže z toho co tady vidím se to max zvrhne na bezhlavou štvanici proti nám a to opravdu nepotřebuju.
No hádej kdo to tady zažíval taky. A kolik lidí, kterých se to teď na opačné straně týká aktuálně jen přihlukovalo.
To chování je hloupé - od kohokoliv.
Taky se to tu snažím povětšinou nějak umírňovat/odlehčit ftipem
 
Ja nemám nič proti štvanici jako takové však jsme vyhráli ikdyz byl proti nám celý svět ale myslím že to bude štvanice typu seal... noční útoky pípání a věčné otravování celý den, já si chci jen v klidu zahrát, proto nechci jít ani na žádné zahraniční servery... Ja si nepotrebuju nic dokazovat chci si v klidu zahrát. Nesedim u toho celý den ikdyz si to mnozí myslí a nepotrebuju si nechat ničit život tím že tady Anděl vyburcuje své staré známé proti nám.
 
Já nevím jak to tam u vás moc jde na tom dobývku, ale my se většinou byli se všemi schopní domluvit na ukončení nějakého zbytečného pípání v noci.

Co však tak vím, tak na dobývkách se hlavně v noci jezdí sedat, takže to asi nejde no
 
MASKOT ANAKIN PROMLUVIL :D Ve hře nepředvede nic, tak se k ničemu jinému než k výhrůžkám s podtextem fyzického násilí nezmůže. Doufám, že ti tvůj příspěvek Thassos smaže. Jsi nula. Nezbývá nic, než jen takové internetové chování odsuzovat...

Co čekáš od člověka, kterého životní úspěch je vygooglit si obrázek Darth Vadera v požadované velikosti na profil :D Vymyslet vlastní nick už nezvládl.

Ja nemám nič proti štvanici jako takové však jsme vyhráli ikdyz byl proti nám celý svět ale myslím že to bude štvanice typu seal... noční útoky pípání a věčné otravování celý den, já si chci jen v klidu zahrát

Já jsem se hlásil k vám do ally ještě když se formovali aliance, arogantně si mě odmítl. Já proti vám bojovat nechtěl, vy proti mně ano, tak nerozumím co mi tvoji poskoci do zpráv vypisují, noční hraní si jim zařídil ty (v ally ses předpokládám nepochlubil jak si 26x pípnul seala v nočáku... zas jen hnusák seal co bezdůvodně jezdí na spoluhráče, žejo :D )
 
je to kupa let ...rad vzpomínam na ty časy ...v te době jsem hral bez pipaku :DDD a pouze v dobe,kdy jsem chtel sám :DDD

Martinecpepa učet :) ...byl to muj druhy svet ...pak jsem přesedlal na tento učet,když endre potřeboval pichnout na rhe :)

besis hral chvilku pak končil a longi mel druhou stranu fronty na jihu ...ten však byl hlavne proti endrovi atd. těžkou betonařinu tam longi dělal :D
beňiss ,ten pořad jezdil metrem, pokaždé když sem mu něco trefil ,tak mi psal že byl zrovna v metru :D:D

A pak přišel long byla sranda , když mě bleskovala celá jeho aliance 3 dny a naše aliance zase jeho, jako odplatu a pořád sme se hádali o ničem :D:D... Já sem s ním více méně neboojoval ale byla tam taková láska na dálku, však to znáš :D.. On si hlavně dělal full ostrovy jenom pro sebe , co si pamatuji:D..

Tak v té době to nebylo tak extrémní když si neměl pípák, teď by sis nezahrál, to nechápu že ještě lze na někoho takového narazit :D..
Tak já začínal když snaď ani pípák nebyl, nebo mě na hře na prvním světě učil, nějaký kubino a ten se neustále nervoval když přišla apka +pípák že už je hra o ničem v té době měli hráči úplně jiné problémy, než máme my teď :D:D

A i pro mě to byl mám pocit 2 nebo 3 svět, jeden sem odehrál před tím na SK, tady z endrowkem, to byla největší prasarna :D se asi nedivím, že už tu je téměř více Slováků jak Čechů, nebo prý to tam funguje pořád takto, spam, pípani ve dne v noci a extrémní zlacení....

A qw3rtx to je kapitola sama o sobě pán hráč...Hlavně v té době to každej žral a bylo to úplně jiné hraní....už třeba jenom kvůli počtu alianci, lidí na serveru..atd..
 
