• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Tak by si mě pak mohl založit za stáre dobré časy na Zakrosu :D. Sice ješte nevím jak andel pozná zlatiče ale rád bych byl v extremní zlatič :D
Tak někomu padnou olky "jednomu hráči" následně si můžeš po malé chvilce prodat 40000 dřeva a další surky, což byl pouze huntig bb, tak si olky vyzlatil zpět :D... Extrém kupování surek? :D.. To je jen co vidíš a registruješ, samozřejmě vy ale jinak vůbec ne zlatíte nic :D....
Pro mě ste B na vždy už jenom kvůli tomu jak hrajete a proti komu a v jakém počtu atd.. Ale můj názor vás nemusí trápit že jo... :D..


A přesně tyhle hráče si myslím néni tady potřeba, po případě jejich hraní nabere nový rozměr..:D:D
 
Naposledy upraveno:
Tak jasně to se musí slyšeli jsme že má přijít polská parta. Sám si psal že zlatí pokud si správně pamatuju. Je snad naše chyba že jsou vedle nás kdyby byli u poláku tak nebudou mít klid ani v noci a to bys snad pro své spoluhráče nechtěl ne? A u vás taky zlatí tak v tom nevidím problém. A co sem taháš počty je snad naše chyba že máme velkou partu? Asi by sis taky měl najít víc kamarádů. Psal jsem snad že nezlatíme?:D Pro mě je tvůj názor bezvýznamný jako můj pro tebe :D něviděl jsem tě nikde hrát krom světa kde ses mi snažil trefovat off v noci no btw netrefil
 

Thasoss

Grepolis tým
Vlákno bylo zlehka pročištěno. Až budete pokračovat v polemizování, kdo je větší kuře a víc pípá, myslete na slušné vyjadřování. To znamená, že nebudete používat vulgární výrazivo, nebudete nazývat ostatní uživatele nulami nebo je jakkoliv jinak dehonestovat a taky nebudete posuzovat jejich inteligenci.

A teď to nejtěžší: U každého příspěvku se zamyslete, zda skutečně debatu posune směrem k vyřešení probírané otázky. Jestli si neřeknete jasné ano, raději jej nevkládejte.

V případě nejasností mě určitě kontaktujte soukromou zprávou. Pokud se někdo i přes upozornění nebude chovat dle výše psaného, přijde o přístup do tohoto vlákna. Ano, je v pořádku si tu taktně vyříkávat spory, které na tomto světě máte, ale nelze svět co svět propírat pradávné křivdy, kterým ostatní návštěvníci fóra nerozumí. Měli byste tu vést takovou debatu, do které se bude moct kdykoliv zapojit kdokoliv, protože bude vědět, o co jde.
 
Jak se všetci bojí že dostanou Ban, tak raděj nikdo nic nepíše :D...
Přátelé, dámy pánove naše aliance právě vzniká na tomto světě, kdo nehrajete grepolis a nelíbí se vám, celkově ten aktuální dojem ze hry, přidejte se k nám, neboť jediný kdo dokáže napravit a změnit styl hry na těch světech co hrajeme, je samotná komunita hráču, tudíž pojďme na to a udělejme si ty budoucí světy o něco zábavnější a na nějaké lepší úrovni než je tato :)..
 
Fórum je o dost zajímavější když tady nejsou žádné nové komentáře. Zase nastává období kdy budeme 14 dní čekat než sem někdo něco napíše a to bude pravděpodobně něco ve stylu ''aktualizace hry na verzi''.

Je zajímavé že tady do debaty se zapojilo +-15 lidí, tak fórum sledovalo 30-40 přihlášených + další lidi kteří sem stejně nic nenapsali.

Možná kdyby jste sem dali nějaké výzvy typu ''ukaž své letky v akci'', nebo něco co souvisí s aktivitou ve hře. Mohli by jste oživit aktivitu na fóru tam kde Vám to nebude vadit.
 
Myslím si že dnes bude žhavé téma, noční pípáni. Aktuálně se po světě šíří výhrůžky, že už se někteří snaď nikdy v životě nevyspí, někteří snaď i údajně zmizí z povrcha zemského :O..Doporučuji po setmění nechodit ven a na noc si zamykat!

Aktuálně co právě ve světě letí :D
 
Tak ono fórum ožilo jen kvůli útokům na čest a to se prostě bránit musí
smiley-emoticons-lol.gif
Alespoň teď lidé ví, že nějaké fórum vůbec existuje a třeba ho občas využijí
 
Myslím si že dnes bude žhavé téma, noční pípáni. Aktuálně se po světě šíří výhrůžky, že už se někteří snaď nikdy v životě nevyspí, někteří snaď i údajně zmizí z povrcha zemského :O..Doporučuji po setmění nechodit ven a na noc si zamykat!

Aktuálně co právě ve světě letí :D
ja se dnes vyspal do ruzova, musite pridat, zatim velke sklamani...
 
Já jen moderuji na fórum co právě světem letí, spíše jde o to že pouze poukazuji na ty vyhružky, díky kterým vím že se někdo s někým pípa :D..


Ale chápu že čeština néni váš rodný jazyk, takže to že úplně nechápete text vás omlouvá..
Včera sem spal už nějak po 22 a vstával jsem kolem 7 , ale těší mě že si myslíte že za vším stojí jedna osoba. :D:D..
 
Naposledy upraveno:
To noční pípání přešlo do takového stádia, kdy si opět říkám: "Proč tu hru vlastně stále hraji?".
Jedna věc jsou noční útoky, nikdo není svatý a i já jsem dříve útočil a sedal v noci. Proti nim v podstatě nic nemám, patří to do té hry.
Někteří ví, že jsem s tím po Heraklionu sekl, protože mi to za ty dvě hodiny spánku denně nestálo. @ArcimagQ ví o čem mluvím. :D

Ale pípat pomalu celý server mi vždy přišlo totálně o ničem. Jediné co to tvoří je agresivní reakce a další pípání.
Odnáší to lidi, kteří za to vůbec nemůžou a nechtějí se toho účastnit.


Ještě doplním, že souhlasím s @M0rrisek a tudíž přikládám starší screen olek. Tohle vždy potěší. :)Výstřižek.PNG
 
1650789589603.png

Je vas priliz moc tych co prisli dnes rano o deff. Nie je v nasich silach vyrobit tolko boxov na slzy rucne aby ste mohli oplakat stratenu deffku. Preto vam spolocnost Zkus byt Tucnak s.r.o. zasiela tento stroj na automaticku vyrobu boxov na slzy. Vyslovujeme najhlbsiu sustrast rodinam padlych hrdinov.
 
Zobrazit přílohu uživatele 2659

Je vas priliz moc tych co prisli dnes rano o deff. Nie je v nasich silach vyrobit tolko boxov na slzy rucne aby ste mohli oplakat stratenu deffku. Preto vam spolocnost Zkus byt Tucnak s.r.o. zasiela tento stroj na automaticku vyrobu boxov na slzy. Vyslovujeme najhlbsiu sustrast rodinam padlych hrdinov.

Jen jsme zkoušeli, co zvládneme hrát dohromady, když na to SkyFall klasicky dlabe. Deffku máme obnovenou do zítřka. Nikdo tu nebrečí. To je vaše specialita :D
 
Nahoru