Chci důkaz nic takového jsem neudělal.
Pípal jsem tě ráno po nočnim klidu za ty vaše noční útoky.
Jo tys žádal o vstup do naší Ali měsíc po tom co jsi udělal podraz i na lidi kteří za naši Ali hrají a ty se divíš že jsem tě poslal k čertu. Nevím zda je to tak nepochopitelné. Do Ali si vybírám lidí se kterými chci hrát.
 
Chci důkaz nic takového jsem neudělal.
Pípal jsem tě ráno po nočnim klidu za ty vaše noční útoky.
Jo tys žádal o vstup do naší Ali měsíc po tom co jsi udělal podraz i na lidi kteří za naši Ali hrají a ty se divíš že jsem tě poslal k čertu. Nevím zda je to tak nepochopitelné. Do Ali si vybírám lidí se kterými chci hrát.

Myslíš podraz který udělal tvůj majitel Devastator na nás? jj, fakt vojnový zločin, změnit alianci když tě podvede a vykašle se na tebe vykašle vůdce aliance a kromě Flexa a @Em0py1987 se v té ally všichni vezou.
Není to nepochopitelné, je to rozhodnutí na které máš právo, jen se pak nestěžuj, že tvoje rozhodnutí má důsledky.
Stejně jako bude mít důsledky tady tohle tvoje lhaní o pípání. :)
 
Jo slovo proti slovu. Kdo mě zná ví že jsem proti nočnímu útočení. Pipnul jsem Falela Poryteho aj Arciho za to že jsi útočil a pípal naše hráče v noci. Ale rozhodně ne tebe 26x v nb. Za tím si stojím.
 
Jo slovo proti slovu. Kdo mě zná ví že jsem proti nočnímu útočení. Pipnul jsem Falela Poryteho aj Arciho za to že jsi útočil a pípal naše hráče v noci. Ale rozhodně ne tebe 26x v nb. Za tím si stojím.
To je takové zněžněné to "pípnul jsem Arciho" :D Myslíš těch cca 30+ útoků každých 5 minut? :p Ale nevyčítám ti to, chápu to :D
 
Pipnul jsem to jako pomstu protoze jste rozjeli utoky na nase hrace... pipanec nebo ostry utok to je jedno, ja v noci spim ale kdyz nespim kvuli nekomu tak nebude spat ani jeho ali... jinak se proti tomu bojovat neda.
Libi se me jak me tady stale chytate za slova ikdyz z kontextu je uplne jasne jak jsem to myslel...
Arci - 30x jsem te pipnul (nebo 26 to je jedno) ale rekni ze to bylo v noci a uz se vazne nastvu, bylo to po 6. hodine rano a bylo to za to ze jste celou noc nenechali nase hrace spat, je jedno ze jste sli ostre utoky nebo ze jste pipali, me to nezajima.
Dalsi vec bylo to jednou a nechal jsem se unest, dale jsem toho uz nechal, i po dohode s vasim vudcem... o vas se to rict neda, at si seal rika co chce ale pipal v noci jako prvni.
 
Na mě taky útočí v noci váš přisluhovač a nestěžuji si na noční útoky až mi to bude vadit bude to kolektivní sport, sice to dělám nerad, ale pokuď mě bude budit každou noc budu muset...:D
 
Pipnul jsem to jako pomstu protoze jste rozjeli utoky na nase hrace... pipanec nebo ostry utok to je jedno, ja v noci spim ale kdyz nespim kvuli nekomu tak nebude spat ani jeho ali... jinak se proti tomu bojovat neda.
Libi se me jak me tady stale chytate za slova ikdyz z kontextu je uplne jasne jak jsem to myslel...
Arci - 30x jsem te pipnul (nebo 26 to je jedno) ale rekni ze to bylo v noci a uz se vazne nastvu, bylo to po 6. hodine rano a bylo to za to ze jste celou noc nenechali nase hrace spat, je jedno ze jste sli ostre utoky nebo ze jste pipali, me to nezajima.
Dalsi vec bylo to jednou a nechal jsem se unest, dale jsem toho uz nechal, i po dohode s vasim vudcem... o vas se to rict neda, at si seal rika co chce ale pipal v noci jako prvni.

Neříkám, že to bylo v noci. Ale bylo to pípání. My jsme nikoho nepípali. Jeli jsme ostré útoky.
 
Nahoru